reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Mi się właśnie Zafira podoba :-)
Ja pochłaniam wafelki w czekoladzie. Prawie całe pudełko poszło :wściekła/y: Opanować się nie mogę. Buły 3 miałam i już dawno zjadłam, nektarynkę też. Kawa inka z rana, potem neska no i teraz wafelki. Buuu. Ciągle bym coś żuła.
 
reklama
no to w sprawie auta to my kupilismy 2 lata temu juz z mysla o przyszlosci, mamy Hyundai i30CW (kombi), nam poki co starcza, z dzidzią tez napewno bedzie ok, ale czy dla 2+2 - trudno orzec, raczej da rade. No i ładny jest z wygladu, z tych kombi obecnych na rynku napewno nie najwiekszy, takze moze szukajcie czegos bardziej pakownego.
 
dzien doberek moje drogie...

Ja dzisiaj sprzatanko w szafie wielkiej w przedpokoju,czas zrobic miejsce na kurtki i wogole...poowe wyniesc do piwnicy...

Umowilam dzis mojego chlopa na rezonans magnetyczny...prywatnie 500zł,na 5 siepria...a panstwowo maj 2014 !!!..szlag by ta nasza sluzbe zdrowia trafił...

cosiek w sobote w Ustce,a w niedziele w Rowach..no jakos dawłąam rADE..jak czas zajety czyms fajnym to oki,,ale zmarzlam nad morzemw nocy...grr...

szyszunia:-D:laugh2:..dobre....hmm to moje dziecko nazywało by się lodziara:)))) albo lodziarz:))))heee

cosiek ale smakolyki...a ja mam mega lenia na obiady, na och robienie ze szok...

malutka ja kiedys rowerem jechalam na tydzien heee z namiotem:))

szyszunia dwudrzwiowe?????? rany w zyciu..ja musze miec 4 drzwi,,hyh...len z emnie,nie cierpie otwierac siedzen aby wpakowac dziecko...

Ja mam opla vectre..i mi starcza:)))

A co do jedzenia i tycia,,wole sie nie wypowiadac,ja mam z 5 na plusie....
 
mnie ostatnio naszło na sezonowe warzywka. Idę specjalnie na targ jakieś 20min spacerkiem żeby specjalnie tam kupić. Dzisiaj wróciłam z bobem, żółtą fasolką i czarną porzeczką (na dżemik). Trzeba korzystać póki lato :-)

My rok temu kupiliśmy Opla Astre III kombi już tak przyszłościowo. Niestety jest dla mnie za długi, bo sama moge tylko prowadzić małego pyrtka, więc naszym nie jeżdzę, nie mogę się przekonać
 
Witajcie:) Jestem nowa na forum, więc dopiero uczę się korzystania. Również jestem przyszłą mamą grudniową - termin na 23 grudnia ;) Widzę, że poruszony został temat samochodów, my właśnie zmieniliśmy, bo nasz stary niestety odmawiał posłuszeństwa. Kupiliśmy toyotę corollę. A zmieniając temat, powiedzcie mi proszę, jak Wasze pępki ?:) Bo mi nad pępkiem zrobiło się delikatne stwardnienie, jakby malutki daszek wyczuwalny pod palcem. Czy któraś z Was też tak ma??? Dodam, że to moja pierwsza ciążą, więc jestem zielona w tym temacie :):):) Pozdrawiam
 
oregano ja tez warzywka,,dzisiaj fasolka szparagowa...a pomidory to jem na tonyyyy...

musze sie kopsnac do taty..ma pole,,swieze swoje warzywka,,wiec trza dupke kiedys ruszyc,,kalafiorka,kapuste,,itp itdd..

mamuskaaa ja nic nie mam nad pepkiem...witaj u nas...

a czy wy macie ta linie idaca od spojenia do pepka????
w pierwszej ciazy tez nie mialam i teraz tez nie...
albo pepek na zewnatrz??
 
My mamy opla vectrę i jest wystarczający :tak:

Na obiad miałam pierś, sos - gotowy (uncle bens) i ryż pełnoziarnisty :-pmniam

Ja w pierwszej ciąży miałam i kreskę i wypukły pępek, na razie teraz pępek "idzie" do góry powoli, kreski jeszcze nie widać

Dzisiaj zrobiłam sobie zdjęcia brzuszka to może Wam wstawię na zamkniętym
 
Cześć dziewczyny;)
Własnie zjedliśmy obiadek. U nas dziś było spaghetti...mniam:)szybko po pracy:-)
ależ dziś piękna pogoda...Co do auta, to my 1,5 roku temu kupiliśmy seata leona 1,9 tdi w top sporcie i jesteśmy zakochani w nim po uszy. Lekko sportowy,dla fanatyków szybszych wiatrów:-D, ale 5-cio drzwiowy wiec starczy miejsca i dla dzidzi:)

A jeśli chodzi o pępek to ja też nie mam nad nim żadnego "daszku", ale juz się spłycił. Linia brązowa też już delikatnie jest zauważalna.
 
reklama
Do góry