reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witam was, przez kochana tp nie mialam dostepu do inter i mam zaleglosci w forum...
Dagmar wspolczuje,przerypane masz z tym ogrzewaniem. Jedyne co moge doradzic w takiej sytuacji to polecic piecyk konwektorowy z szamotka. Pamietam ze jako dziecko taki mialam w pokoju o pow 30m2 dawal rade i byl najbardziej ekonomiczny bo trzymal dlugo cieplo.

Przepraszam akumulacyjny z szamotka..chyba tak to sie zwie..
Dziękuję ci bardzo za doradzenie, ale znalazłam tylko 2 rodzaje ale nie dam za piecyki 1800 zł na 3 miesiące :O

Dagmar, przerąbana sprawa. Nawet boję się pytać, czy macie termometr i ile pokazuje stopni...

Ależ ja się teraz łatwo denerwuję :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Przez cały dzień nie dodzwoniłam się do sprzedawcy z Allegro, maila pisałam w weekend i też dalej odpowiedzi nie ma,niby głupota, ale naprawdę szlag mnie trafia.

ale co kupiłaś?

No rano było 15-16 a dzisiaj jest na dworze 5 stopni mniej, kolejne dni jeszcze gorsze- nie wiem co robić :(

Kąpać ich będę ok 18- puki ciepło ale co dalej, nie wiem
 
reklama
Dagmar jakiś piecyk czy grzejnik musicie sobie sprawić , bo nie dacie rady a zima chyba dopiero nadciąga.

Rila podziwiam za wytrwałość, jeszcze niecałe 3 miesiące i będziesz tulić maluszki.

Neti dopiero zauważyłam, że Ty za oceanem mieszkasz. Rzeczywiście macie tam skrajne temperatury.

Patuśka a to gość od pościeli?

Zjadłam 2 bułki, 2 pomarańcze, banana i głodna jestem:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Dagmar jakiś piecyk czy grzejnik musicie sobie sprawić jakiś piecyk czy grzejnik, bo nie dacie rady a zima chyba dopiero nadciąga.

Rila podziwiam za wytrwałość, jeszcze niecałe 3 miesiące i będziesz tulić maluszki.

Neti dopiero zauważyłam, że Ty za oceanem mieszkasz. Rzeczywiście macie tam skrajne temperatury.

Patuśka a to gość od pościeli?

Zjadłam 2 bułki, 2 pomarańcze, banana i głodna jestem:baffled:

ale od rana tyle zjadłaś, czy teraz?

mam 2 piecyki- pożyczyłam. Na razie ogrzejemy dzieciom pokój.
My się jakoś przykryjemy.
Myślę, że i tak nie dam rady ogrzać 70m2
Dzieciakom na noc ogrzejemy a rano do wc wniosę, nagrzeję.
Potem zamknę ich u nas i tu podgrzeję...
sama nie wiem
 
Dagmar no tak musi chyba to działać. A może zakupcie farelkę to zawsze szybciej nagrzeje łazienkę albo mniejszy pokój

Edysiek no spust to masz dzisiaj:))
 
Dagmar no tak musi chyba to działać. A może zakupcie farelkę to zawsze szybciej nagrzeje łazienkę albo mniejszy pokój

Edysiek no spust to masz dzisiaj:))

o dobry plan- łazienka malutka to tam się doraźnie sprawdzi :)

Dagmar w ciągu pół godziny ;-) ale ogólnie dzisiaj mało zjadłam to pewnie dlatego. No i zjadľabym coś ale nie wiem co :-p

No to rzeczywiście nie źle :)
 
Nie, pościel myślę, że przyjdzie. Ale u innego sprzedawcy kupiłam wanienkę ze stelażem i pampki i niby możliwy jest odbiór osobisty, no to pytam, czy mają na sklepie, czy trzeba czekać... A tu żadnego odzewu. Po prostu do nich podjedziemy, jak będzie towar to kupimy, a komentarz wystawię odpowiedni. Dziwne, sklep ma koło 15 000 komentarzy i tak klientów traktują...

Kroczek, kurcze, po takich informacjach to się zastanawiam, czy nie zacząć kupować drogich rzeczy w sklepach, jeśli tak ludzi naciągają:( Zwłaszcza że jestem taki ciśnieniowiec mały,jak coś idzie nie po mojej myśli i po takiej akcji chyba bym wykitowała ze złości!
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Mam pytanie. Jaki jest u was na chwilę obecną "stopień dojrzałości łożyska"? Czy coś takiego w ogóle lekarz mówi wam na wizycie? Ja mam niby II stopień i nie wiem czy to dobrze czy mniej dobrze. 3 tygodnie temu jeszcze miałam I :)
 
Do góry