reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

A tak swoją drogą to niesamowity jest fakt, jak mądry jest organizm kobiet w ciąży. Jeżeli coś jest niezdrowe dla dziecka to z automatu nas od tego odrzuca. Mi ostatnio udało się upolować piwo 0% alkoholu, zasiadłam nad nim wieczorkiem i nie udało mi się wziąć nawet łyka, bo zapach był identyczny jak normalnego piwa i jedynie mnie zemdliło. Jednak na tym etapie nie jestem już Panią własnego ciała :-)
 
reklama
Mam nadzieje ze po wizycie ktora mam za tydzien nie okaze sie bede majowka :-D w koncu ide uslyszec serduszko bo pod koniec sierpnia bylo za wczesnie... a Wy jak sie czujecie??? Badania porobione? :)

Kurcze to ja będę marcówką bo cc chyba robią przed terminem?
Ale jeśli pozwolicie, to zostanę z wami, bo mi tu dobrze :D

A tak swoją drogą to niesamowity jest fakt, jak mądry jest organizm kobiet w ciąży. Jeżeli coś jest niezdrowe dla dziecka to z automatu nas od tego odrzuca. Mi ostatnio udało się upolować piwo 0% alkoholu, zasiadłam nad nim wieczorkiem i nie udało mi się wziąć nawet łyka, bo zapach był identyczny jak normalnego piwa i jedynie mnie zemdliło. Jednak na tym etapie nie jestem już Panią własnego ciała :-)

Ja kocham słonecznik, codziennie wpylam pół paczki albo i całą :D
uzależnienie normalnie i co? nie ruszyłam go od szpitala, nie mogę bleee nie dobrze mi i tyle :)
 
Dagmar co do CC to rozne rzeczy sie dzieja, moja Ciocia miala miec CC robione 14 sierpnia a Mala chciala sie urodzic szybciej i przyszla na swiat juz 5, znajoma miala CC w terminie, wiec nigdy nic nie wiadomo, czy urodzisz wczesniej czy w terminie...

A tak wgl to Magda jestem, mam 22 lata, staralalismy sie o Naszego Aniolka prawie 3 lata, az sie w koncu udalo, w zeszlym tyg zrobilam badania krwi i moczu i teraz czekam za wizyta, az nie moge sie doczekac ;-)
 
A ja Wam powiem, że w te badania prenatalne to jakoś do końca nie wierze. Kuzynka miała robione jakieś badania w Koninie-wysłali ją do Poznania bo niby coś nie tak było. W Poznaniu porobili wszelakie badania i stwierdzili, że jeśli dziecko w ogóle urodzi się żywe to bedzie do końca życia roślinka, wynaleźli wiele zespołów i dali 15 minut do namysłu czy usuwają ciążę czy nie. Zaryzykowali, żeyli 5 miesięcy w przekonaniu że finał będzie koszmarny a..... dziecko urodziło się zupełnie ale to zupełnie zdrowe!!!!!!!
I jak tu wierzyć tym wszystkim badaniom, no jak????
 
A ja Wam powiem, że w te badania prenatalne to jakoś do końca nie wierze. Kuzynka miała robione jakieś badania w Koninie-wysłali ją do Poznania bo niby coś nie tak było. W Poznaniu porobili wszelakie badania i stwierdzili, że jeśli dziecko w ogóle urodzi się żywe to bedzie do końca życia roślinka, wynaleźli wiele zespołów i dali 15 minut do namysłu czy usuwają ciążę czy nie. Zaryzykowali, żeyli 5 miesięcy w przekonaniu że finał będzie koszmarny a..... dziecko urodziło się zupełnie ale to zupełnie zdrowe!!!!!!!
I jak tu wierzyć tym wszystkim badaniom, no jak????

szok!!! :O
jak lekarze to wytłumaczyli?
 
Wiecie co, rozne rzeczy sie dzieja, nawet tu wczesniej czytalam o takich przypadkach, ze lekarz stwierdzil ze dziecko sie nie urodzi, albo ze bedzie chore a w rzeczywistosci rodzilo sie cale i zdrowe.. pamietajcie ze lekarz to czlowiek i nie jest nieomylny, kazdemu z nas moze sie zdarzyc.. nie bronie ich bo sama bylabym wsciekla jakbym przezyla cos takiego...:angry:
 
reklama
Do góry