reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Neti80 - ja od 9 tyg jestem uwieziona w domu bo musze lezec, wychodne na badania i wizyty tylko :-( wiec ten rodzaj pogody wplywa na mnie dolujaco. A zadyszke to ja lapie jak mam sie ubrac lub umyc, bo miesnie nie pracuja i organizm nieprzyzwyczajony do dzwigania skoro leze (bliźniaki w brzuszku)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dagmar - :-( mozna grzac grzejnikami elektrycznymi ale znowu rachunki za energie mogą was zjesc, tylko nie wiem czy jest jakies wyjscie skoro dopiero koniec stycznia a do wiosny jeszcze troche

Dagmar a nie możecie jakiś piecyków pożyczyć od kogoś żeby w nocy się dogrzewać? Matko no dramat jakiś:( No nie mam słów po prostu masakra

no właśnie musiała bym grzać 2 pokoje i łazienkę i przedpokój (bo jak idą dzieci lub ja na siku w nocy to im pupy wymrozi :(
Babcia też sobie ogrzejepokój.
Kolega mi policzył, że to ok 1000- 1200 zł miesięcznie i co miesiąc tona węgla 650 zł.
1850 grzanie a gdzie reszta opłat, kredyty i życie?
Nie stać nas.

To jest jakaś masakra.

Koleżanki mieszkają za daleko, żebym mogła dzieci do szkoły przywozić :/
 
WOW 'Rila' no to faktycznie. Nie wiedzialam!
To faktycznie masz ciezko...
zycze zdrowka i cierpliwosci! juz mniej jak polowa zostala :tak:
chociaz chyab z blizniakami to i tak jakos pare tyg wczesniej oni daja terminy?
powodzenia :-D
no i by sloneczko czesciej zagladalo do twojego okienka! jak tylko sie u mnie pojawi to bede odsylac do Ciebie 'Rila' :-D
 
Witam was, przez kochana tp nie mialam dostepu do inter i mam zaleglosci w forum...
Dagmar wspolczuje,przerypane masz z tym ogrzewaniem. Jedyne co moge doradzic w takiej sytuacji to polecic piecyk konwektorowy z szamotka. Pamietam ze jako dziecko taki mialam w pokoju o pow 30m2 dawal rade i byl najbardziej ekonomiczny bo trzymal dlugo cieplo.
 
Neti80 - dziekuje:-) tak wczesniej o 3 tyg i cesarka, wiec plan porodu już znam od dawna w sumie, bo zaraz jak lekarza prowadzącego ciąze znalazłam to mi tak oznajmił ;-)
 
Dagmar, przerąbana sprawa. Nawet boję się pytać, czy macie termometr i ile pokazuje stopni...

Ależ ja się teraz łatwo denerwuję :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Przez cały dzień nie dodzwoniłam się do sprzedawcy z Allegro, maila pisałam w weekend i też dalej odpowiedzi nie ma,niby głupota, ale naprawdę szlag mnie trafia.
 
reklama
Rozumiem patuśka doskonale bo przed świętami koleś handlujący konsolami PS4 okantował nas na 2500zl:wściekła/y: Tyle tylko że zgłosiliśmy to do allegro i postępując z ich wytycznymi mamy to teraz zgłosić na policję a potem to już mój mąż wie co dalej bo ja nie chce się denerwować
 
Do góry