reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

A no czyli zaczelam 15 tydzien, jejku jak ten czas leci...

Ja nie mam Kochana takich napiec macicy, tylko to co ostatnio pisalam, ze mnie ciagnelo, ale juz nie, moze sie skonsultuj?
 
reklama
Kroczek skoro na suwaczku pisze 14 tydzien to znaczy ze wlasnie konczy jej sie 14 tydzien. Jutro bedzie 14t1d i to oznacza ze madziolina jest juz w trakcie 15 tygodnia. Chociaz lekarze zawsze biora pod uwage skonczone tygodnie.

Eh w koncu i na mnie przyszedl czas i cos sie nie moge dzisiaj z mezem dogadac. Wrocil pozno z pracy i w jakims kiepskim humorze i sie zaczelo. Wkurza mnie dzisiaj.

A mam do was pytanko. Czy wy tez czujecie czasem takie napiecie w podbrzuszu i jakby twardnienie?? Bo ja tak mam od kilku dni i nie wiem czy to normalne. Troche sie denerwuje bo ja takie napiecie brzucha pamietam z pierwszej ciazy jak mialam skurcze jakos od polowy ciazy. A teraz w szpitalu stwierdzili ze mam wzmozone napiecie macicy i tak sie zastanawiam czy to wlasnie to czuje.

Ja tak mam, podobno w kolejnych ciążach skurcze pozorne mogą być wcześniej
 
Dziękuję dziewczynki. To znaczy że jeśli ja mam na suwaczku 12 tydz. To zaczęłam 13 tydz tak?

Ja też nie mam takich napięć więc może skonsultuj to z lekarzem.
 
Oho, to widzę, że w wadze przoduję ;-) Zaczynałam z 53,5 kg, a teraz mam 55,1 kg, z czego kilogram przytyłam przez ostatnie półtora tygodnia.

Co do spania na brzuchu to zadałam to pytanie ostatnio mojej gin. Odpowiedziała, że mogę sobie tak spać dopóki nie zacznie przeszkadzać mi w tym brzuch, bo włody płodowe skutecznie chronią maluszka.
 
Witajcie,

futurystka witaj :)

co do wagi to wam powiem ze w sumie przytylam 1,5 kg ale tak dzwnie bo:
- do 12 tygodnia przytylam ok 1,8 kg
- w ciagu kolejnego tygodnia przytylam ok 1,2 kg (i tu sie przerazilam tempem wzrostu wagi)
- a w ciagu ostatniego tygodnia schudlam 1,5 kg
czy nadal moge jeszcze chudnac? nie jestem na zadnej diecie :)
lekarz kazal mi pilnowac wagi ale bez przesady, no i nie moge przytyc wiecej jak 9 kg w ciazy :( moze ze stresu nad ta waga sama tyje :-D Brzuch mi bardzo wybił, ale mąż mowi ze np. na twarzy schudłam..jak on juz zauważył to cos w tym musi byc :-D

co do badania cisnienia to u mnie nie wchodzi w gre zebym sama w domu mierzyla. Tez mam zawsze podwyzszone, a szczegolnie puls. No i pobieranie krwi - to ze zemdleje to norma :) ja od razu sama mowie ze sie poloze na lezance :-D

mi najlepiej spi sie na prawym boku, tez mialam trudnosci z przestawieniem sie z brzucha. no ale juz chyba pora :) ale staram sie cwiczyc tez lewy bok bo jak Bobas urosnie to zeczywiscie trzeba bedzie zmienic na lewy.

marcia bardzo sie ciesze ze juz Ci lepiej, oszczedzaj sie, w koncu to wszystko dla Maluszka :) no i z tym brzuchem może rzeczywiscie zapytaj lekarza.

Dagmar a Ty jak sie czujesz? mam nadzieje ze tez dbasz o odpoczynek i nie latsz juz po calym siecie caly dzien :)

ja dzisiaj mialam kiepski dzien, rano moze nwet mialam dobry nastroj, ale jakos szybko prysna. Pozniej spalam cale popoludnie i na wieczor zrobilam ciastka francuskie ze szpinakiem. Ale sie objadłam. Mam jakis taki nastroj do bani, ehh.. moze od rana znowu bedzie lepiej :)

jutro jak bede sie dobrze czuc to pojade do sklepu z odzieza ciazowa w koncu :) i kupie sobie jakies psodenki..juz mnie tak nosi od 2 tygodni i jakos sie zebrac nie moge. Leniwa sie zrobiłam.

Kolorowych snow Kochane, buziaki
 
Agunia- ojjj chyba jednak to ja przoduje tak gdzieś ok 9kg. do przodu już mam.;-)

Ja schudłam a i tak ważę 80 kg!!! Przy 171 wzroście to nie mało.
Przestań marudzić!!!

No i spokój:p

Loka staram się, dzisiaj tylko neurologi Amelii i chyba izba:(

Kajetan wczoraj skoczył mi całym ciężarem na brzuch :( Trochęna lewo od dzidzi ale boliii i jadę dzisiaj sprawdzić,czy wszystko ok, bo się boję... jak nie urok to sra...a :( ach,mam nadzieję, że już koniec tego fatum :(
 
reklama
dzień dobry :)
u mnie pochmurno i ponuro, aż się wychodzić z domu nie chce, a najlepiej zostać w łóżku :-)
przeczytałam, co napisałyście, ale nie pamiętam, co i jak.

Ja wczoraj zaliczyłam z tym moim kaszlem, wizytę u lekarza. Osłuchowo ok, dostałam stodal i tyle :-D

a dziś czeka mnie sprzątanie, ale motywacja marna :)
 
Do góry