reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

H ej, ja dzisiaj czuje sie fatalnie. Boli mnie glowa, oczy, mam katar a w nocy mi kobity na sali chrapaly jak lokomotywy, wiec spać nie moglam, chociaż i tak nic by nie wyszlo, bo jak leżę na boku to boli mnie brzuch, a na plecach mam skurcze :( poza tym taki super szpital a nie ma zadnego barku ani sklepiku wiec zdycham z glodu, bo nie ma kto mi dowieźć jedzenia. Dupa i depresja.
 
reklama
marcia331 bardzo mocno trzymam kciuki

Dagmar, a może wyeksmitujecie, gdzieś waszą szafę i w to miejsce wstawicie rzeczy małej.

kroczek_k też miałam przez jakiś czas prolemy z zaparciami i bardzo pomogło mi wtedy jedzenie codziennie jogurtu naturalnego z otrębami (dawałam 4 łyżeczki)

Dagmar, a może wyeksmitujecie, gdzieś waszą szafę i w to miejsce wstawicie rzeczy małej.

kroczek_k też miałam przez jakiś czas prolemy z zaparciami i bardzo pomogło mi wtedy jedzenie codziennie jogurtu naturalnego z otrębami (dawałam 4 łyżeczki)

Któraś pisała o myciu włosów. Ja mam podobnie, przed ciążą musiałam je myć przynajmniej co dwa dni, a teraz wystarcza raz na tydzień.

Ja dzisiaj planowałam jechać powłóczyć się po galerii, ale mąż do mnie dzwonił, że jest bardzo ślisko i że całe auto mam oblodzone więc powoli ochota mi mija.
 
Hej u mnie kolejna nocka z rzędu po której padam nie mogę znaleźć sobie miejsca mała daje popalić z każdej strony chyba zacznę spać na stojąco
W nocy mieli ze mnie ubaw po pachy . Musiało mi się coś śnić i dosłownie o 5 rano wydarłam się na całą chatę P na poczatku się wystraszył bo nie wiedział co jest garnę a za chwilę przylecieli rodzice bo myśleli że rodzę lub coś , wstałam zaszokowana i mieli pompę ze mnie jak nie wiem :-D:-D
 
Dzień doberek kobitki:))

A ja dzisiaj jak nigdy wyspana jestem:)) Nawet jeszcze lek nie zaczął działać więc czuję się dobrze:))

Tak jak pisałam na wątku książkowym prawie wcale nie włączam tv bo nic w nim ciekawego nie ma. Dlatego dopiero wczoraj usłyszałam o tych bliźniakach. Straszna tragedia ale ja staram się tego nie rozpamiętywać żeby się nie stresować:...

Viltutti no niefajnie, że załapałaś w szpitalu katar:( No i że z Olkiem głodni chodzicie:(

Agunia GR dziękuję za radę i postaram się skołować sobie otręby i nat jogurt

Aaaa no i laski równe 100 dni mi zostało tej ciąży:)))
 
Ostatnia edycja:
He he he Agunia:) koniec coraz bliżej:)) Nareszcie ostatnia prosta. Jeszcze tylko tydzień i zaczynam 7 miesiąc pełną gębą:))
 
Kroczek gratuluje studniówki :-) trzeba to jakoś uczcić :-) chociaż w Twoim przypadku to akurat nie będzie sto dni, bo przecież cc będziesz miała wcześniej. U mnie w sobotę wypadały dokładnie 3 miesiące do terminu. Ale nadal się jeszcze nie stresuję :-) chyba jakaś dziwna jestem. Ciekawe kiedy w końcu do mnie dotrze że niedługo będę miała drugie dziecko.

Haha w moim suwaczku pisze że powinnam liczyć ruchy i że powinno ich być 10/godzinę. W przypadku Ignasia to 10 ruchów jest w ciągu kilku minut!!!! Szaleniec mały. Właśnie mi skacze po brzuchu utrudniając siedzenie przed laptopem.
 
Hej dziewczynki. Ja nie spie od przed 6. Obudzilam sie bo Tymek sie krecil, tylko ze on w koncu poslal do 7.20 a ja juz nie zmrozylam oka. Lece szykowac sniadanie.

Mnie tez szokuje ta sprawa z Wloclawka. Nie do pomyslenia jest zeby w szpitalu polozniczym nie mozna bylo zrobic usg!!!! To po co oni tam sa???? Eh wspolczuje bardzo rodzicom.

ja kiedys mieszkalam we wlocławku. To jest jedyny szpital w całym miescie, nie jest jakis specjalnie połozniczy ale maja patologie ciazy i poloznictwo. Staram sie tym nie denerwowac, ale czasem jak sobie pomysle co moze wyrzadzic bezmyslnosc ludzi to mnie krew zalewa.

H ej, ja dzisiaj czuje sie fatalnie. Boli mnie glowa, oczy, mam katar a w nocy mi kobity na sali chrapaly jak lokomotywy, wiec spać nie moglam, chociaż i tak nic by nie wyszlo, bo jak leżę na boku to boli mnie brzuch, a na plecach mam skurcze :( poza tym taki super szpital a nie ma zadnego barku ani sklepiku wiec zdycham z glodu, bo nie ma kto mi dowieźć jedzenia. Dupa i depresja.

a w szpitalu nie daja jesc? czy takie niedore?

ja dzisiaj juz po pobraniu - mozecie byc ze mnie dumne :) nawet nie zemdlałam :-D

energii mam sporo odkad chodze na te dodatkowe zajecia dla kobiet w ciazy. Sa bardzo fajne i polecam wszystkim. Myslalam ze ja, taka grubaska, w tym stanie to juz sie nie bede ruszac. A tu okazuje sie ze całkiem sprawnie mi idzie :)

Agunia rozumiem cie calkowicie - ja dzisiaj skrobałam auto 15 minut, no ale ja musialam jechac zrobic badania :)

Mój Malich tez teraz nadzwyczaj duzo energii ma. W nocy to szaleje, całkiem przeciwnie do mnie :) dzisiaj od 3 do 6 rano nie spalam,Myslalam ze oszaleje, ale tak juz chyba bede miec do konca ciazy bo ta bezsennosc sie nasila a nie znika :)

Miłego dnia Kochane!
 
No niby racja marciu:) Ja się nie stresuje to raczej rodzaj miłego podekscytowania:) Jestem spokojna bo szpital już wybrałam, umówie się w marcu na dwie wizyty do ordynatora. Wiem co mnie czeka jestem zatem spokojna bo nie ma niewiadomych. Po prostu przychodzi czas i Kubuś się rodzi:) A potem to już instynkt sam mi podpowie wiele rzeczy a czego nie będę wiedziała to dopytam Was:))

Loka zuch dziewczyna;)
 
reklama
A mi zostało 69 dni do terminu :-D i już się nie mogę doczekać.

Spałam dzisiaj baaardzo dobrze (tylko jeden spacer do łazienki) i Kuba spał ze mną z tego względu że w sypialni włączyłam nawilżacz powietrza i obojgu nam było lepiej. O dziwo rano jak wstaliśmy to ani mi ani Kubie nie poszła krew z noska:-)

Za to po śniadaniu mieliśmy wyruszyć na jakieś zakupy spożywcze bo w lodówce zaraz tylko światło zostanie ;-) ale dostałam okropnych duszności, w głowie wirówka, ciemno przed oczami , zimny pot mnie oblał i teraz leżę.. Znowu nic nie załatwię, oby zaraz przeszło.

A co do ruchów to ja nie mam pojęcia jak to robić?? Czy chodzi o to że ruchów powinno być 10 w każdej godzinie?
Bo u mnie mały przez jakiś czas szaleje non stop a później ma dłuższą przerwę i w ogóle go nie czuję.
 
Do góry