reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witaj Malinaa :) mój mąż też będzie miał prezent, ale na 29 urodziny ;-) termin z OM wypada dokładniu w dniu jego urodzin czyli 13 kwiecień :-)
 
reklama
Witam, ależ mam dziś trudny poranek - nie męczą mnie mdłości co prawda - ale jakoś tak odrzuca od jedzenia. Wmusiłam w siebie owsiankę rano, a potem to już tylko sok grejpfrutowy i mizerię teraz. Nie wiem czy wytrzymam na tym, może jakiś owoc wezmę do torebki bo wychodzę i do 16 mnie nie będzie ech. Skręciłam sobie kostkę ponad dwa miesiące temu i teraz na rehabilitację tak w ciągu dnia muszę chodzić brrrr
 
Jejku,3dni temu ubralam bez problemu moja jeansowa spodnice,a dzis musialam ja doslownie podciągnąć pod cycki,bo mi na brzuchu sie nie miescila,haha. :D Chyba mnie wzdelo. :szok:

Ah,jak ja bym chciała przyspieszyc moja wizyte... A tu jeszcze tydzień,bo mam ja w następny poniedzialek...
 
Jejku,3dni temu ubralam bez problemu moja jeansowa spodnice,a dzis musialam ja doslownie podciągnąć pod cycki,bo mi na brzuchu sie nie miescila,haha. :D Chyba mnie wzdelo. :szok:

Ah,jak ja bym chciała przyspieszyc moja wizyte... A tu jeszcze tydzień,bo mam ja w następny poniedzialek...


A to Twoja pierwsza wizyta? Kurcze bo ja planuje iść do gin w przyszłym tyg a to bedzie 6 tydzien i nie wiem czy nie za wczesnie....tylko po poronieniu jakoś nie moge wytrzymac w tym stresie....:szok:
 
Jeśli masz być spokojniejsza to idź - wszystko zależy też od usg. Ja byłam 8 sierpnia czyli końcówka 5 pocz. 6 tygodnia - usg słabe, lekarka niemiła ale pęcherzyk dojrzała. Teraz już spokojniej czekam chociaż wiadomo, że serduszko jeszcze nie biło i z tego powodu obawy są - ale mimo wszystko opłacało się iść!
 
Dziendobry. za pol godzinki mam pierwsza wizyte u gp;-)i tak jak krowkabordo, madziolina_p mam jakiegos stresa:confused2: samopoczucie u mnie juz ok, mldlosci a ale sporadycznie, za to wzdecia takie ze chwilami plakac mi sie chce:-( zakupilam aktivie wczoraj i licze na cudowne uzdrowienie:-p

Agutka ja tez sie balalam reakcji w pracy bo tez krotko tam pracuje,ale na szczescie nie bylo sie czym martwic przelozone nie mialy problemow;-)

A moj synek chyba chory bedzie jeszcze przed rokiem szkolnym :sorry:eh

ide sie ubierac:tak:


Hej! i jak po wizycie?
 
A ja oczywiscie, w zwiazku z tym, ze mam dzis wizyt- a boje sie bardzo! to jeszcze rano machnelam tescik dla upewnienia sie!
No i oczywiscie II, dzis mnie brzuch troche boli, ale i mega spiaca jestem!
Myslicie, ze bedzie mozna cos zobaczyc? 10.07 mialam ostatni okres.
 
Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach. Trzymam mocno kciuki za same dobre wieści.

Ja dzisiaj postanowilam nie robić za wiele bo po wczorajszym intensywnym dniu dzisiaj mnie boli troche brzuch. Zabrałam się za wywoływanie zdjęć z ....zeszłego roku:baffled: Wcześniej jakoś nie było czasu.

Co do zamkniętego wątku, z jednej strony byłoby łatwiej wstawiać zdjęcia itp z drugiej ja akurat nie jestem wielką zwolenniczką takiego rozwiązania bo wiem, że czasem też inne mamy)lub przyszłe mamy podczytują sobie różne wątki szukając przydatnych informacji:tak:Może kobitki, które już udzielają się na innych wątkach podzielą sie swoim doświadczeniem;-) Ale oczywiście ja dostosuje się do decyzji większości:-)

Uściski dla wszystkich!
 
reklama
Portia,nie chodzi o zamykanie calego watku kwietniowego. ;-)
Te tematy,które tu są zostaną na swoim miejscu,a dzial zamkniety będzie obfitowal w zdjecia,jak i jakieś ciche zwierzenia,czy cos podobnego...
 
Do góry