reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

reklama
Scarlet- to ile waży Zuzka??
Dawno Cię nie było, jak mała???

Asieńka- Gratki dla Anulki za pierwsze kroczki, niedługo będzie biegać.

Anna28- mam nadzieje,że mały dzielnie zniesie lot. Napewno to lepiej niż autem. Wygodniej. A podróżujecie na noc??
 
Czym najchętniej bawią się wasze maluszki? Zuleczka lubi bawić się samochodzikami i piłeczką.
Dzisiaj na boisku trzymałam ją za rączki i chodziła za piłeczką i ją kopała. Umie też ładnie łapać i odrzucać. Na piłeczke mówi: "pi"
Filmik jak niunia łapie piłeczke :)

[video=youtube;dQKVE1R4hqE]http://www.youtube.com/watch?v=dQKVE1R4hqE[/video]
 
Witam Was dziewczyny .

Jestem mamą wrześniowego ,10 mc Alanka .Synek ma już osiem ząbków ,potrafi sam stać i przejść kilka kroków .Trudności ma z samodzielnym siadaniem ,gdy się znudzi staniem płacze i wyciąga rączkę.
Pozdrawiam ,gratuluje i trzymam kciuki za dalsze postępy waszych dzieciaczków .:-D
 
Witam jestem mama listopadowa 2009 :happy:
jesli nie macie nic przeciwko to z checia do was dolacze ;-)
moja mala bawi sie wsszystkim co popadnie.... jednak najbardziej lubi plyty do PS3 :-D
i piloty do telewizorow... ale to chyba kazde dziecko tak ma:tak:
 
reklama
Do góry