reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
vici to takie domki bliznaki jakby i opłaty sa takie ze płacimy 500 zł plus woda i prąd.Ogrzewanie na prąd ale zimą wychodzi 300zł-350zł i tak nam wyjdzie z e wszystkimi opłatami zimą 1200 zł co teraz tutaj płacimy czynsz 1200 plus woda,gaz,prąd i resztę naszych rachunków.Babka chce umowę nawet na 5-10lat podpisać i nawet by nas zameldowała.Dr blisko,przedszkole,szkoła,bank,sklepy.Ogród ma z tyłu domku taki fajny nie duży ale też nie mały.Dla mnie w sam raz chatka:-)
 
vici to takie domki bliznaki jakby i opłaty sa takie ze płacimy 500 zł plus woda i prąd.Ogrzewanie na prąd ale zimą wychodzi 300zł-350zł i tak nam wyjdzie z e wszystkimi opłatami zimą 1200 zł co teraz tutaj płacimy czynsz 1200 plus woda,gaz,prąd i resztę naszych rachunków.Babka chce umowę nawet na 5-10lat podpisać i nawet by nas zameldowała.Dr blisko,przedszkole,szkoła,bank,sklepy.Ogród ma z tyłu domku taki fajny nie duży ale też nie mały.Dla mnie w sam raz chatka:-)

A ile metrów ma ten domek, bo coś mi się nie chce wierzyć w te 300-350zł za prąd. Ja mam indukcje i podgrzewacz na wodę elektryczny i płacę 200zł co miesiąc. Ogrzewanie elektryczne jest droższe niż na gaz. Ja mam gaz i u mnie zimą w bloku jednopiętrowym wychodzi 400zł-500zł miesięcznie. (budynek ocieplony)
Najlepiej podpytajcie sąsiadów o koszt takiego ogrzewania, bo przy małym dziecku nie ustawisz 20 stopni bo ci dziecię będzie wiecznie z gilami latało.
Z drugiej strony zwróć uwagę jak Pani chętnie by wynajęła od razu na 5-10 lat :szok:
 
Hej dziewuszki:-)

xanne polecam zurawine i duzo duzooo plynow do picia na poczatek, jak wyszlo badanie moczu?

staram sie dużo pic i niby jest lepiej... badanie ogólne wyszło chyba ok... tzn sa tam jakies "rzeczy" na czerwono, ale ja sie nie znam... jutro mam wizyte u gin to sie dowiem...
no własnie jutro idziemy zobaczeć jak tam maluszek... juz sie nie moge doczekac...
aaaa własnie... czy ja juz mogę czuć ruchy małego?
bo w sobote o 5 rano poczułam takie jakby bombelki po prawej stronie... pozniej juz nic...:confused:
 
Baska gratuluje, my obecnie mieszkamy w blizniaku, co prawda nieocieplonym ale miesiecznie w zimie koszt ogrzewania to ok. 600zl. A wiadomo z noworodkiem to sie jeszcze bardziej grzeje. Ale ogolnie dla dzieciakow dom z ogrodkiem to raj :-) A co do najmu na dluzszy okres to z doswiadczenia powiem ze dla obu stron jest to po prostu dogodne, niekoniecznie musza byc jakies kruczki :) Ale wiadomo sprawdz dobrze, zwlaszcza czy babka jest wlascicielka (wpis do KW itp), czy dom nie zalega z oplatami itp.

xanna to daj znac jutro ;-)


Dziewczyny mam odpowiedz od naszej administratorki Elzbietki. Wybranego moderatora (lub dwoch) nalezy zglosic do anislu lub Bestyji. :tak:
 
my z mezem zalujemy ze jak kupowalismy mieszkanie to wybralismy bez ogrodka, teraz byloby super dla psa i dzieciaka :crazy:
w pracy dali mi popalic, zjadlam o 8, pozniej wciagnelam doslownie kanapke o 14 i z druga kanapka wyszlam 40 min po czasie z pracy!!! nogi nie powiem gdzie mam i brzuch mnie tak strasznie boli i az lzy w oczach mialam taka wykonczona!
i nie zaluje decyzji o L4 !
ja w koncu nie zrobilam sernika, stracilam wene ;p planowalismy powoli pokoik dla malucha :-D
 
reklama
K.B-M wiesz co nawet jak byśmy płacili te 400-500zl za ogrzewanie to i tak ze wszystkimi opłatami wychodzi nam 1200 zł a tutaj gdzie teraz mieszkamy to 1200 czynsz plus prąd,gaz,wodę plus nasze inne opłaty więc taki domek to okazja.
koriander właśnie mi odpowiada umowa na dłuższy okres bo przecież nie będę ciągle zmieniała miejsca zamieszkania.
 
Do góry