reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

reklama
Lukasza ostatnio uczylam, ze ma chodzic za raczke jak mama kaze. Na poczatku sie buntowal bo on chcial isc wszedzie sam ale teraz jak mu mowie daj raczke to juz ladnie wyciaga. Przechodzi rowniez etap buntow. Jak cos chce i mu nie daje to wielki krzyk i placz.
A co u Waszych dzieciaczkow?
 
Witaj Brzoskwinkaa- widzę,ze twój synek też Adaś i w podobnym wieku. Opowiedz coś o małym.
Mój jest teraz na etapie ja sam. I wiecznie o coś się denerwuje-jak coś nie po jego myśli. Wciąż ma mnóstwo pomysłów.
A od paru dni marudzi-chyba to kolejne ząbki-no ale cóż trzeba to przetrwać.
 
Wiadomość od Administratora: "Dziewczyny kochane poproście wszystkie użytkowniczki, o usunięcie suwaczków pobranych z portalu maluchy.pl. Strona na razie jest oznaczona, jako dokonująca zamachów- prawdopodobnie napadli na nią hakerzy. W związku z tym mam już pierwsze zgłoszenia od naszych moderatorek, że niektóre strony na BB nie chcą działać. Dzięki wielkie za pomoc
 
My dzisiaj wkoncu dotarlismy na bilans roczniaka z az 2 miesiecznym opoznieniem :-p Bylismy w trakcie przeprowadzki i przez to musielismy troche poczekac.

Lukasz ma teraz 11,600 kg i byl mierzony na stojaco i wyszlo 82 cm. Wedlug moich pomiarow ma 84.

Jak wasze maluszki byly mierzone na bilansie roczniaka? Na stojaco czy lezaco?

Lukasz ma teraz bzika na punkcie samochodow, ciezarowek i autobosow. Jak przechodzimy kolo samochodu albo autobusu to az sie drze na caly glos : brrrrrrr i wskazuje palcem :-)
 
reklama
Do góry