reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Koralikowa a gdzie byliście? Bo my w Brzeźnie :) Jak Ty wytrzymałaś do 2 :szok: Ja to padam o 22 do łóżka, jeszcze sobie czytam, albo coś oglądam godzinkę ale już nie jestem w stanie chodzić tak mi się chce spać.

Od razu widać że to watek ciężarówek my tylko o jedzeniu :-)
 
reklama
zmiana tematu :-)
własnie usłyszany:
"-Mamo - a dlaczego Jagoda nazywa się Jagoda?
-Bo jej mama lubi jagody
-A dlaczego Róża sie nazywa Róża?
-Bo jej mama lubi róże
-Mamo no a Ty co lubisz?
-Oj Wacek, nie zadawaj głupich pytań":-D:-D:-D
 
Cosiek, no nie bądź taka i napisz dokładnie co to i jak to zrobić. Wygląda przepysznie.
Zasypiam w pracy, taka pogoda jakaś. Głowa boli, muli mnie coś. Grrr. Małż na urlopie, dzisiaj dorsza lub halibuta z Norwegii od znajomych będzie na obiadek robił. Mniam.
Dziewczyny, pisałyście o swoich nowych furach. Mogłybyście podać marki i modele. My też będziemy musieli zmienić bo mamy opla astrę i z jednym dzieckiem ledwo na wakacje w zeszłym roku wyruszyliśmy. W tym roku sobie jeszcze darujemy ale na wiosnę trzeba jakieś kombi czy coś kupić. Teraz w niedzielę ruszamy na urlop i już się martwimy jak się pomieścimy. Kiedyś człowiek z rodzicami maluchem na urlop jechał i się bez problemu zapakował a teraz ile by miejsca człowiek nie miał, zawsze mało. Rowerek biegowy chcę dla Bartka wziąć a małż już protestuje że miejsca nie będzie :D W sumie na majówkę jechaliśmy i znajomi rowerek brali do swojego samochodu. Masakra jakaś :-) Poproszę o marki i modele tych sprawdzonych, pakownych aut rodzinnych 2+2 ;-)
 
To ja zacznę od obiadu :))))/QUOTE]
hola hola, dopiero śniadanie zjadłam.. i na drugie loda jem

Piekna, to dużo czy mało? tyle miałam w czasach chudości jakieś...13 lat temu:szok:

kawał dobry, więcej takich poproszę:tak:

o modele aut też poproszę, bo z trzema sobakami ciasno, a jeszcze jeden pasażer i ktoś na dachu wyląduje. kto wie, może przy ogromnie dobrych wiatrach wpadnie kasa, co by wehikuł zmienić. aktualny pochłania już tylko kasę i to w dużych ilościach. dopiero co wyjechał od mechanika, a już coś z hamulcem dla odmiany się dzieje. wjeżdżam do garażu na jedynce, lekko przyhamowuję na suchym gruncie, a tu mi się abs włącza... już nie powiem, co się działo, jak się zbliżałam do skrzyżowania. 2 tygodnie temu dziad był składany z okazji potknięć w silniku. załamka.
 
Ostatnia edycja:
synke, no jestem + 2 kg do przodu,startowałam z wagą 57 kg przy wzroście 166cm, mam limit tylko 10 kg, tak powiedziała położna wiec... a jem dużo, naprawdę dużo;-) bywa ze o 1 w nocy ląduje w MC-u:cool2:

malutka no ja z autem nie doradzę bo my kupiliśmy w marcu tego roku, zanim się dowiedzieliśmy o dzidzi, choć staraliśmy się o nią i nie była dla nas zaskoczeniem,mamy takie oto cudo... 1.jpg Renault Megane 2003 r, 1.6 benzyna
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
Cosiek smakowicie wygląda to danie...mniam :)

Ja startowałam z wagą 55kg, teraz mam 59 przy wzroście 160 ;) I dalej rosnę :)

malutka80 my mamy już od jakiegoś czasu Audi A4 kombi i udaje się do niego bardzo dużo spakować, więc nie narzekamy :) Przynajmniej samochodu nie musimy zmieniać :)
 
reklama
no naszczescie my auta tez nie musimy zmieniac, udalo nam sie 2 lata temu od wujka kupic passata kombi i duze autko jest :D chociaz tez musielismy kupe kasy wpakowac w tym miesiacu i efekt ze juz kasy brak :(
oj i ja bym jadla i jadla :D wlasnie kanapeczke czas zrobic :-D
u mnie poki co dalej 4 na plusie :tak:
 
Do góry