reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Z Victorem tez tak mialam okolo 3-4 koniec spania i to wlasnie jakos w srodku ciazy ale nie pamietam jak dlugo...za duza przerwa hehehe.Pamietam,ze pod koniec juz bylo ok.
Parnie sie kreci,maz do pracy zawieziony bo auto potrzebuje,jade do znajomej po lozeczko ,maxicosi i fotelik samochodowy ten z gr I.Chce to odebrac jak najszybciej bo oni mieli jeszcze to u syna w pokoju i przeszkadzalo a tak to z glowy i chlopak bedzie mial miejsce:-) a od niedzieli i oni wybywaja i nie chcialysmy z tym czekac do wrzesnia.Przynajmniej bedzie czas na odnowienie bo nie wiem w jakim stanie jest lozeczko moze trzeba rzeszlifowac i malnac...sie zobaczy :-)
 
reklama
Hej Dziewczyny, nie pisze za duzo ale czytam Was codziennie:)ja bylam wczoraj u lekarza i kazal mi isc na zwolnienie ze wzgledu na twardniejacy brzuch.. Dostalam tez duphaston, dotad w ciazy nie bralam. Ktorejs z Was tez przypisali na pozniejszym etapie ciazy? Dla relaksu szukam wozkow, ale mam juz totalny metlik:) napiszcie tez pls bo mnie intryguje sprawa Witaminki, cos sie zadzialo a nie wiem co :) pozdrowionka dla Was ps. Dziewczyny z wawy bylyscie gdzies ogladac wozki, zeby byl fajny wybor?
 
hej

My wczoraj caly dzien przebublowalismy...lezelismy...fajnie hee,,błogie lenistwo...

Ogladaliscie mecz Lechia Gdansk_Fc barcelona?? by; remis 2;2..masakra...kazdy obstawial 11;0 dla fc...hee

lucere fajowe,,no masz zajecie....no niezle te pracki,naprawde...

piekna jak panienski???

vici ja wstaje o 10,11..nieraz pozniej,ale siedze zawsze do 1 czy 2....hee

mamuska wspolczuje zimnej wody...

Moj pojechal z ojcem gdzies,a ja kawa sniadanko i sie lenie...
obudzil mnie listonos zpolecony,...
 
Pauletta - jest u nas np. niby ten na ktorym byłam, no i są Bronisze ale to ode mnie akurat kawał drogi :/ spoko, jakos sobie radze i pewnie jeszcze troche pozwiedzam zanim sie gdzies zaczepie :)
 
Hej Kobietki :-)

Ja się również nie wyspałam, tak samo mam teraz problemy ze snem i budzę się w nocy :-( Potem jestem taka nie do życia, że jej, a najgorzej się ułożyć i jest mi wiecznie gorąco :-(

vici no doskonale Cię rozumiem :tak:

mamuśka oby szybko Ci znikła ta wstrętna opryszczka:-)

Nie powiem Wam nic twórczego, bo u mnie nudy, warzywka mam swoje i się o nie nie martwię, zimno omija moją twarz i ogólnie jest w miarę ok, chociaż ostatnie dwa dni to jestem wiecznie zmęczona i jakoś tak mi słabo, nie mam apetytu...jej, boję się że to nie przez niewyspanie, tylko jakaś anemia :( Dobrze, że w piątek wizyta i dostanę skierowanie na badania :)

Kochane życzę miłego dnia, słonecznego, ale nie upalnego :)
 
Patrysia- z twardniejącym brzuchem to różnie bywa. Ja miałam beznadziejne twardnienia w pierwszej ciąży, czasami iść nie mogłam, bo non stop mi się stawiał...też brałam leki i nic się oprócz tego nie działo. Ale znam osoby, którym twardnienia bardzo uprzykrzały życie i doprowadziły do wcześniejszego skracania się szyjki i rozwarcia. Także bierz leki i się nie przemęczaj, a wszystko będzie dobrze. Lekarz sam to wyczuł przy badaniu czy Ty mu powiedziałaś? Ja też już mam lekkie twardnienia, ale 2-3 razy dziennie max.


Kurde dziewczyny, mój mały dzikun nie da mi nawet kawy na spokojnie wypić. Żebra, że też chce. Temu to wszystko smakuje:p
 
No cześć dziewczyny. My wróciliśmy w niedziele w nocy w Kołobrzegu było super tylko gorzej powrót nie mogę wejść w rytm po zatem chyba dopiero teraz zaczęłam odczuwać uroki ciaży czuje sie zmęczona i poce sie jak taka świnia zaczynam marzyć o listopadzie ....
 
Czy może tak być, że dziecko mocno się rusza i kopie bo jest głodne? Często tak mam, że przed posiłkiem jest aktywna, bo jak zjem to się uspokaja. Wszystkie mądre książki piszą odwrotnie...
 
ja rano jak się obudziłam czułam małe uderzenia leko wyczuwalne ..może i z głodu choć wydaję sie mi ze nie koniecznie tylko dziecko jest na tyle duże ze juz je czuć...ale rózne teorie

ja dziś pogaduchy z kolezanką i zaraz idę robic wątróbke z jabłkiem mniam mniam :-)

jutro odbieram wyniki...boże....
 
reklama
awunia za to ja mam wilczy apetyt... az czasami sama siebie zadziwiam...
Paulettta lepiej, żeby wszystko Mu smakowało niż miałby wybrzydzać :)
u mnie trochę chłodniej się zrobiło, lekki wiaterek aż przyjemnie. Ruszę się chyba trochę na basen... muszę wygnać lenia :)
 
Do góry