reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

dziewczyny pomocy!!!!
nie wiem czy Milana komary pogryzły czy ma wysypke:baffled: na pocztatku były bąble jak po ugryzieniu komara teraz są twarde chrosty i wszystko było by w porządku gdyby nie to ze dzis robi rzadkie kupy:-( i zwariowałam czy to przypadkiem nie jakas choroba?:baffled: może biegunka nie ma nic wspólnego z tymi chrostami? goraczki nie miał i wydaje mi się, że chyba ma ich więcej:baffled: tylko nie wiem czy sie nie schizuje:-( oj jutro chyba wizyta u lekarza:baffled: tak dla pewnosci:-(
 
reklama
uff naszczęście moje obawy o ospę rozwiane:tak: mamy wysypke prawdopodobnie alergiczna:tak: Milan jest na zyrtecu i ma niezłe spanie po nim:-D przynajmniej nocki mamy z głowy:-D
uciekam spać
spokojnej i chłodnej nocki zycze;-)
 
Fresh, dobrze ze juz wiesz co z Milanem jest :)

u nas dzisiaj leje jak z cebra tak wiec zapowiada sie dzien w domu.
Bylismy wczoraj na spacerze i Lukasz nas zaskoczyl bo zaczal sam sie podnosic i chodzic bez naszej zachety. Musielismy wrecz za nim ganiac bo nam uciekal :)
Wczoraj byl wazony w klinice i wyszlo 10.4 kg czyli daje 50-75 centyl. Taka chudzinka sie z niego robi bo wzrost ponad 97 centylem.
 
anna milan tez chudzinka:tak:nawet nie wiem czy wazy 10 kg watpię:baffled: a tu jeszcze te upały z apetytem cieżko i cały czas w ruchu:baffled: zaraz zniknie:baffled:

a Milan ubił sobie dziś dolną jedynkę:-:)-:)-( szedl z pilotem w buzi i sie wywrócił i poł zęba nie ma:-:)-:)-( teraz musze zmienic na sygnaturce ze ma 5 i pół zęba a nie 6:-:)-:)-( troche mam wyrzuty sumienia ze go nie upilnowałam:-( ale chyba musialabym go trzymac w łóżeczku cały dzień albo na smyczy:-( tyle dobrze ze nie calego wybił:-:)baffled:
 
Fresh, no to ladnie sie Milan zalatwil :( Masz racje, niby sie pilnuje a zawsze cos sie stanie.
My tez mielismy wypadek ostatnio. Lukasz szedl i sie potknal i uderzyl sie o zabawke. Oko mu strasznie napuchlo i sie o polowe zmniejszylo. Po 2 dniach zrobilo sie sine. Opuchlizna juz zeszla, a kolor robi sie zolty. Bidulek, jak sie smial to wogole nie bylo widac jego oka przez ta opuchlizne.
 
Cześć dziewczyny :-)
Właśnie przed chwilą znalazłam pierwszy ząbek u Błażka:-D:-D:-D od wczoraj był tak marudny, że nie dało się wytrzymać, a dziś już wiadomo dlaczego:-):-):-)
 
Tami-gratki pierwszego zębolka.
U nas podobnie było Adaś miał 8m i 10 dni. A teraz ma juz 7 i idzie kolejna czwórka do pary. troszkę śmiesznie-u góry tyle ząbków a na dole 2.
 
Troszke ponad 12 kilo. Wzrost 84-85 cm gdzieś. No,ale teraz troszkę mi stanął z wagą. Podobno dzieci do drugiego roku życia powinny przybrać tylko 2 kilo. Wiec tego się trzymam. Narazie jeszcze pulchniutki w niektórych miejscach-ale nogi i ręce jakoś się wydłużają. Robi się z niego chłopaczek.
 
reklama
My byliśmy w Polsce przez dwa tygodnie i Anulka zrobiła takie postępy, że szok. Sama potrafi zrobić kilka kroczków, ładnie stoi, gada dużo, najwięcej oczywiście po swojemu, ale i dużo słów zna a jeszcze więcej rozumie. Nauczyła się wchodzić po schodach, wszędzie jej pełno
 
Do góry