reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Ceść dziewczynki a ja też nie mam humoru od rana dzisiaj:( Śniło mi się że pojawiła się u mnie krew i jakoś tak nieswojo się czuję:( Mam nadzieję że z dzidzią wszystko w porządku. No a poza tym im bliżej do daty powrotu do domu tym bardziej się niecierpliwię i to mnie wkurza:( Ehh nie będę Wam dziś marudziła.

Dagmar Ty to masz przeboje. Masz rację warto sprawdzić czy się Maluszkowi nic nie stało. Uważaj na siebie i daj znać jak się czegoś dowiesz.
 
reklama
Ceść dziewczynki a ja też nie mam humoru od rana dzisiaj:( Śniło mi się że pojawiła się u mnie krew i jakoś tak nieswojo się czuję:( Mam nadzieję że z dzidzią wszystko w porządku. No a poza tym im bliżej do daty powrotu do domu tym bardziej się niecierpliwię i to mnie wkurza:( Ehh nie będę Wam dziś marudziła.

Dagmar Ty to masz przeboje. Masz rację warto sprawdzić czy się Maluszkowi nic nie stało. Uważaj na siebie i daj znać jak się czegoś dowiesz.

Nie przejmuj się kroczek!! Ja już miałam kilka takich snów i nic to nie znaczyło !! To przez to, że cały czas nam głowę zaprząta żeby dzidziuś był zdrowy i potem się śnią głupoty.. :)
 
Słuchajcie, może jak macie takie objawy jak ja, czyli uczucie takiego bolesnego ciągnięcia tak w boku poniżej pępka ( okolice jajników) szczególnie w czasie chodzenia, napinania mięśni czy skrętu tułowia, czy w czasie kaszlu czy kichania a na usg nic wam złego nie wychodzi, to może też macie poluźnione/naciągnięte więzadła podtrzymujące macicę? Mi na to gin kazał łykać buscopan 3x dziennie i instalować sobie luteine 2 x dziennie. I wszystko robić na minimum mocy, a w zasadzie nie robić nic innego poza leżeniem.
Ot, taka ciocia dobra rada ;)
 
A ja dzis rano bylam w przychodni, bo musialam powtórzyć badanie moczu.
Na korytarzu kolejka, a ja sie zapytac balam, czy moge bez kolejki, bo tylko mocz, ale szybko poszlo!

Dziewczyny ja zazdroszcze tym co w domu sa i nie musza isc do pracy, ja codziennie rano na 8 do 16, ehh i jeszcze w pracy duzo i stres, wiec mi sie stanowczo nie chce, ale do konca roku planuje i koniec!

DZIEWCZYNY, POWIEDZCIE MI, CZY LEKARZ BADAŁ WAM PIERSI?
Mi jeszcze nie, a mialam jak narazie 2 wizyty, nie o to chodzi, ze bym chciala, bo badam sie gdzie indziej, tylko pytam z ciekawosci.

Buziaczki i czekam na wpisy!
 
Viltutti sluchaj własnie ja miałam podejrzenie ze to może te więzadła a nie wyrostek ale kto wie.....
też gin mi przepisała ten buscopan...ale jakoś powiem ci ze po przeczytaniu ulotki nie odważyłam się....:/ ale powiem ci ze ja ogólnie czasem się teraz wieczorami rozciągam podnosze noge od czasu do czasu do gory i powiem ci ze jest znacznie lepiej....

Madziolina odnośnie badań moczu powiedz mi czy miała same bakterie? czy jeszcze jakiś slad leukocytów?

Dziewczyny mi hematokryt jest lekko ponieżej normy nie wiedziecie co najlepiej jeść żeby troche ta hemoglobinka podskoczyła?
 
Słuchajcie, może jak macie takie objawy jak ja, czyli uczucie takiego bolesnego ciągnięcia tak w boku poniżej pępka ( okolice jajników) szczególnie w czasie chodzenia, napinania mięśni czy skrętu tułowia, czy w czasie kaszlu czy kichania a na usg nic wam złego nie wychodzi, to może też macie poluźnione/naciągnięte więzadła podtrzymujące macicę? Mi na to gin kazał łykać buscopan 3x dziennie i instalować sobie luteine 2 x dziennie. I wszystko robić na minimum mocy, a w zasadzie nie robić nic innego poza leżeniem.
Ot, taka ciocia dobra rada ;)


No dokładnie Słońce czasami trzeba dać sobie na wstrzymanie:tak:
A ja dzis rano bylam w przychodni, bo musialam powtórzyć badanie moczu.
Na korytarzu kolejka, a ja sie zapytac balam, czy moge bez kolejki, bo tylko mocz, ale szybko poszlo!

Dziewczyny ja zazdroszcze tym co w domu sa i nie musza isc do pracy, ja codziennie rano na 8 do 16, ehh i jeszcze w pracy duzo i stres, wiec mi sie stanowczo nie chce, ale do konca roku planuje i koniec!

DZIEWCZYNY, POWIEDZCIE MI, CZY LEKARZ BADAŁ WAM PIERSI?
Mi jeszcze nie, a mialam jak narazie 2 wizyty, nie o to chodzi, ze bym chciala, bo badam sie gdzie indziej, tylko pytam z ciekawosci.

Buziaczki i czekam na wpisy!

Tak mi badał już dwa razy piersi ale to dlatego, że ja mam gruczolako-włókniakiI musze ich pilnować tzn badać
 
madziolina ja też marzę już o siedzeniu w domu bo praca i same dojazdy dają mi w kość. Na pewno maksymalnie do końca roku będę chodziła do pracy, ale kusi mnie żeby iść wcześniej na zwolnienie.

Co do badań piersi to ja miałam na pierwszej wizycie razem z cytologią.
 
Podobno w moczu nie wyszlo mi nic zlego, tylko jakies bakterie podobno, bo moj gin to wogole malomowna, wiec nie wiem dokladnie, ale chyba nic zlego skoro nie panikowala.

No mi jeszcze piersi nie badala, ale cytologie to w sumie jej musze doniesc, bo robilam gdzies indziej, ja to zawsze boje sie, ze cos tam wyczuje, a ja mam takie piersi o budowie gruczolowatej itp i mam tak, ze czuc nierownosci, dodatkowy stres.
 
reklama
a ja wam powiem, że dla odmiany chciałabym pracować, bo obecnie siedzę w domu i właściwie marny ze mnie pożytek :-( Mąż pracuje, Młody w przedszkolu, a ja w domu. Fakt w domu też trzeba zrobić, ale to nie to samo, co w pracy.

madziolina szczerze mówiąc to mój gin nigdy mi piersi nie badał.

ja mam jakieś 2kg na plusie. Waga startowa nie mała, więc lepiej się oszczędzać. Z Młodym w ciąży przytyłam 9kg, ale 2 dni po porodzie ważyłam tyle, co przed, a później przy karmieniu waga leciała w dół.
 
Do góry