reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Witajcie w takpiękny zimny poranek ;-),

Ja też się naczytałam, że drugi trymestr jest najpiękniejszy, ma się mnóstwo energii i wogóle... A ja mam zupełnie odwrotnie, nic mi się nie chce dziwnie się czuję rzuca mną bardziej niż wcześniej i takie tam ;-) a do tego od zeszłej środy jestem przeziębiona i nie chce mi przejść:dry:!!! Moja pani doktor dała mi dwa tygodnie zwolnienia i pozwoliła jeśli już to tylko brać syrop *spam* na kaszel a poza tym nic... Tak więc siedzę sobie w domu i się nuuudzę...

milenka30 - ja również trzymam kciuki i jestem pewna, że wszystko będzie dobrze bo inaczej być nie może :-)!!!

dagmar
- plan może i dobry, ale wymaga dużo wytrwałości :-) ja bym nie dała rady nie znać płci, ciekawość by mnie zjadła :-D, ale jeśli tak zdecydujecie to wieli szacunek za wytrwałość :-)

hahaha pewnie będzie to działało dopóki ktoś nie powie magicznego "chcą państwo znać płeć?"
 
Witam i ja. Tyle tego napisałyście, że już nie pamiętam kto co pisał;-) Co do płci zamiar mam taki, że jak dowiem się kim jest "Cosik" to nikomu nie powiem:-D Przynajmniej taki mam zamiar;-)
A sny u mnie to już inna bajka. Mam mega koszmary!!!!! W piątek śniła mi się krew i w sobote wylądowałam w szpitalu....może zbieg okoloczności, a może przyciągnęłam plamienia myślami...nie ważne, ważne, że już ok i tak musi zostać do końca:happy2::happy2:
 
hahaha pewnie będzie to działało dopóki ktoś nie powie magicznego "chcą państwo znać płeć?"


:-) A żebyś wiedziała, że tak jest. U nas leżę sobie spokojnie oglądamy dzidziusia na USG aż tu nagle lekarz mówi "chcemy znać płeć?" nawet nie zastanawialiśmy się bo tak nas zaskoczył oboje z mężem jednocześnie tylko powiedzieliśmy "A TO JUŻ WIDAĆ:-)"???!!!
 
Cześć Dziweczynki :)

i ja sie dzisiaj witam. Co do snów to tez mam mega dziwaczne ale rzadko az takie horroru. Zreszta ja mam trudnosci ze spaniem i jak juz zasne to rzadko mam sny. Ale nie spełniaja sie raczej, i tego Wam tez zycze :)

ale dzisiaj zimno, a ja musze leciec na zakupy. Obiecalam sobie ze jak bedzie wszystko dobrze po wizycie to kupie sobie przynajmniej nowy stanik ciązowy bo w moim to mi sie ledwo juz mieszcza. Poza tym musze kupic prezencik tesciowej na imieniny, i szukam inspiracji :)

a popolusniu lece na spotkanie ze znajomymi. Musze sie pochwalic ze w ciazy jestem :) bo narazie poza Wami i najblizsza rodzin to nikt nie wie!

Buziaki i zycze milego dnia
 
Witam :-)
U mnie też zimno, jak jechałam do pracy na 8 to było -2, no i zaczyna się skrobanie szyb :wściekła/y:

Nastroje w ciąży to chyba normalna rzecz, chyba nie na darmo mówi się że "marudzi jak baba w ciąży" :-p
Ja sama nie dość, że łatwo wpadam złość (choć ja ogolnie nerwus jestem) to jeszcze jestem drażliwa i płaczliwa, co mi sie nie zdarzało nigdy.

Jak byłam w ciąży z córcią to cera bardzo mi sie poprawiła, a wcześniej mialam problemy. Na szczęście już tak zostało na zawsze. Teraz też nie mam problemów.

Jak dla mnie każda płeć ma swoje plusy i minusy ;-) ważne aby dzieciaczki były zdrowe a co zostało "zrobione" to i tak już jest i nic z tym nie zrobimy :-):-):-)...

mój mąż jest odmiennego zdania i często mówi, że idziemy się seksić, bo trzeba dzidziusiowi dorobić co nieco :-D:-D :-D

A brzuszek wkrótce sie pojawi :tak:
Mój już trochę widoczny, ale pod ubraniem niekoniecznie. A przyznam, że chciałabym żeby już był całkiem widoczny dla wszystkich :-)
Marcia dobrze, że jakoś minął pierwzsy dziń w pracy, teraz to już będzie z górki :tak:
Madziolina ja też mam 0 Rh + Znalazłam wynik sprzed 10 lat i nie musialam powtarzać.

Dagmar ja już bym chciała znać płeć, nie dałabym rady wytrzymać do porodu. Mam nadzieję, że maluch szybko się ujawni.

Viltutti ja mam nadzieję, że w 2 trymestrze będzie lepiej. Co prawda też za bardzo objawy mi nie dokuczają, ale dobija mnie to ciągłe zmęczenie.
Katix ja tez jestem ciekawa kiedy się ujawni pierwsza dziewuszka :tak: A może to dlatego, że męskie klejnoty łatwiej wypatrzyć ???
Marteczka ja mam czasem wrażenie, że mam brzuch jak balon i brakije mi w nim miejsca :baffled:
Butterfly ja też miałam dzisiaj paskudny sen, ale już o tym nie myślę.

Trochę Was nadrobiłam choć trudno było.
Nie wiem kiedy w końcu będę mieć czas na wszystko, chyba jak będę w domu na chorobowym, a to nie prędzej jak w 2 polowie grudnia.
 
reklama
Witam i ja. Tyle tego napisałyście, że już nie pamiętam kto co pisał;-) Co do płci zamiar mam taki, że jak dowiem się kim jest "Cosik" to nikomu nie powiem:-D Przynajmniej taki mam zamiar;-)
A sny u mnie to już inna bajka. Mam mega koszmary!!!!! W piątek śniła mi się krew i w sobote wylądowałam w szpitalu....może zbieg okoloczności, a może przyciągnęłam plamienia myślami...nie ważne, ważne, że już ok i tak musi zostać do końca:happy2::happy2:

O ty małpo :O :O :O Nam nie powiesz???????????

:-) A żebyś wiedziała, że tak jest. U nas leżę sobie spokojnie oglądamy dzidziusia na USG aż tu nagle lekarz mówi "chcemy znać płeć?" nawet nie zastanawialiśmy się bo tak nas zaskoczył oboje z mężem jednocześnie tylko powiedzieliśmy "A TO JUŻ WIDAĆ:-)"???!!!

No i jak tu powiedzieć "nie" ? :D

Cześć Dziweczynki :)

i ja sie dzisiaj witam. Co do snów to tez mam mega dziwaczne ale rzadko az takie horroru. Zreszta ja mam trudnosci ze spaniem i jak juz zasne to rzadko mam sny. Ale nie spełniaja sie raczej, i tego Wam tez zycze :)

ale dzisiaj zimno, a ja musze leciec na zakupy. Obiecalam sobie ze jak bedzie wszystko dobrze po wizycie to kupie sobie przynajmniej nowy stanik ciązowy bo w moim to mi sie ledwo juz mieszcza. Poza tym musze kupic prezencik tesciowej na imieniny, i szukam inspiracji :)

a popolusniu lece na spotkanie ze znajomymi. Musze sie pochwalic ze w ciazy jestem :) bo narazie poza Wami i najblizsza rodzin to nikt nie wie!

Buziaki i zycze milego dnia

No to życzę owocnych zakupów i wieczornego odpoczynku :)

Ja wam powiem, że po 15 muszę iść po młodego, bo wraca z wycieczki a tam tak ziiiimno :/
Normalnie mi się odechciewa :( Kajka chyba w ocieplane spodenki wsadzę, żeby mi nie wymarzł, bo nie wiadomo o której przyjadą. Na dodatek od wczoraj brzuch mnie bardzo boli.
 
Do góry