reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witaminka, Koriander WIELKIE GRATULACJE !!!! Niech Królewny rosną zdrowo i pięknie

My już nie mozemy się doczekać - tez wizytujemy 17 lipca:-D i....też marzy nam się córeczka...
A dziś mamy pierwszą rocznicę ślubu i tak sobie myślę, ze nigdy nie byłam tak szczęśliwa jak w dniu ślubu i przez ten rok:tak:
 
reklama
hej

Ja mam mega zalatany weekend..w piatek disco polo festiwal,he do 3 bylismy....wczoraj wyscigi w miescie aut zajefajnych,,potem pokaz ogni nad morzem,,i wrocilismy po 2..a dzisiaj na plaze chyba skoczymy bo ładna pogoda..albo nad jeziorko albo nad morze...

niezapominajka plaza sztuczne ognie?? czyzbys mowila o Ustce???

ewa to milego udanego wypocyznku i super pogody:))

oregano super,,,ja tylko mrowienie czuje,,a czekam na jakis kop:)))))
ide poczytam tam...

Anulka wszystkiego naj w rocznice....ja tez 17...
 
Anulka wszystkiego co najlepsze na pierwsza rocznice slubu.. szczescia szczescia i jeszcze raz szczescia.. badzcie tacy szczesliwi juz zawsze :).
Ja tez tak mam .. po slubie z moim jestem 3,5 roku.. najpiekniejsze lata mojego zycia:-D

Pieknej niedzili dziewczynki.
Ja uciekam robic czekoladowe muffiny i warzywne muffiny i salatki i szykowac mieso na grilla, bo po poludniu bedziemy mieli gosci...:).. chleb wlasnie konczy sie piec w piekarniku.. szalejemy :-D... no przyznam sie, ze tesciowa sporo mi pomaga :).
 
Anulk@ gratulacje z okazji rocznicy :) my swietujemy jutro 2 latka :)

co do mdlosci to ja czasem mam, dzisiaj nawet na mdlosciach sie nie skonczylo :-D i rybenka moja uaktywnila sie na wieczor, bo bylismy na grillu u znajomej i tam sie posmialam i wesolo bylo bardzo i maluszek sie rozruszal :) ale komary to mnie pogryzly potwornie! dziewczyny czy wy sie psikacie czyms na komary? bo ja czytalam ze nie wolno, ale katowac sie znowu to tez bez przesady i nie wiem co robic
 
Drogie Mamusie, nie wiem, czy mnie pamiętacie, bo z braku czasu pisałam tylko raz w tym wątku, ale regularnie Was podczytuję i baaaaaaaardzo chcę z Wami tutaj zostać :) Ja jestem teraz w 19 tg i 3 dn ciąży :) Moja dzidzia od 18 tygodnia już daje o sobie znać, co mnie bardzo cieszy. O swoich badaniach napiszę w odpowiednim wątku, a ogólnie powiem Wam, że to moja pierwsza ciąża i wszystko to dla mnie nowość :) I wszystko przeżywam razem z Wami, nawet pogryzienia komarów ( mam tak samo jak laperedhil ), bo dziś w nocy jeden skubaniec ugryzł mnie w mały palec u ręki i nie dość że boli, to i spuchł :/ i dziwne kulinarne zachcianki (za kiszoną kapustę, truskawki w każdej postaci i schabowe dam się pokroić) ;) A teraz uciekam do wątku z badaniami, by troszkę o nas napisać :)
 
Hej dziewczyny

Jak znosicie upały???

Ja wczoraj skusiłam się na kąpiel w morzu i byłam bardzo zadowolona.

Muszę się pochwalić, że o ile czułam już jakiś czas ruchy dzidzi to wczoraj poczułam pierwsze kopniaki :)))

Dzisiaj na obiad serwuję placki ziemniaczane z kalafiorem (kalafior - pasuje jak ogórek do ciasta, ale co zrobić:-D)

Jeśli chodzi o mdłości to bardzo Wam współczuje, bo ja już nie pamiętam co to jest, z trzecim miesiącem się wszystko skończyło i uffff
 
reklama
Termin mam na 19 grudnia:) Będzie chłopiec.Troszkę marzyłam o córeczce,bo jednego szoguna już w domu mam.Siedzę w domu i zajmuję się synkiem,który zaraz się obudzi :)
 
Do góry