reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Dziewczyny, fatum jakieś, czy co?
Na grudniówkach w 1 trym. chyba tylko 2 dziewczynki odeszły z forum.
Strasznie mnie to dobija, aż mnie brzuch z nerwów zaczął boleć :( W piątek usg. jak się okaże, że coś jest źle to.. nie wiem co, ale się boję... bardzo :-(
 
reklama
Kali, orchidea bardzo wam współczuję. Doskonale wiem co czujecie, ponieważ też przez to przeszłam.
Zresztą sama od kilku dni nie odczuwam już absolutnie żadnych objawów (nawet piersi przestały mnie boleć) więc kumulacja złych wiadomości dodatkowo powiększyła mój strach o ciążę. A USG dopiero za dwa tygodnie. Boże co za stres!!!
 
Witajcie,

jejku nie było mnie z 2 dni na forum a tu takie złe wiesci :(
Kali i orchidea - abrdzo Wam wspolczuje, trzymam kciuki za to zeby szybko udalo się Wam znowu zajsc w ciaze i spokojnie je donosic.

Ola - trzymam kciuki za nową firmę. Moj maz tez sie zdecydowal i teraz czasem zalujemy, bo nie ma go po 14h w domu tylko pracuje, ale interes sie kreci :)

Witam tzrylitery!

Dagmar podziwiam - 3 dzieci, skarbnik, itp. alez Ty masz energii, trzymaj tak dalej :)

mojeboje i aguniagr - kiedy macie wizyty? ja mam 1.10 i juz sie nie moge doczekac :( a po tych info na forum to starsznie sie niecierpliwie

co do lekarza. luxmedu i szpitala.. ja mieszkam w okolicach Warszawy. Lekarza mam ok 200 km od Warszawy i w jego szpitalu bede chciala rodzic.. no ale nie wiem czy wszystko pojdzie po mojej mysli i czasem moze byc tak ze bede musiala udac sie gdzies do tutejszego szpitala. Zamierzam zapisac sie do szkoly rodzenia przy pobliskim szpitalu. A w luxmedzie bylam na wizycie i pani doktor zalozyla mi karte. Wpisala tam ze ciaze prowadze poza luxmedem i ze maja mi robic badania na podstawie skierowania od mojego lekarza :) w taki sposob ograiczylam koszty badan (moj pelny pakiet kosztuje 100 zl/m-c !). No zobaczymy co to bedzie :)

a ja od piatku sprzatalam, gotowalam, zakupy..i w sobote zjawili sie nasi rodzice. Postanowilismy ich powiadomoc ze beda dziadkami..i bardzo sie ucieszyli :) nie wiem czy dobrze zrobilismy, czytajac dzisiaj te info na forum troche sie podlamalam.

A dzisiaj do 15 spalam :) to chyba po ciezkich 2 dniach - przygotowania i goszczenia rodziców. Ale teraz mialam chwilke i nadrobilam wszystko. Generalnie mam sporo energii i ... brzuch mi rosnie! Moze troche to wyolbrzymiam, ale jest to moja pierwsza ciaza i strasznie sie ciesze. I nie moge pojac tego ze tam w srodku w brzuszku rośnie mały człowieczek :)

Dziewczyny pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki. Czekam na dalsze wiesci o wynikach i wizytach!
 
L-oka, wizytę u lekarza mam 24 września, ale USG będę mieć później, dopiero jak dostanę skierowanie. Z jednej strony ta niepewność strasznie męczy, z drugiej strony, gdy będę robić USG będzie to już chyba 11-12 tydzień, więc na wozie albo pod wozem, albo się bardziej uspokoję albo no cóż.... Ale jeśli będzie dobrze to wtedy akurat będzie dobry czas, żeby wreszcie powiedzieć rodzicom i najbliższym osobom.

Ale co by nie było, to u mnie chyba niepokój szybko nie zniknie, bo w moim przypadku, czyli w przypadku wad w budowie macicy, koniec I trymestru wcale nie jest żadną granicą, ryzyko że coś będzie nie tak niestety do końca będzie większe :-(
 
Orchidea,trzymaj się też cieplutko.....

Lizzy,odpoczywaj ile wlezie....

A ja,chyba,na jakiś czas się "zmywam" z forum..............


???????????????????? Czemu się zmywasz?

Loka - to miałaś pracowity weekend.... Grunt, że dobrze się czujesz.... No i masz czas odpocząć ;-) Bo ja przy mojej dwójce kiepsko....

mojeboje - zawsze jest ryzyko. A mówić należy osobom, które zawsze Ci dadzą pozytywną energię ;-) I dadzą wsparcie w razie potrzeby.
 
Ja równiesz witam forumowiczki :-) Ostatnią miesiączke miałam 1.07,dokładnie w połowie miesiąca zaskoczylo po 1,5roku starań z czego 4 mieś z CLO. Z niedowierzania wykonałam 5 testów będąc na wakacjach z przyjaciółmi-jak się domyślanie wymarzone wakacje :-)
 
reklama
Do góry