reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Pozwolę sobie wkleić zdjęcie:


1351_513685965370281_113344916_n.jpg
 
oregano, lucere - dzięki za odpowiedz. Ja właśnie zapomniałam mojego ginka zapytać, a wydaje mi się, że kiedyś mi mówił, żebym do 19 brała... i jednak chyba będę musiała go ponękać :)
No zobaczę jak jutro moja oprycha będzie wyglądała i jak coś to lecę do apteki...
angelika gratuluje synka :)
 
Mamuskaaa, ja nie stosuje zadnych wirusowych masci podczas ciazy, tylko cZosnek ew masc cynkowa. Staram sie unikac kawy, cytrusow i slonca, bo one powoduja u mnie nawroty. Ty zeobisz jak uwazasz, jesli sa bezpieczne w ciazy i skuteczne...

Cosiek, :-D:-D
 
cosiek boskie :-D i jakie prawdziwe heheh
angelika gratki synusia :-)
co do opryszczki nie pomoge bo pojecia nie mam ...
U nas wczoraj po upalach postraszylo burza ,ktora przeszla obok ale wiatr byl tak porywisty,ze krzesla nam chcial porwac,drzewa lamal :szok: Dzis o niebo chlodniej ale chmurzyska deszczowe ciekawe czy cos z nich spadnie...
 
Lucere sliczne rzeczy tworzysz...
Niezapominajka jak udaje Ci sie regularnie przypalac garnki??? :)

Opryszczki jeszcze nigdy nie mialam, wiec nie pomoge. Ale za to dzisiaj pol nocy nie spalam bo mialam takie skurcze nog (wlasciwie przy kazdym obrocie), to chyba za malo magnezu? ktos sie orientuje?. Wizyte u Gina mam w czwartek, wiec wtedy podpytam.

U nas weekend rowniez upalny, przesiedzielismy caly nad jeziorem, a teraz jest juz calkiem przyjemnie, kolo 25 stopni, ale jutro podobno znowu upaly....

nie mam pomyslu na obiad...
 
U nas podobnie-pochmurno, ale dzięki temu będę mogła coś zrobić w domu.
Pochwalę się Wam że w niedzielę przywieźliśmy kołyskę dla Maluszka. Jest wyjątkowa, bo wychowała sie w niej Mama mojego męża i jej brat, a potem ich dzieci. Oczywiście trzeba ją będzie odczyścić i pomalować. U wujka na wsi trochę się z nas śmiali, że chcemy takiego grata, ale dla mnie takie sentymenty ważne są:tak:

I jeszcze pytanko mam do Was: czy któraś się orientuje czy do fotelika maxi cosi można dokupić osobno tą wyściółkę dla dzidzi? Miałabym taki po siostrze, ale materiał jest trochę zniszczony. Można go wymienić?
 
reklama
angelika1609 gratuluję chłopca :-)

cosiek nic dodać, nic ująć :-D

Anulk@ super sprawa taka kołyska!:tak: nasza niestety poszła z dymem, a szkoda, bo była taka w ludowym stylu, zdobiona :-)

U nas deszczyk i wiaterek, ale w granicach normy, aż miło :) Temperatura o niebo lepsza :) Dlatego mam nadzieję, że dziś pełna energii coś porobię bo mnie nosi ;-)

Miłego dnia Dziewczyny :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry