reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Milenka chrześniak mojego m też gra w piłkę i dla mnie to jest jakaś masakra, bo trzy razy w tygodniu trzeba go wozić na treningi, a do tego dochodzą mecze wyjazdowe. Od kwietnia do czerwca jego siostra spędziła z nami prawie wszystkie weekendy, bo rodzice musieli go wozić po całej pl, a ona nie chciała z nimi jeździć.

Napisane na Redmi 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale u nas baza malo istotna. Chodzi o samochodziki i psy. I tu problem bo samochody z wyjmowanymi pieskami kosztuja ok 100zl, a jest ich 6[emoji53] A jak sa w zestawie po 6 to pieski sa na stale w aucie,a to juz nie fajne....
 
Milenka u nas trening jest dwa razy w tygodniu, jak pisałam 30 zł miesięcznie z tego mają kupowane stroje oprócz butów wiadomo, w lecie treningi są na stadionie to jeździ sam rowerem a teraz na zmianę w dwóch szkołach to muszę go wozić, przeważnie jest tak że ja go wiozę a wraca z tatą kolegi. W sezonie meczowym mają zapewniony dojazd autokar albo busa i nie ma konieczności żeby z nim jeździć zresztą jest jeszcze H to nawet nie mam jak. I nie ma innych dodatkowych opłat.

Oprócz piłki ma dwa razy w tygodniu basen to już dochodzi 136 zł na szczęście mamy jakieś 300 m to chodzi sam.

Katjuszka psi patrol jest na Nickelodeon 9.35 ;)

Dziewczyny byłam rano w Lidlu i to co się działo ciężko opisać, ja byłam z H to i ruch ograniczony udało się "złapać" duplo leśne zwierzęta bo resztę jedna baba zabrała wszystko co było z duplo .8-)
 
Katjuszka ja tez pierwsze slysze o tym psim patrolu [emoji6] mysle ze to nie krzywda bo bakki oglada jakie lubi.
Do lidla pojade jak juz wszystko wybiora chyba ale jakos nie specjslnie mam potrzebe wydawania pieniedzy teraz [emoji6] karetke juz kupilam a do swiat jeszcze zdarze kupic fotelik i tyle.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ancona jeszcze trzebaby mieć jakaś platna tv poza zwykłą naziemna.. my mamy tylko abc a ja w ogóle tv nie oglądam poza masterchef i bake off które właśnie się skończyło..
 
Też mam Cyfrowy Polsat :)
Moja ogląda Psi Patrol na Nick Junior po 7 rano, potem leci Dora.
Ja mało oglądam telewizji, chociaż lubię. Też oglądam Masterchefa (w końcu używają "naszych" przypraw, bo to sponsor). Jeszcze Kobietę na krańcu świata. Z seriali Walking Dead. I to tyle ze stałego repertuaru. Lubię coś oglądnąć na Discovery, np. Złomowisko.
 
reklama
Katjuszko ja tez mam tylko Mini Mini plus i TVP abc i tyle. Ale Kuba okupuje tableta i chyba musze go wylaczyc i udawac ze sie uszkodzil bo zbyt duzo tych bajek.

Ja sama nie mam czasu na ogladanie TV. Nie wiem dziewczyny czy Wy tez tak macie ze nie macie chwili dla siebie w ciagu dnia z wlasnej winy? Ja jak tylko siade na chwile zeby porobic cos dla siebie to zaraz mam wyrzuty sumienia ze nie spedzam tego czasu z Kuba. Wiem chore to strasznie ale nie umiem nad tym zapanowac

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry