reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Halloooo dziewczyny!
Nie ogarniam wszystkich wątków, ale gratuluję cennych wiadomości:D Cieszę się, że są upragnione dziewczynki, ale i chłopcy. Bo przecież te nasze rozrabiaki są kochane!!! Jak ten mój Filip daje buzi i się tuli non stop, no jest taki wrażliwy i uczuciowy:szok::-D bardziej niż niejedna dziewczynka:p I choć też marzę o córce, tak dla równowagi to patrząc na mojego synka ukochanego to chyba jest mi to nawet obojętne;-)

Koralikowa- mi pasują placki i kalafior:)
 
reklama
Emmmm witamy :) Twoje chłopaki przynajmniej będą mogły się razem bawić :)

Mąż na obiad będzie miał wątróbkę z cebulką :-p
 
cosiek to dobrze z tym obiadem :tak:, bo jakby tak nasi faceci jedliby to co my to rewolucja żołądkowa murowana:-D:-D:-D ja wczoraj pokusiłam się o grilla, kiełbaski i mięsko juz mi się po nocach sniły:-):-D
 
Emmm witaj :-)

Cosiek wątróbka mmmmm niekoniecznie moje ulubione tez mąż musi sie dopraszac zeby sie pojawiła ale ponoc zdrowa...
 
Cosiek podobno kobiety w ciązy nie powinny jeść podrobów, zwłaszcza wątróbki. Mają niby dużo żelaza, ale także mnóstwo witaminy A, która w nadmiarze może prowadzić do wad dzidziusia.
 
cosiek, Magda_88 - u nas była wątróbka w sobote :) I ja rownież jadłam. Owszem, odradza sie kobietom w ciazy jedzenie wątróbki wlasnie ze wzgledu na duza zawartosc wit A, ale jak sie zje raz na miesiac czy rzadziej to nie ma szans żeby przedawkowac :)
 
Ale ja jadłam dzisiaj placki ziemniaczane plus kalafior a wątróbka czeka na męża :)

Uważam że nawet zjedzenie przez ciężarną wątróbki od czasu do czasu nic złego nie zrobi w pierwszej ciąży miałam anemię i zleconą wątróbkę raz w tygodniu. Na razie nie ciągnie mnie na wątróbkę
 
No oczywiście, że od czasu do czasu nie zaszkodzi. Najważniejsze, żeby nie jadać kilka razy w miesiącu :) Informacyjnie pisze, bo czesto kobiety mowią, że trzeba jeśc podroby,bo ma dużo żelaza i wtedy robi się problem.
 
U mnie dziś była zupka pomidorowa (moja ulubiona ♥) i ziemniaczki, gulasz wieprzowy i mizeria :) Mniam :) Wątróbki nie lubię, ale też uważam, że raz na jakiś czas nie zaszkodzi :) Kalafiorka i grillowaną kiełbaskę miałam w sobotę :) Za to mam ogromną ochotę na arbuza, a dziś nie mam szans by go kupić, jutro pewnie z nim zaszaleję :)
 
reklama
hej

Ja wczoraj tez byl;am nad morzem,na plazy,poopalałam sie,pomoczyłam..i wrocilismy o 2 w nocy hee...

Ja tez jak cosiek musialam jesc watrobke w pierwszej ciazy,teraz mi nie podchodzi nic a nic....

Teraz sie lenie,a na obiad byly nalesnik z dzemami,serkami,jogurtami,owocami..i twarogiem do wyboru..
mo chlop dojadl sie domowym hambugsem...hyh...

awunia i emm witajcie:))))

oo pomidorowa i kalafiora te zbym zjadla...
 
Do góry