reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
jestem po glukozie i w poniedzialek bede miala wyniki, nie tak zle bylo, ale pobranie bylo bardziej bolesne, bardziej niz zwykle nie wiem czemu... to normalne ze po glukozie malenstwo tak kopie mocno ? a i moze wiecie synek jest ulozony posladkowo to do porodu sie przekreci glowka w dol? mam dzis wizyte u gina ale moge zapomniec zapytac czy cos ;)
 
No wlasnie ja sie naczytalam, ze ma mega kopac, a mi tez sie powiercil troche, a potem juz nie.
A dziecko moze przekrecic sie nawet 2 tyg przed rozwiazaniem :-)
 
Hej. Wpadam na chwilę, bo jakoś dzisiaj zalatana jestem, żeby przekazać Dagmar, że cały czas o niej myślę i przesyłam same pozytywne myśli!!! Mam nadzieję, że jeszcze uda się Łucję przetrzymać w brzuszku!!!

Moje maleństwo szalało po glukozie, aż mi brzuchol w poczekalni podskakiwał, co bardzo śmieszyło mojego męża :-D
 
Jutro glukoza ale idę z pozytywnym nastawieniem i cytrynką więc na pewno będzie dobrze :D
Obym tylko znowu rano nie zapomniała nasiusiać do pojemnika :-D

A przy okazji naczytałam się o tych pieluchach wielorazowych i zgłupiałam całkiem ... Teraz to już niczego nie jestem pewna
 
Ja jestem zbyt wygodna na wielorazowe pieluchy. No i przede wszystkim pragnę ograniczyć do minimum obcowanie z kupą, więc przejdą (z trudem ;) jednorazówki. Chociaż czarno to widzę, mimo że wszyscy powtarzają że kupa własnego dziecka nie wzrusza :D
 
Ja jestem zbyt wygodna na wielorazowe pieluchy. No i przede wszystkim pragnę ograniczyć do minimum obcowanie z kupą, więc przejdą (z trudem ;) jednorazówki. Chociaż czarno to widzę, mimo że wszyscy powtarzają że kupa własnego dziecka nie wzrusza :D

Dokładnie tak jest;-)z tą kupką.A czasami czeka się na nią jak na zbawienie!
 
reklama
eee tam jak trzeba będzie to Vilutti przywykniemy! A tak na serio to mnie z kolei jednorazówki nie przekonują, śmierdzą przeokrutnie i trzeba je po kupie ewakuować z domu, albo woreczki szczelne kupować - czyli kolejne koszty i śmieci. Ja się nastawiam pozytywnie do wielo, myślę, że damy radę. Ewentualnie jednorazówki na wyjścia, na noc - no zobaczymy...
Agmaa a co cię konkretnie nurtuje?
 
Do góry