reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

reklama
Tez melduje sie poszłusznie;-)
I na wstepie musze sie pochwalić:-) Prawdopodobnie kupimy mieszkanie na tym samym osiedlu co teraz mieszkamy, malo tego blok obok!!!!! WOW!!!! dziewczynki trzymajcie kciuki zeby sie udało;-) tak sie cieszę!!!!

A poza tym Milan dalej zasmarkany chodzi:-( juz nie wiem jak walczyc z tym katarem:baffled: a i najwazniejsze mamy kolejnego zęba!!! górna trójka!!! jeszcze dwa i koniec!!!
Bo 5 chyba pozniej wychodza???
 
Tez melduje sie poszłusznie;-)
I na wstepie musze sie pochwalić:-) Prawdopodobnie kupimy mieszkanie na tym samym osiedlu co teraz mieszkamy, malo tego blok obok!!!!! WOW!!!! dziewczynki trzymajcie kciuki zeby sie udało;-) tak sie cieszę!!!!

A poza tym Milan dalej zasmarkany chodzi:-( juz nie wiem jak walczyc z tym katarem:baffled: a i najwazniejsze mamy kolejnego zęba!!! górna trójka!!! jeszcze dwa i koniec!!!
Bo 5 chyba pozniej wychodza???

No trzymamy kciuki:-)
Gratulacje ząbków:-), 5 koło 20 miesiąca, nawet później
 
fresh no to &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& trzymam zacisniete:-)
gratuluje zabkow, u nas jak narazie jest 6 ... ale marudzi mala strasznie wiec chyba niedlugo wyjda kolejne. niestety u nas kazdy jeden zabek strasznie dlugo wychodzi i w meczarniach
asienka to ten wiek:-)Iwa tez broi
nasz slodziaki kochane
 
u mnie tez jest pisk, placz, rzucanie sie na podloge i ogolnie wszystko na ,,nie". to chyba bunt dwulatka:-)damy rade jeszcze troche i wyrosna
 
reklama
bedzie dobrze... mysle ze to ze jestesmy teraz z nimi w domu, poswiecamy im tyle czasu i dajemy tak wiele milosci juz ma duzy wplyw na to jakimi ludzmi beda.... a na walke z reszta mamy jeszcze conajmniej jakies 16 lat:-).
 
Do góry