reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Agunia! Błagam...... jakie prasowanie? Kobieto odpoczywaj póki masz możliwość :-) Chyba, że T jest bezobsługowy... bo u mnie każdy dzień i każda noc jest tak nieprzewidywalna, że wykorzystuję każdy moment na przerwę.. Nie mówiąc o tym, że dla Z wyprasowałam tylko ciuchy jak jeszcze w ciąży byłam, a teraz nie ma mowy. Nikomu nic nie prasuję, tylko na większe wyjścia.

K jak już za każdym razem mówiła siku nosiła pieluchę i nie miała problemu z tym, żeby się do niej nie wysikać. Tzn nosiła pieluchomajtki, żeby skumać, że to co innego jednak niż pielucha. Ja jestem zdania, że jak dziecko wie o co chodzi to nie zesika się do pampka. Ale wiadomo, że każdy może mieć swoje podejście do tematu :-) W pamięci utkwiła mi sytuacja jak było bardzo zimno, więc K była z pieluchą na placu zabaw mimo, że już odpieluchowana.. Stanęła na środku piaskownicy i mówi, że musi zrobić siku do pieluchy... do dziś mam przed oczami opadnięte szczęki innych mam :-)
 
reklama
Ja dzisiaj nie zrobiłam nic poza ugotowaniem obiadu i ogólnym ogarnięciem bałaganu. Pogoda nie sprzyja pracom domowym. No i jak tak marnować ostatni dzień urlopu (bo weekendu nie liczę). Na małą też ta pogoda źle działa, bo marudzi i wszystko.
Jak Kinga była malutka to większość prasowałam. Teraz prasuję tylko wyjściowe ubrania, albo takie bardzo wymiętolone (dotyczy to całej rodziny).Staram się tak wieszać, żeby się nie gniotły, warunek też jest taki, że od razu trzeba poskładać.
 
Ja lubię poprasowane ubrania,inaczej wyglądają niż takie wyjęte z pralki ale ostatnio lenistwo wygrywa nad estetyką.Od września się zacznie bo starszemu koszulki prasuje do szkoły to resztę też przeciągne.

U mnie upał okropny,nie ma czym oddychać,siedzę przy wiatraku ciągle bo mi słabo,też pewnie burza przejdzie.
Młoda nie zasneła,z krzykiem próbowała wyskoczyć z łóżeczka,teraz będzie wegetacja do wieczora byle przeżyć:no2:
 
Ja wolę mieć poprasowane ubrania, bo jakoś mi z tym lepiej. Ale w związku z tym, że czasu mam mało to m sam musi ogarniać swoje pranie.

Coś chyba jest w powietrzu, bo Julko jest w ostatnich dniach nieznośny. Cały czas ryczy i jęczy. Nic mu nie pasuje. Płacze, bo nie chce iść na spacer, a później płacze, bo nie chce wracać. Teraz od godziny ryczy, bo chce oglądać bajki, a jak mu włączam to ryczy, bo nie chce. A najgorsze jest to, że wszystko odbywa się kosztem T, dla którego nie mam czasu, bo ciągle muszę zajmować się rozkapryszonym Julkiem.

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agunia zazdrość. U nas to takie zachowanie falami idzie.. U mnie Z miała kolki przez dwa miesiące dzień w dzień to sobie wyobraź co by się działo jakby niani nie było u mnie :-(
 
Katjuszko 2 rękoma podpisuje się pod tezą o drzemkach. Ja juz dawno zauwazylam, ze budzi sie z krzykiem i źle śpi jak dzienna drzemka jest do kitu. Niestety u nas ponad tydzien byl remont i stukanie głośne. To wtedy zaczęły się kłopoty. Powoli mam nadzieje wrócić na właściwe tory :)
Mam tez koleżankę, której syn jak skończył 1 rok przestał mieć drzemki. Każde dziecko inne ale ja Bardzo cenię sobie czas drzemek bo widzę, że Mlody wtedy zupełnie inny. Dzis usnal 15:50 :)
Milenka, Agunia trzymajcie się w boju :) Agunia u nas wczoraj wieczorem był ryk bo on chce spać nago :) :):)
 
Edysiek odpoczywaj :-)
Co do pieluch nie neguje Waszego zdania. Ja czekam az M zalapie o co chodzi o wtedy zdejme. Poki co mamy progres w postaci pieluchomajtek :-) bo ich tez nie chcial nosic.
U nas poki co cieplo.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas też dalej gorąco.. H przed sekundą zasnął i nie było zmiłuj żeby go przetrzymać sam przykrył się kocykiem i śpi ciekawe czy to już na noc czy o 20.00 pobudka i do 24 impreza ;).
Mamy mini sukces pojechałam z chłopakami do babci założyłam H pampka jak wróciliśmy po ok 2,5 godz pielucha sucha i H woła że chce sik sik :). Kupiłam nocnik taki żeby w aucie jeździł za całe 8.40 zł :)

Agunia ja przed wiatrakiem walczę z prasowaniem :) . Nie lubię nie prasowanych ubrań tylko pościeli i ręczników nie prasuję.
 
Do góry