reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

To u nas odwrotnie pełnia mogłaby być cały czas bo H przesypia całą noc bez żadnej pobudki i nie jest jakiś szczególnie marudny :)
 
reklama
Ja na Mikolaja kupie slodycze i jakies pierdolki male. A na swieta Arti chyba jakis zwstaw zajsterkowicza dostanie, a Igi moze Psi Patrol bo juz od kilku dni mi glowe truje.
 
Truskawkowa kumpela wlasnie fotke mi wyslala co kupila corce

A mamy ekonomicznych dzieci to cieszcie się jak przyjdzie szkoła to skończy się sielanka. U nas w tym miesiącu przy starszym parę dni temu mikołaj 25, teatrzyk 10, rata za zielona szkole 100 a dziś SMS od trenera ze do środy zapłacić 160 za dres i koszulkę drużynowa. Aa jeszcze w tym miesiącu musze kupić srebrny łańcuszek z medaliki na komunie bo już będą mieć poświęcone na mszy uroczyście. A gdzie tu mikołaj i gwiazdka :o
 

Załączniki

  • IMG-20161116-WA0001.jpg
    IMG-20161116-WA0001.jpg
    88,3 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
Milenka no to sporo wydatków a za piłkę to nie płacicie co miesiąc? U nas się płaci co miesiąc 30 zł i z tego mieli kupowane stroje krótkie, długie i torby. Bo tak jednorazowo to dużo. A poświęcenie medalików u nas 7 grudnia i też muszę kupić.
Fajny ten psi patrol tylko to kolejna zabawka zajmująca dużo miejsca ;)
 
Dla mnie nie ma Mikołaja czy Gwiazdki bez prezentów typu zabawki :tak:
Na Mikołaja raczej symbolicznie, głównie słodycze. Jednak Kinga za słodyczami nie przepada więc pewni dostanie Kinder jajka i czekoladki no i pociąg :-) :)
Na gwiazdkę jakąś zabawkę.
Psi patrol na pewno by jej się spodobała, bo uwielbia :-D
 
Ancona my mamy składkę 60 zł miesięcznie a oprócz tego stroje kupujemy dodatkowo.
To są uroki wsi nie mają żadnego dofinansowania czy sponsora sportowego i wszystko prywatnie. A mówią ze sport to zdrowie... Tylko dla bogatych chyba hehe
Na mecze rodzice wozili dzieci do różnych miejscowości bo miałbyc busik a sepili na tym.

Tez mi się ta baza psi patrol podoba. Moja lubi zabawę figurami, lukne na allegro.
W piątek rano jede z jedną mamą po prezenty do szkoły. Zobaczymy czy się uda kupić bo chcemy bombki szklane z imieniem dziecka

P.s jednak ta baza z psiego patrolu mi się nie podoba bo 220zł kosztuje;)
Poszalaleli z tymi cenami zabawek
 
Ostatnia edycja:
Milenko jakie ceny wow.
My na swieta raczej praktyczny prezent. Mysle o ibraniach lub foteliku. Dokladnie tak jak u Was M dostanie tone zabawek od dziadkow cioc i wujkow. A fotelik i tak trzeba kupic.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
w i stroje[dres adidasa].To juz ok bo młody lubi te treningi to mu nie żałuje bo to lepsze niz siedzenie przed tv.
Gorzej ze w zimie duzo treningów w innych miejscowosciach i nie ma jak jezdzic..
A to żeby nie było ze wymyśliłam ta składkę:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry