reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

hahaha siedzenie w domu tak działa :)

Laski a wam powiem, że u mnie wcale tak czysto nie jest.
Walają się zabawki, wiecznie pralka chodzi i w ogóle masakra.
Zastanawiam się, czy w ogóle da się utrzymać pożrządek przy 3ce dzieci :/


Dagmar ja mam tylko jedno ale wszędzie widze te jego zabawki, puzzle porozkładane na kazdej podłodze. Niby mówię tłumaczę baw sie w swoim pokoju to nie, oczywiście musi w naszej sypialni czy w salonie:-) ale ja juz nie mam siły za nim ciagle sprzątać
 
reklama
Właśnie zjadłam pączka i popijam kawą. Znając życie mam jeszcze jakieś 30 minut luzu bo synek śpi. On mi sypia zawsze tak samo 1 godzinę w ciągu dnia, no max 1h20min przy dobrych wiatrach.

Kroczek super że Kubuś zaczął się w końcu ruszać. Wiem jakie to jest stresujące jak się dłużej nic nie czuje. Mam nadzieję że u Kate to też był tylko fałszywy alarm. Ja też słabiej ostatnio czuje kopniaczki bo jakoś dziwnie Ignaś leży. Czuje je dosyć często, ale łagodniej. No poza chwilami kiedy przywali mi centralnie w szyjkę macicy to wtedy aż mi gwiazdki stają przed oczami.

Dagmar, moja gin stwierdziła że jak będzie gorzej to trzeba się będzie położyć do szpitala na kroplówki. Więc na razie do niej nie dzwonie ;-P ja się chyba już do tych skurczy trochę przyzwyczaiłam i nie stresują mnie one tak jak w pierwszej ciąży, więc chyba musiałoby być bardzo źle żebym się na szpital zdecydowała. Pociesza mnie to że szyjka się nie skraca, chociaż jak będą mnie tak często męczyły to pewnie w końcu skapituluje i pójdę do niej wcześniej na wizytę niż 11 lutego, żeby sprawdziła czy nic się nie zmienia.
 
Dagmar Ty to się masz.. bardzo współczuję i mam nadzieję że to już koniec niespodzianek!

Marcia dobrze że z Tymkiem lepiej :happy:
Edysiek zdrówka dla córci oby szybko się buźka zagoiła!

Kroczek ja ogólnie mam bardzo nisko brzuszek i cały czas się czuję jakby mały miał zaraz wypaść.

Ta noc była okropna i męcząca, spać nie mogłam i ciężko mi było oddychać, dosłownie powietrza brakowało a rano jak tylko podniosłam głowę z poduszki to mi krew z nosa poszła i z 10minut nie mogłam zatamować.
 
sandra wszkocz do wątku "Szpital co zabrać dla mamy i maleństwa :-)" tam się dość obszernie rozpisałyśmy..;-)

O matko chyba dopadło mnie przeziębienie,gorączki nie mam ale normalnie nie mogę mówić..nie boli mnie gardło tylko tak wysuszone...że aż piecze:-(

Adela na wysuszone gardło nie bolące polecam płukac takim preparatem GLIMBAX oraz ssać ISLA!


Dziewczyny czy Wy też tak macie że jak się dziecko odwróci główką w dół to czujecie taką ciężkość w brzuchu jakby Wam zaraz coś miało wypaść, a jak jest dupką w dół to brzuch jest lżejszy?:baffled: Czy tylko ja tak to odczówam jak tak dużo leże?

Kroczek wiesz co ja mialam wrazenie ze malutka pcha łapki i ze normalnie idac czuje jak mi tak smyra.....i to bylo mega nie przyjemne....i wiesz co ja teraz mam ulozenie miednicowe i chyba nie ma takiej roznicy w ciężkości samego brzucha ale drętwiejące żebra bo głowa jej trenuje jak daleko może się wpechnąc mam wrazenie ze mam mega ciężki brzuch z góry:)

Dagmar o kurde ale dobrze ze sie zorientowaliscie ze ten komin nie szczelny bo tragedia gotowa a dla ciebie w ciazy wyjatkowo szkodliwe!
 
Marciu Ty to się tak nie przyzwyczajaj do skurczy bo poród przegapisz:-D a tak poważnie to ja np zauważyłam, że takie połowiczne twardnienie brzucha częściej mam jak Kubuś naciska główką na macicę na dole:/ Tak więc cieszę się że póki co znów jest główką w górze chociaz slabiej go wtedy czuje:/

Dziewczyny tak na przyszłość to założę na prywatnym wątek z naszymi maluszkami jak tylko pierwsza z nas sie rozpakuje, co zakladam ze nastapi w kwietniu. Jak tak zaglądam na inne fora to lutówki jeszcze się trzymają więc nie ma co panikować poczekamy na swoją kolej:))
 
kroczek_k ja tak czuje od tygodnia bodajże, i jeszcze spojenie łonowe mnie pobolewa, wiec podwójne napieranie czuje. Brrr jak gdzieś idę to strasznie powooooliiii i się toczę niemalże he he he he
ginka mówiła, że to normalne no i główkę w dole wymacała wiec by się zgadzało:-D
 
Marciu Ty to się tak nie przyzwyczajaj do skurczy bo poród przegapisz:-D a tak poważnie to ja np zauważyłam, że takie połowiczne twardnienie brzucha częściej mam jak Kubuś naciska główką na macicę na dole:/ Tak więc cieszę się że póki co znów jest główką w górze chociaz slabiej go wtedy czuje:/

Dziewczyny tak na przyszłość to założę na prywatnym wątek z naszymi maluszkami jak tylko pierwsza z nas sie rozpakuje, co zakladam ze nastapi w kwietniu. Jak tak zaglądam na inne fora to lutówki jeszcze się trzymają więc nie ma co panikować poczekamy na swoją kolej:))


ja obiecuję, że aby wybił u mnie 38 tydzień, to dopomogę małemu w eksmisji z mojego brzucha ;) czyli snuję plany porodowe tan na drugą połowę marca ;-) zobaczymy co z tego wyjdzie :-p
 
No własnie tak sie zastanawiałam nad Glimbaxem bo mam go na połce, tylko ulotke wyrzuciłam i nie wiem czy w ciazy można..ISLA wlasnie kupiłam.:-)
 
reklama
Do góry