reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

W końcu dzisiaj chłodniej :)

Madzikm a jak Emma dzisiaj?

Agunia udanego wypoczynku :)

Truskawkowa jak ja nie lubię wątróbki brrry...

My u mojej siostry pilnuje malutkiej a sis szykuje się na wesele :)
Przyjechaliśmy bez pieluchy tylko z nocnikiem zobaczymy...
 
reklama
Hej
Mała dziś lepiej.
Chyba się jej podoba, że wróciła do domu
Mnie zresztą też :)
Wprawdzie od rana na nogach, dwa wsady prania już się suszą na polu, mąż odkurzył, ja robię obiad ( dziś domowe hamburgery i ryż z warzywami), jeszcze tylko zmyć podłogę i mogę usiąść :)

Uwielbiam wątróbkę, ale smażyć też mi się nie chce ;)

Wiecie co, myślę o tym odpieluchowaniu, i chyba pojadę do sklepu, nakupuję tanich majtek i niech leje po nogach, bo inaczej to nie widzę, żeby załapała co się dzieje jak się tej pieluchy nie ma.
Na dodatek za 4 tygodnie zaczyna przedszkole i chciałabym żeby choć dawała znać, że jej się chce.
 
A u nas jest tak od godxiny bo polozylam na drzemke
 

Załączniki

  • 20160806_154143.jpg
    20160806_154143.jpg
    326,7 KB · Wyświetleń: 40
Madzikm A niech zjedzą ja już 2ketonale dziś zjadłam bo bo tej jadce jaką mała urządziła chciało mi głowę rozsadzić.W pewnym momencie sobie pomyslałam że jakby mops mi zapukał do drzwi to bym im ją w ramiona oddała i niech się męczą;-) ;)
Kosmos z tym spaniem,wczoraj bez drzemki w dzień i zasnęła przed 23 oczywiście z krzykiem i zanoszeniem się.Ja też padłam razem z nią upocona i brudna,m przeprowadził sie do drugiego pokoju żeby się wyspać.
 
A mój dla odmiany mi jeszcze dzisiaj ciśnienia nie podniósł - do końca dnia trochę zostało.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Milenko, moj mlody wlasnie sie wyryczal i zasnal. Nie chcialam go juz dzis klasc,ale nie dal rady i sam juz na podlodze lezal i plakal,ze chce spac.
Ja sie juz na dzis wyrobilam(tzn sterta prania do skladania ale walic to,niech lezy i czeka na lepsze czasy).
 
Do góry