reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

reklama
kto by pomyslal??:szok: pewnie jakby było mnie stać na "Bartki" to bym kupiła Milanowi w wiedzy ze są bardziej odpowiedniejsze dla jego nóżek niż "Pumy":eek: nie przypuszczałam póki co jesteśmy przy "Nike";-)
Nike też podobno niezłe, sportowe firmy produkują buciki o tyle lepsze, że są miękkie i po jakiejś tam ilości badań dostosowane do rozwijającej się stópki. Ważne żeby nóżka miała jak pracować, bo tylko wtedy prawidłowo się kształtuje. Odchodzi się już od usztywniania kostki, co w Bartku jeszcze jest na porządku dziennym

Witam.

U nas po chrzcie. Jak wam się podoba sukieneczka Zuzi?

dsc_1031.jpg
Słodziutka :) My już mamy sukienusię na chrzest i aż mnie korci żeby w kółko ją przymierzać...

A Ania umie klaskać:-)
HEhe Gratulejszyns!!

Nie ma mnie babeczki, bo w ten weekend reszta egzaminów a ja w czarnej dupie ;/ Do tego Mariczka psoci coraz bardziej i normalnie na sekundę nie mogę się odwrócić. Nie do wiary co taki mały bączek może wymyślić... Dziś stanęła na podusi-serduszku i o mało nie ściągnęła sobie mojej kawy na głowę z ławy. Ale kochana Skarbusia taka przytulankowa się robi bardziej :) No i mamy upragnionego maclarena po córci znajomych, jeździ się świetnie. Mam go od kilku dni i jak pomyślę sobie że obiecałam jeszcze pożyczyć na wakacje poprzednim właścicielom, to nie wyobrażam sobie powrotu do wychameta nawet na krótki czas

Edit: foto z zoo :)
Zobacz załącznik 256987Zobacz załącznik 256988Zobacz załącznik 256989Zobacz załącznik 256990
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka P. i Krzysztof O. zapraszają wszystkie Mamusie z Tatusiami i oczywiście małymi Skarbami na uroczystość zawarcia Związku Małżeńskiego i chrzest Królowej Mariczki
3 lipca o godz. 12.00 w Parafii św. Wincentego Pallottiego przy ul. Skaryszewskiej 12
 
Lagajka- Gratulacje.
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia oraz wiele zdrówka i szczęścia dla Mariczki

Ostatnio nie pisałam,bo roczek się zbliża wielkimi krokami i jakos tak czas ucieka przy takim małym rozbójniku.
Mały ząbkuje-dziś wybił się 5-ty ząbek. Uff-zawsze jeden mniej do końca.
 
lagajka - Wszystkiego najlepszego z okazji slubu i chrztu. A wiesz tak mi sie skojarzylo z M jak milosc - Kinga i Piotr mieli slub i chrzciny w tym samym dniu, tak jak Ty :-) Ogladam ten serial z mezem poprzez TV polonia poniewaz jest on po polsku z tlumaczeniem na angielski - tak sie wlasnie moj maz uczy naszego jezyka ojczystego :tak:
lenka87 - no to urodziny juz za pare dni!!! Co zaplanowalas na ten dzien?
 
Urodziny odprawiamy w sobote. W tygodniu jakoś nie ma czasu. Ale tylko najbliższa rodzina. Luzno i swobodnie. W sumie jeszcze nic nie przygotowane nawet. W przyszłym tygodniu zacznę coś robić.
 
Najnaj dla Adasia - ogromnie dużo uśmiechu na codzień, cierpliwej mamuni i spełnienia marzeń tych malutkich na teraz i tych które dopiero się szykują na przyszłość!! No i zdrowia, zdrowia, zdrowia!! :) Ja tak na zapas, bo przez weekend egzaminy i może mnie nie być :)
 
Ostatnia edycja:
Adasiu....

Wskoczył kotek na ławeczkę,
zdmuchnął na torcie jedną świeczkę,
i zamiauczał pięknie miał.
Teraz pobiegł bez miauczenia
żeby złożyć Ci życzenia!!!

wszystkiego naj naj naj ;-)
 
reklama
Dziękujemy za życzonka:) Adaś dziś cały dzień płaczliwy. Heh chyba żal mu niemowlęctwa. Urodzinki robimy w sobote- może do tego czasu ząbki mu trochę odpuszczą.
 
Do góry