reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Dagmar, jak Ty dobrze wiesz co w wozku jest najwazniejsze - kolor! ;D

Co do faworkow to musze Mame jutro ublagac zeby kupila. Bo zrobic nie dam rady, a ja w domu jedyna od pieczenia jestem ;)

Ja jakos nie mam dziwnych smakow/zachcianek w ciazy, jedynie na nabial mnie czesto nachodzi. W tym na wszelkiej masci serniki, nawet najbardziej podle mi wchodza, a tak normalnie to lubie tylko wlasnego wypieku ;) Poza ciaza jestem lasuchem na slodycze, a teraz predzej siegne po jogurt naturalny niz po Twixa. Choc przepraszam, czekolada mleczna Lindta, ta w duzych opakowaniach, mi dobrze wchodzila w okolicach swiat. Maz tak sie ucieszyl ze mi cos smakuje ze kupil chyba 6 tabliczek, ale niestety faza mi przeszla juz po pierwszej ;) W ogole jak teraz zagladam do szafek w kuchni to mi sie smiac chce, bo moj kochany maz wlasnie tak reaguje na wszelkie moje przejsciowe ciazowe apetyty - kupuje zapas polroczny ;) Bedziemy te wszystkie pistacje, sezamki, chrupki kukurydziane, mleko ryzowe i inne sorbety jesc chyba do piatych urodzin syna ;)
 
Witam sie, melduje sie i czytam na bierzaco lecz wenny brak na pisanie,odpisywanie itd...rok 2014 jest straszny boje sie kazdego kolejnego dnia:-( byle do konca grudnia:baffled: trzymajcie sie kobietki,Dagmar ty szczegolnie bo tez masz nie kolorowo tragedia za tragedia cos jak u mnie ehhh.... pozdrawiam
 
witajcie,

nie moge spac to sie odezwe :)
Dagmar trzymam kciuki. Uwazaj na siebie i Małą.
co do zachcianek to mialam dwie i niestety obydwie musiala odstawic ze wzgledu na cukier - banany i Liony :) teraz moge raz na 2-3 dni sobie pozowlic na jednego banana albo Liona, ale o wiekszej ilosci niestety moge pomarzyc.
Śliczne zakupy dziewczyny :)

Ja caly czas chora, juz katar minał ale gardło sie nasila i tak jak nie urok to sraczka. Juz odliczam czas do tego kwetnia normalnie. Pozdrawiam Was wszystkie - wybaczcie za to ze nie czesto pisze, jakos nie mam weny z tym przeziebieniem.
 
Ja tez za nic nie moge zasnac... :( Co mi sie wydaje, ze juz, juz zaraz bede spac, to maly zaczyna kopac tak, ze sie calkiem wybudzam... Echhhh :/
Tyle dobrego, ze moge sobie odespac jutro chocby i caly dzien, ale chwilowo to marna pociecha ;)

Zdrowka L-oka! Obys szybko wrocila do formy :)
 
Witam :-)
Coś ostatnio nie miałam weny na pisanie, trochę problemów się pojawiło i miałam dość stresujące dni.
I chyba z tego wszystkiego malutka coś się gorzej ruszała, co mnie jeszcze gorzej stresowało. Jednak wczoraj już zaczęła normalnie brykać i od razu mi lepiej. Dzisiaj normalnie w nocy mi spać nie dała, ale co tam niech sobie hopsa.

Czytam Was na bieżąco ale nie dam razy odpisać.
Miłego dnia :-)
 
Witajcie!
Dagmar cały czas trzymam za Ciebie i malutką kciuki żeby wszystko było wporzadku! Wystarczy już tych nieszczęść.

Sandra super zakupy!

Połączenie ser żółty z dżemem mniam, chociaż ostatnio wchodzi mi bardziej ser biały typu włoskiego z dżemem jagodowym :-) i z nabiału tylko to i mleko, uwielbiam mleko zwłaszcza swojskie ale to z dostępem kiepsko.

Mój mały coś się ostatnio mniej rusza i mam wrażenie że zmienił pozycję, może to dlatego. A wstawanie w nocy mnie dobija, było dwa razy już jest trzy! A zanim się z łóżka sturlam to ledwo zdążam.

Wyciągnęłam swoje dziecko dwa dni na spacer i co? Właśnie przybiegł do mnie do łóżka: z nosa mu leci, kicha prycha i ledwo mówi taki zachrypnięty! Pięknie ferie zaczynamy :/
 
Cześć dziewczynki,jakbym wiedziała ze nie śpicie L-oka, Jouluatto to bym dołączyła do dyskucji:-) at ak to przerzucałam sie z boku na bok.. w końcu wziełam kartkę i zaranżowałam pokój który w tym tygodniu ma powstać...Co do przeziębień to niestety chyba pogoda nam daje czadu..Ja od 2 dni walcze z gardłem i taka jakaś rozbita jestem. Ale wziełam sobie pod uwagę mleko z czosniem i miodem chyba Dagmar o nim pisała i pije 2 x dziennie,oprócz tego isla do ssania ,syrop z cebuli i dużo picia.Kupie sobie jeszcze jakąś herbatkę z imbirem podobno pomaga..Jadę dzisiaj do rodziców z dzieciakami no i oczywiście z laurkami i z racji tego że mieszkają blisko Galerii Krakowskiej to pewnie wstąpie do Mothercare/Smyka może jakieś przeceny mają;-)
 
reklama
magda8805 my nasz wózek mamy już w domku. I faktycznie są już problemy z dostępnością kolorów. My akurat dostaliśmy to co chcieliśmy (gondolę australia, spacerówkę america limited i fotelik be safe), ale torby i parasola już nie było i byliśmy zmuszeni zdecydować się na te z nowej kolekcji w kolorze czarnym. Trochę tego żałuję, bo okazało się, że torba z kolekcji 2014 to zwykła szmatka, ale z drugiej strony dostaliśmy wszystkie dodatki gratis, a jak to mówią darowanemu koniowi....

Żółty ser i dżem? Pierwsze słyszę, ale jakoś nie kusi mnie, aby poznać te smaki:-) Co do zachcianek to ogólnie żadnych szczególnych nie mam, choć tak jak i niektóre z was słodkie mogłabym jeść cały czas. A przed ciążą ze słodyczy najbardziej lubiłam boczek. Nietstey przez to moje obżarstwo waga pokazuje już +8kg.

Ancona nie pij swojskiego mleka, bo złapiesz listeriozę!!! No chyba, że je wcześniej pasteryzujesz.
 
Do góry