reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Anutka_k faktycznie :) będziemy miały taką samą różnicę wieku, cały czas się zastanawiam czy dam rade i czy będzie ciężko czy bardzo ciężko ;) oczywiście żartuje, najważniejsze, żeby było zdrowe! a tak na marginesie to teraz chciałabyś chłopca, dziewczyne czy Ci wszystko jedno? bo mi to obojętne, tylko mąż by chciał synka, ale z córki też się będzie cieszył :)

Na pewno nie raz będzie ciężko ale chcieliśmy żeby była mała różnica.
Chciałoby się mieć synka ale dla mnie najważniejsze żeby było zdrowe, mąż też chce syna, chyba ma dość kobiet w domu, od roku z nami teściowa mieszka więc same baby ma :)
 
reklama
dzień dobry:-)
Ale żeście się rozpisały, na prawdę trudno nadążyć z czytaniem :-D
U mnie nic nowego, mdłości brak, tylko pragnienie jak na kacu haha i lekki ból brzucha.
Co do płci-mnie jest na prawdę wszystko jedno;-) Jak będzie dziewczynka to fanie, bo będzie już parka:-D A jak chłopiec to też fajnie, bo mam ubranka po Igorku:tak: Oby tylko się udało dotrwac do kwietnia i maleństwo było zdrowe:tak:
 
Ale się rozpisałyście. Przeczytałam chyba wszystko, ale nie miałam czasu na pisanie.

Portia, bardzo mi przykro. Widzę że w suwaczku masz już 8 tydzień, więc skoro na usg pęcherzyk był wielkościowo na 4 to chyba rzeczywiście malutko :-( chociaż ja bym dla spokojnego sumienia zrobiła betę. Tak czy inaczej trzymaj się dzielnie!!!!

Malinka super beta!! Widocznie miałaś późną owulację że na początku taka niewielka była, ale przyrost bardzo ładny. Oby tak dalej i na wizycie okazało się wszystko w porządku

Ja też mam bóle w dole kręgosłupa, ale tylko po wstaniu z łóżka. Dziwne to jest, bo łóżko mamy bardzo wygodne, specjalnie je zmienialiśmy jak byłam w poprzedniej ciąży, żebym mogła się spokojnie wysypiać i do tej pory nigdy mnie nic nie bolało, a teraz codziennie wstaje połamana.

Poza tym od wczoraj objawów ciążowych - BRAK!!!! Żadnych mdłości, żadnych zawrotów głowy, żadnego ssania w żołądku, bólu cycków, nawet brzuch nie ciągnie. No dosłownie nic. I oczywiście tylko marzę o tym żeby mnie chociaż raz tak porządnie zemdliło, bo już mnie nawiedzają czarne myśli. Ehh nie wiem jak ja wytrzymam jeszcze te 1,5 tygodnia do wizyty.
 
Ja też jak dotąd bez objawów, ale dziś coś mnie zaczyna mulić i kręci mi się w głowie , dobrze że w domu teraz siedzę. Dziewczyny nie dostałąm opowiedzi, na pytanie które zadałam wcześniej, może nie doczytałyście więc wkleję jeszcze raz. Jak któraś coś wie na ten temat to będę wdzięczna za odpowiedź :)

" Pierwsze wyniki (krwi) już odebrałam i ogólne są dobre, ale wyszła mi dodatnio różyczka (500) i CMV IgG ( 86), na początku się wystraszyłam, ale poszperałm w necie w i oznacza to po prostu że już przebyłam te choroby a ilość oznacza ilość przeciwciał. Jestem trochę zielona w tym temacie, dobrze myślę? "


pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry