reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Anulka fajna taka kolyska z przeszloscia,tez bym wziela :tak: I z tego co sie orientuje to bez problemu znajdziesz nowa tapicerke do maxi cosi poszukaj na allegro
Kasia&filip tak to brak magnezu i potasu chyba jk dobrze pamietam.Nawet taki rozmuszczalny moze byc choc jak jest czesto lepsze normalne tabsy...
 
reklama
angelika - gratulacje! Spełniło się wasze pragnienie :)

A ja dzis wstalam raniutko, pojechałam na targ (niby taki fajny, gdzie przyjeżdzaja nie handlowcy tylko hodowcy owoców i warzyw) i sie bardzo zawiodłam :/ cany takie jak u mnei na rynku na codzien. Masakra. Juz u mojej tesciowej na wsi było taniej (czemu w sumie nei ma co sie dziwic). Kupiłam troche moreli na przetwory, malin, ale generalnie bida z nędzą. Zła jestem, bo to miały być ceny hurtowe a nie detaliczne..
Musze znaleźć jakies dobre źródło owoców na przetwory, a pewnie w okolicy warszawy to bedzie trudne.
No nic. Sie pozłoszcze, przerobie i bede rozsadniej kupowała u tesciowej na rynku jak bede tam :)
 
niezapominajka no ja właśnie też do tej pory nic nie stosowałam, ale zaczełam się martwić, bo w pt (po 1,5 tygodnia) zrobiła mi się jeszcze większa i boję się, żeby nie rozrosła się na pół twarzy. Kupiłam dziś erazaban, który jest bezpieczny w ciąży. Jak mi nie przejdzie to kupię wtedy ten zovirax (lekarz mi polecił, ale miałam opory, bo nie jest zalecany w ciąży :p )
mb dzięki za inf. No ja zadz w końcu do tego mojego lekarza i powiedział, żebym też już przestawała brać.
Ja dziś miałam paskudny dzień w pracy ;/ tak mnie jedna dziewczyna wkurzyła, że nie wiem :/ zawsze coś... W takich momentach chce mi się uciekać na zwolnienie :)
 
Mamuśka - zovirax (jak i inne tego typu leki) nie są nie zalecane w ciąży, tylko wszedzie pisza żeby sie skonsultowac z lekarzem. A dokładniej:
Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu.

Piszą tak dla bezpieczenstwa, bo przeciez nikt nie przetestował tego na kobietach w ciąży i zapewne nie zamierza. A ciagnace sie opryszczka przez 1,5 tyg to raczej utrzymywanie wirusa przy zyciu a nie zniszczenie go, skoro ciagle sie meczysz. Tak myślę. Pewnie nie na kazdego działa czosnek :) Powodzenia z tymi maściami, i wykończ drania :)
 
Dzięki Dziewczyny! Mam nadzieję, że szybko się z nią rozprawię :)
Ja w ogóle wczoraj wskoczyłam pod prysznic, a tu... zimna woda... Przez cały tydzień nie będzie ciepłej wody, bo w bloku coś tam grzebią... Pozostaje grzanie wody w garach... i niby XXI wiek mamy :p
 
Witam z rana...spania dzis nie mam od 4 krecilam sie i krecilam az w koncu wstalam bo to tylko meczarnia i teraz w salonie sobie bb podczytuje :-D
 
reklama
Vici- skądś to znam;) Z Filipem budziłam się codziennie ok.4. Myślałam, że oszaleję.

Lucere- nie ma u Was giełdy towarowej? W Gdyni jest taka dla sprzedawców i ceny są dość dobre...

mamuśka- miałam podobnie, używałam maści cynkowej, ale nie przechodziło i bardzo bolało, więc wzięłam zovirax- rachu ciachu i po opryszczce! Tobie też to radzę;)
 
Do góry