reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Założyłam nowy temat, gdzie będzie można wpisywać wiadomości ze szpitala. Mam jednak nadzieję, że na razie na Dagmar się skończy i na razie żadna z nas tam nie trafi.
Myślę, że dobrze będzie jak tam tylko będziemy wpisywać same wiadomości np. otrzymane sms-y. A komentować i wspierać się będziemy dalej na głównym.

Kroczek jak coś będziesz wiedzieć o Dagmar to napisz proszę.
 
Wasnie napisalam na tamtym watku. Nadal czekaja na wyniki

Edysiek bardzo dobry pomysl i mam takze nadzieje ze sie na Dagmar skonczy poki co a i ona niech wraca do nas w dwupaku
 
Patusia nie strezuj się ja od początku ciąży biore np wit D i jakos lekarz nie powiedzial mi ze Kubus jest za duzy, chociaz sama jak tak czytam te opisy tygodni poszczegolnych to moj Kubus pod wzgledem wagi powinien miec skonczoby 25, 26tydz:)) Ale wymiary inny h narzadow wskazuja ze dobry tydzien jest na suwaczku.
 
Kroczek, w W oczekiwaniu na dziecko piszą, że to cynk tak działa, a ja właśnie biorę preparat z cynkiem. Może porozmawiam z lekarką na ten temat... Ale jak ją znam, to pewnie machnie ręką i się nie bardzo przejmie.
 
reklama
Do góry