reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Oj nie, nie nadrobie 7 stron w watku glownym. No chyba ze wieczorem, chociaz po bezsennej nocy nie wiem czy nie padne do lozka razem z synkiem przed 20.
Ale zimno sie zrobilo!!!!
Dobra kobitki postaram sie wpasc wieczorem. Teraz nie mam sily nawet pisac.
 
Mnie też pobolewa krocze i co ciekawe, biodra- może wreszcie się zaczęły rozchodzić. I ucisk na szyjkę też czasem czuję.

Jesteście niedobre;( co ja teraz zrobię bez gofra?????
 
kurde, wiecie, że mi też się gofrów zachciało :szok: zło samo tu jest :-p
ja jakiś 2 tyg. temu robiłam Młodemu gofry to się objedliśmy we dwójkę :) Mam swój sprawdzony przepis i z niego robię
 
Neti, ja myślę że nam tak zostanie już, aż brzuch się opuści przed porodem. Może mój też rósł do środka hehehe :-D Mój widocznie wysoko skubany.
Rila
u Ciebie to wszystko szybciej i trochę pewnie inaczej :) Podziwiam wszystkie kobitki oczekujące bliźniaków... bo jak ja tak stękam to co wy?? :szok: dzielne bestie :-)

Araki - zgaga to moje drugie imię. Odkąd ją mam to ciągle jem coś...pól kromki chleba, za pół godz jeden banan... no inaczej się nie da. Wolę to niż kwas w przełyku :baffled: I ja też zazdroszczę słodyczy... strasznie mi wchodzą ale jak zjem ciastko za dużo to amen.
Synek dobrze słucha, szybko podłapał mamusiowe stękanie hehe Mój do dziś wspomina moje rzyganko :p
 
Naczytałam się o tych słodkościach i na obiad były pierogi z truskawkami- jestem pełna..synusiowi chyba bardzo smakowało-dziękuje mocnymi kopniaczkami. Mnie krocze,pochwa kłuje od 2 tyg ale to normalne, wszystko zaczyna się rozciągać. Ja mam jeszcze jedną głupkowatą dolegliwość- uczycie tak jakby drętwiały mi wargi sromowe..jakas masakra nie lubie tego!!!!!!!!!!:tak:GOFRY???!!:-)oj przeskakuje na inny wątek;-)
 
dziewczyny ja tez na chwilę, synek przeziębiony, przyjechaliśmy z przedszkola a on głos stracił , kaszle jak szalony, noc z głowy, chociaz to dla mnie bez róznicy bo przeciez i tak juz nie śpie od kilku nocy. Jestem wykonczona, marzę chociaz o 1 godz drzemki w dzień, a tu nie ma jak.

Kroczek ja także głosuje na ciebie:-)

U nas dzisiaj -6 , odwykłam od takich mrozów:wściekła/y:

Wczoraj byłam na wizycie, synek w brzuszku rośnie, ale to juz opisze w wątku wizytowym
 
dziewczyny ja tez na chwilę, synek przeziębiony, przyjechaliśmy z przedszkola a on głos stracił , kaszle jak szalony, noc z głowy, chociaz to dla mnie bez róznicy bo przeciez i tak juz nie śpie od kilku nocy. Jestem wykonczona, marzę chociaz o 1 godz drzemki w dzień, a tu nie ma jak.

Kroczek ja także głosuje na ciebie:-)

U nas dzisiaj -6 , odwykłam od takich mrozów:wściekła/y:

Wczoraj byłam na wizycie, synek w brzuszku rośnie, ale to juz opisze w wątku wizytowym

Kochana obserwuj go-czy to czasem nie zapalenie krtani??Ja to w poniedziałek przerabiałam:(
 
reklama
a ja to osobiscie BRADZO WAM ZAZDROSZCZE TYCH SMAKOW (I SMAKOLYKOW O KTORYCH PISZECIE) NO I APETYTU!

Bo jo tow sumie w tej moje ciazy to nadal nie mam nie wiadomo jak wielkiego apetytu....
czasami to zjem 2 posilki dziennie I w meidzy czasie jakies owocki czy marchewek albo papryke pochrupie..
I normalnie musze muszac sie do jedzenia by to moje dziecko odzzywiac...

jeszcze poand meisiac tremu to mialam depresje w tego pwoodu! bo balaam sie ze dziecko beidze niedozywione albo malutkie.. ale ajk moj lekarz zrobil USG I okazalo sie ze rosnie to rpzestalams ie stresowac!
zmeinil mi tylko lekarz na inne leki prenatlane (te ciazowe vitaminki ) by upenic sie ze organism dostanie viatminek I jest ok, nadal zbytniego apetytu nei mam... jem tyle samo co przed ciaza albo czasmia mam wrazenie ze mniej! ale najwazniejsze ejst to ze dziecko najwyrazniej rosnie ;-):tak:
moze ten apetyt przyjdzie pozniej????

a pro po ma do was pytanko:
CZY KTORAS Z WAS BEIRZE COS W RODZIAJU `TRANU`? czy c:tak: takeigo, chodzi o takie tabletki z olejkami rybnymi....poza tymi prenatalnymi viatminkami co sie w ciazy bierze.
DZIEKI ZA ODPOWIEDZ :-)
 
Do góry