reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

aski ja chyba rzeczywiście muszę do psychologa iść :O oglądam i jedyne co mi się w głowie tłucze to "zrobili taki bałagan do teledysku, czy naprawdę" :laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Oprócz ucha to w miarę dobrze no i ból pleców do którego się przyzwyczaiłam i skurczę w nogach w nocy więc pobutki co godzinę na wstanie i za potrzebą :-)
Dagmar już Ci pokazuję
Fantastyczny wózek Sportive X5+ fotelik+ tacka, stan BDB+ Poznań Grunwald • Tablica.pl
A łóżeczko takie
12el. Łóżeczko materac + pościel baldachim +GRATIS (3865092243) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Pościel ogródek beżowy
Bardzo ładne łóżeczko a jakie tanie :O
No super!

A jeszcze w Krakowie- masiakra, nie wiadomo o której skończy :(
 
Witaj mememe :)

Dagmar, a jak wroci to juz zostaje w domu, czy musi jeszcze wracac do Krakowa? Dobrze by bylo jakbys miala opieke w tym stanie :(

Kroczku Kochana, ja Cie za te faworki chyba udusze, bo odkad przeczytalam to magiczne slowo w Twoim poscieo niczym innym nie moge myslec ;)
 
Witaj mememe :)

Dagmar, a jak wroci to juz zostaje w domu, czy musi jeszcze wracac do Krakowa? Dobrze by bylo jakbys miala opieke w tym stanie :(

Kroczku Kochana, ja Cie za te faworki chyba udusze, bo odkad przeczytalam to magiczne slowo w Twoim poscieo niczym innym nie moge myslec ;)

nie mam kwaśnej śmietany :/ :(

No zostaje ale na ile dni to nie wiem. Może tylko jutro a może z 2 tyg.
Teraz jakieś barierki ma robić ale to pierdoła a kolejne duże zlecenie dopiero w połowie grudnia
Zresztą- bądźmy szczerzy, też bym wolała, żeby był ale kasa. :(
 
A wiecie co ja żrę ostatnimi dniami? Bułki z żółtym serem i dżemem truskawkowym. Normalnie na nic innego nie mam ochoty. Mój stary mówi, że to patologia takie połączenie, bo ser żółty to się na słodko nie je... On nie wie co to życie...:rofl2:
 
A wiecie co ja żrę ostatnimi dniami? Bułki z żółtym serem i dżemem truskawkowym. Normalnie na nic innego nie mam ochoty. Mój stary mówi, że to patologia takie połączenie, bo ser żółty to się na słodko nie je... On nie wie co to życie...:rofl2:

hmmmm kabaret hrabi- "jadłam boczek z włosami- obrzydliwe to było... po prostu pyszne ":-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Ja to mam ostatnio smaki na słodkie, co jest u mnie bardzo nietypowe, normalnie to unikam słodyczy i nie słodzę kawy i herbaty. A teraz dużo wcinam.

Dagmar, jak się czujesz?
Sandra, super zakupy! Bardzo mi się podoba to łóżeczko.
 
Do góry