reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

MamUśKaaa88 ja zazwyczaj też, ogólnie ludzie się dziwią, bo wciągam tyle, że już powinnam z 12 kg więcej ważyć :-D Ale ostatnie 2-3 dni to szok, niby jestem głodna, ale nic mi nie podchodzi, a jak już zjem to niewiele...ale mam nadzieję, że mi minie :tak:
 
reklama
hej dziewuszki:-)

Wlasnie uczcilismy pizza potwierdzana plec coreczki:-) Ciesze sie ze beda dwie siostry, ja cale zycie zalowalam ze jej nie mialam

oregano moja kopie caly czas, zawsze po jedzeniu sie budzi, ale chyba ruchliwosc nie ma zwiazku z glodem mamy:happy:

lucere super te figurki,bardzo lubie i popieram rekodzielo, sama jestem po Sztukach ale troche inny kierunek:tak:

awunia moze to przez upaly mniejszy apetyt?

znowu nie dam rady poodpisywac wszystkim:cool:
 
awunia - koriander dobrze pisze, to pewnie przez upały. Na mnie też mogłyby trochę podziałać :)
koriander - 2 dziewczynki, super sprawa. Ja mam siostrę i uważam, że naprawdę bardzo fajnie. Zawsze żałowałam, że tylko jedną :)
co do ruszania to mi się wydaje, że moje dziecię rusza się mało... Może to jeszcze wcześnie? Wasze bobasy tak często i dużo skaczą?
 
koriander, MamUśKaaa88 no mam nadzieję, że to tylko te upały mnie osłabiły :) w sumie i brak apetytu i to uczucie gorąca mogą być od tego, jeszcze jakbym tak z kilo wypociła, to by było fajnie ;-) Mam nadzieję tylko, że te upały nie zaszkodzą maluszkowi w żaden sposób :tak:

MamUśkaaa
ja teraz czuję dużo ruchów, ale to też zależy od dnia :) ale jak byłam w 20 to dzidzia się dopiero rozkręcała i w sumie to głównie rano i wieczorem go czułam :) Albo po posiłku się uaktywniał :tak: Nie martw się, rozkręci się bobo :tak:
 
Hello,
u mnie ciasto w piekarnuku, tarta rabarbarowa. Znalazlam troche rabarbaru u sasiada, a ze przepis mialam prosty, zajelo mi to kilka minut. Zobacze co z tego wyjdzie, mam nadzieje ze bedzie zjadliwe

Moj smyk tez jest aktywny w nocy a ja tlumacze to tak, w ciagu dnia
chodzimy ruszam sie, kolyszemy i tym samym uspiamy maluchy, w nocy kiedy idziemy spac/ odpoczywamy one sie budza...

W ogloe to czulam sie juz lepiej, minely nudnosci az do wczoraj i jest to o ile dziwne ze po wypiciu wody czy zjedzeniu owocow mam cofke
 
awunia - no właśnie czekam aż się rozkręci, bo tak to tylko wyczekuje tych ruchów :) Fakt, że jestem dużo w ruchu, bobo rozkręca się na leżakowaniu (jak siadam usypiać maluchy w przedszkolu :) ) i wieczorem jak już legnę na kanapie :)
niezapominajka - tarta brzmi pysznie :)
 
reklama
koriander - widziałam właśnie... ale biedne te dziecko, ręce jakieś powykrzywiane... pewnie też cieżko miało przejść przez kanał...;/
 
Do góry