reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Dzień doberek kobitki:)

Madzikm jasne że każda z nas ma mniejszą lub większą zajawkę na punkcie swojego dziecka/dzieci ale ja osobiście łapię się na tym że łatwo mnie K potrafi wyprowadzić z równowagi a chociaż się staram to jednak nie ma dnia żeby mi ciśnienie nie skoczyło:tak: No ale cóż tak bywa:)

Truskawkowa ostatnie noce przez ten księżyc to jakiś kosmos:confused2:
 
reklama
U nas szał po całości. W przedszkolu zamieszanie, wychowawcy pozmieniani dosłownie na ostatnią chwile(bo wczoraj). Cyrk normalnie. Ale.... grupa starszaka ma wychowawce bez zmian-czyt. Fajna:-) tylko ta godzina....8..... chyba wolałam 13;-)
 
Dziewczyny potrzebuję zakupić pralkę bo moja już wkurza mnie na potęgę:wściekła/y:pierze jak chce, sama wybiera sobie programy, raz wiruje a raz nie...:szok: Jaką byście poleciły? Musi być cicha i wytrzymała bo wiadomo przy dziecku kupa prania:tak:
 
U mnie chyba koniec upałów, zbliża się burza (lubię :evil:) i mam nadzieję, że lunie porządnie.
Byłam dzisiaj na zakupach, wzięłam tylko starszą i kupiłam sobie spodnie, torebkę i tusz do rzęs :-D Humor więc dopisuje :tak:

Madzik Emma dała Ci popalić jak była mała to teraz Ci to wynagradza.
U mnie różnie, czasem się złoszczę na małą, ale ogólnie to taka nasza pociecha kochana. Nie wyobrażam sobie, że miałoby jej nie być (przez 10 lat twardo obstawiałam, że będę mieć jedno dziecko).

Powodzenia wszystkim startującym w szkole, przedszkolu i żłobku.
 
Kroczku ja polecam Beko.
Wiem coś o wystawianiu za drzwi, ale ja w sumie sama chętnie bym wyszła i poszła przed siebie. Młoda doprowadza mnie do szału. Nie wspominając o nocnym zasypianiu. Koszmar jakiś.

Madzikm cudnie, że Emma jest dla Was taką radością. :)

Edysiek niby nie wiele, a humor lepszy.

Truskawkowa u mnie panie te same, ale sala inna i szafki w innym miejscu.
 
A ja mam Beko i nie polwcam. Moja jak u Kroczka raz wiruje, raz nie i cykle jakieś długie. Poprzednio Amice(Amike??) Miałam i dużo lepsza. Acha patrz na wielkość wsadu-z kocem przy Beko problem.
U nas pada i....prąd wyłączyli...a burzy ani wiatru nie ma...
 
reklama
Truskawkowa moja miała krótki program 20 minutowy i 12 minutowy, jak dobrze pamiętam. Minus to wsad był, bo tylko 5 kg, ale ona miała tylko 43 cm głębokości. Koc wsadzałam bez problemu ;)
 
Do góry