reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

A ja mam na tyle fajnie,że moja gin ma u siebie w gabinecie sprzęt do badań prenatalnych i robi je swoim pacjentkom normalnie na NFZ - tak też,jak przyjmuje. :-)
Ale ja się,chyba,nie załapię... Bo to od wieku zależy,prawda?
 
reklama
Kolosalne kwoty te badania kosztują :) mnie też to czeka w przyszłym tygodniu :) więc też pewnie kupe kasiory zostawie w laboratorium. Właśnie zajadam migdały, a mąż gotuję kwaśnicę(kapuśniak) ciekawe czy zjem :)
 
Moja gin przyjmuje prywatnie, ale tak jak i twoja ma sprzęt w gabinecie, dlatego badania prenatalne będę miała w ramach opieki ginekologicznej. Nie mam wskazań do wykonania tych badań, ale skoro mogę je mieć za darmo to grzechem było nie skorzystać :-)
 
Tyle żeście napisały, że już zapomniałam co komu miałam odp;-)
Co do żył- ja ich chyba w ogóle nie mam:szok: Babeczka w lab tak się namęczyła i upociła, że szok:szok: I już się boi moich kolejnych badań hahah a słuchajcie jak długo czekałyście na wyniki toxoplazmozy?? Mi powiedzieli, że będzie dopiero w środe za tydz. No świetnie, tyle, że ja mam wizytę w tę właśnie środe:/ nic to, bo niby obiecały, że do południa będzie....ciekawe.......
A co do badań prenatalnych mój gin robi w ramach wizyty( przynajmniej w poprzedniej ciąży tak było).:baffled:
 
A ja mam na tyle fajnie,że moja gin ma u siebie w gabinecie sprzęt do badań prenatalnych i robi je swoim pacjentkom normalnie na NFZ - tak też,jak przyjmuje. :-)
Ale ja się,chyba,nie załapię... Bo to od wieku zależy,prawda?

Wow. szok ja muszę do katowic jechać, bo gin by tylko mógł przezierność zrobić :D
Od wieku, od powikłań w poprzednich ciążach, wad w rodzinie albo złego obrazu w usg w obecnej ciąży... chyba o niczym nie zapomniałam

Witam kwietnioweczki:) Mozna??

Można, można :D
 
reklama
Do góry