reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Dobry :)
Spaaać mi się chce. Trochę mnie zmuliło w drodze do pracy, ale wciąż bez wymiotów. Może jeszcze mnie dopadną, w końcu na wczorajszym usg lekarz ocenił moją ciążę na wcześniejszą wg wielkości pęcherzyka, niż wychodzi to z kalkulatora. Teraz niecierpliwie, ale czekam dwa tygodnie na kolejną wizytę. Bo już wiem, że jest pęcherzyk, ale czy w nim coś jest? Tzn. jestem niby pewna, że tak i cieszę się bardzo, ciągle gapię w zdjęcie itd:) ale dla pewności chciałabym już usłyszeć serduszko.
Wyszłam z gabinetu, mąż czekał w poczekalni. Pokazuję mu zdjęcie bąbla a on "No coś mało podobny, to podejrzane." Aż facet na krześle obok zachichotał :rofl2: to mi się dowcipniś trafił! :-D


ahahah padłam :D ja też mam takiego dowcipnisia :p

Ja już po pierwszej wizycie, byłam w poniedziałek, niestety na usg wiele nie zobaczyłam tylko pęcherzyk :) Poza tym lekarz bardzo fajny, zrobił wszystkie badania. U mnie jak na razie objawów wciąż nie ma większych, ale to jeszcze wcześnie. Dalej bolą mnie cyce, a jak urosły! Mam nadzieję, że tak już zostanie :) Udzielam się rzadko, bo nie mogę za Wami nadążyć więc większość czasu spędzam na czytaniu Waszych postów :p pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ladyk - tak, a masz jakąś stronkę gdzie można popatrzeć?
Malina- no to czekamy z utęsknieniem na wyniki!

Kiedyś rzucałam na picasę, ale dawno nie aktualizowałam. Jak tam "posprzątam" wrzucę link ;-).

Zaczynam się regenerować. Coś pięknego! Wyspałam się. Wyluzowałam. W ogóle nie myślę o pracy. Błogi spokój!
Trzymam kciuki za Dziewczyny, które mają dziś wizyty/badania! Będzie dobrze! :-)
Ja we wtorek idę do docelowego lekarza. Zdecydowałam się na przychodnię przyszpitalną w szpitalu ginekologiczno - położniczym.
 
Pierwsze rzyganko zaliczone, w dziwnych okolicznościach, rzygałam jadąc samochodem z pracy do reklamówki po śniadaniu, dopiero potem pomyślałam, że mogłam zatrzymać się na poboczu, dobrze, że nic nikomu się nie stało i, że dałam radę panować nad samochodem.

Czekam na wieści z Waszych dzisiejszych wizyt, wybaczcie, że więcej nie napiszę ale nie mam siły.
 
anutka-super, że wszystko ok:-)
AniołekBB- współczuje sytuacji, ale i gratuluje opanowania:tak:

Mnie puki co wszystkie dolegliwości omijają szerokim łukiem. Wiecie, mam dziś dzień z typu "czarnowidztwa".....buuuuuuuuuuu nie lubię takich chwil bo nie potrzednie się nakręcam....ale jak tu nie myśleć...
 
Hej ale dziewczyny drukujecie ja nienadążam nadrabiać.

a mi chyba przeszły mdłosci juyż drugo dzień jest mi lepiej, no i ja oczywiście głupia wariatka zamiast sie cieszyc ze mi lepiej to sie martwie czy wszystko dobrze z fasolką.

Anutka- no to super wiesci, niepotrzebnie sie martwiłas.

Truskawkowamamba- głowa do góry będzie dobrze:tak:

Aniołek - woow hardcorowa sytuacja naprawdę super ze zapanowalś nad autem.
 
Malinaa??????? jak wyniki???

Portia??jak wizyta???

Kabu, Aniołek - wspołczuję dolegliwości

Wiatr&woda- mi sie ostatnio śnilo że mialam juz maleństwo i nie umialam go przystawić do piersi ale sie umęczyłam w tym śnie calu czas mu piers wypadała z bużki i tak w kólko.
 
Anutka to super :-)
Ladyk tak trzymaj :tak:
Truskawkowa nie daj się, pamiętaj że pozytywne myślenie to połowa sukcesu :-)
Aniołek to miałaś jazdę :-D
Portia daj znać jak po wizycie

Malina masz wynik?
Ja zawiozłam córę do rodziców. I bardzo miło zaskoczyła mnie reakcja mojej mamy, bo bardzo się ucieszyła :-) Od razu mi lepiej.
Zaraz pora na kąpiel. Uwielbiam się kąpać w wannie, ale chyba trzeba zakończyć długie moczenie ;-)
Potem poczekam na męża. I mam zamiar porządnie się wyspać, nie muszę jutro rano wstawać bo mam 2 zmianę.
 
reklama
Dziewczyny wolę od razu napisać choć nie bardzo wiem jak...Nie udało sie i tym razem. Jest tylko pęcherzyk, trochę większy niż ostatnio, wskazujacy wielkosciowo na 4 tydzien i tyle. Dr nie chciała się jednoznacznie wypowiedzieć, prosiła tylko o powtorzenie dwa razy bhcg ale ja juz wiem swoje:-(

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam szczęśliwych i spokojnych 9 miesięcy i oby nikt juz więcej nie nie trafił do smutnych statystyk.
 
Do góry