reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Dzień dobry
Jezu to dziecko to jakiś mutant :(

A ja dzisiaj sama :) młodsza sprzedana do przedszkola a starsza na półkolonii :))) tata je zawoził a ja spowrotem wskoczyłam do łóżka na czyste lenistwo :))))
 
koriander widziałam, szok normalnie! :szok: Zastanawiam się, jak to w ogóle możliwe...

Niania33 korzystaj z wolnego, a co :-D tylko pozazdrościć :tak:

Ja dziś od pierwszej do czwartej nie spałam..miałam takie bóle, że szok, najpierw w lewej pachwinie i trochę wyżej, potem całego podbrzusza :( Na siku biegałam co 10 min i 2 razy stwardniał mi boleśnie brzuch, już się bałam, że mnie czeka szpital, ale wzięłam no-spę i ulżyło, chociaż nie całkiem...zasnęłam wyczerpana i obudziłam się przed ósmą...teraz czuję jakby parcie na wypróżnianie,ale bez żadnych bóli:zawstydzona/y: Mam nieustanne zaparcia, zastanawiam się, czy to jelita uciskają na pęcherz i macicę, czy macica na pęcherz i jelita, czy to zapalenie pęcherza...jej..jak nie urok, to inne czary...zostanę chyba największą marudą na forum:-D
 
hej

ja z kawusia:))

awunia super ze warzywka sa:))) mniam...

ananaska watrobka z jablkiem blleee....

niania super ze urlopik udany...

koriander super,dwie siory,jedna drugiej ciuchy bedzie podbierala heee...

mamuska ja tez mam male ruchy,tzn malo...

niezapominajka podziel sie ciachem...

Kurde tez musze cos upochcic weekend zapasem...my do tesciow lecimy,bob tesciu ma urodziny....wiec nie bede w miescie ale na wsi w weekend,a ma byc u mnie goraco...

Ide poszukac trampeczek do dziergania,,ostatnnio podstawki pod kubki dziergałam i mam:)))
 
koriander widziałam, szok normalnie! :szok: Zastanawiam się, jak to w ogóle możliwe...

Niania33 korzystaj z wolnego, a co :-D tylko pozazdrościć :tak:

Ja dziś od pierwszej do czwartej nie spałam..miałam takie bóle, że szok, najpierw w lewej pachwinie i trochę wyżej, potem całego podbrzusza :( Na siku biegałam co 10 min i 2 razy stwardniał mi boleśnie brzuch, już się bałam, że mnie czeka szpital, ale wzięłam no-spę i ulżyło, chociaż nie całkiem...zasnęłam wyczerpana i obudziłam się przed ósmą...teraz czuję jakby parcie na wypróżnianie,ale bez żadnych bóli:zawstydzona/y: Mam nieustanne zaparcia, zastanawiam się, czy to jelita uciskają na pęcherz i macicę, czy macica na pęcherz i jelita, czy to zapalenie pęcherza...jej..jak nie urok, to inne czary...zostanę chyba największą marudą na forum:-D

Oj biedna :(((

Mnie w tej ciąży też coś brzuch pobolewa jak nigdy, staram się nie brać no-spy bo ma to jakieś minimalne skutki uboczne dla dzidziusia ale raczej jak trzeba brać ten lek w większych dawkach. Ja biorę na początek magnez i kładę się do łóżka. Jeśli chodzi o zaparcia to walcz żebyś się hemoroidów nie nawabiła. Polecam dietę bogatoresztkową (mój synek jest na niej) systematyczna dieta i widać efekty przy wypróżnianiu
 
cosiek o widzisz, to nie jestem sama...staram się jeść dużo tego, co wskazane przy zaparciach, piję dużo płynów itp., ale już przed ciążą miałam z nimi problemy, potem na początku ciąży było ok aż do 5 mies., a teraz się nasiliły przez ostatni miesiąc, ale jutro idę do gina i poproszę, żeby coś poradził, bo o ile nie były aż tak uciążliwe, to w nocy myślałam, ze się wykończę:-( ja Wam dziewczyny powiem, że do tej pory nie musiałam nic brać, a jak pobolało, to po prostu przetrzymałam, ale dziś w nocy to była masakra i nie wytrzymałam, a no-spę wzięłam, bo położna powiedziała mi, że dobrze ją mieć w pogotowiu i w razie czego wziąć, a podobno to jeden z najbezpieczniejszych leków w ciąży:tak: Ale podobno jak się go bierze długo i często, to coś tam może spowodować, ale chyba od kilku zażyć nic się nie dzieje :tak:


Paulettta ja kocham suszone owoce, a śliwki to już w ogóle :-) zjadam, ale ostatnio nie pomaga nic, to zobaczymy, co lekarz powie :tak:
 
Ja też mam no-spe w pogotowiu nigdy nie wiadomo co nas czeka

Pauletta nospa może (ale nie musi - to jeden ze skutków ubocznych) obniżyć napięcie mięśniowe u dzieci, ale znajdę sobie sprawę że wszystko ma skutki uboczne, najważniejsze to nie dać się w tym wszystkim zwariować.

Awunia ja proponuje systematycznie z rana wypić szklankę przegotowanej wody (z nocy) z miodem, albo zalane wieczorem śliwki suszone wrzątkiem wypić na czczo
 
reklama
Do góry