reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

dziewczyny cierpie z Wami, od kilku dni lzy mnie zalewaja (stosuje Opatanol bo mialam w domu), mi moja alergolog powiedziala ze nie moge tabletek, dostalam spray do nosa ale maz zapomnial z apteki odebrac :)
a juz ze dwa lata nie meczyla mnie alergia ale dam rade :) dzidzia testuje mame :-D
 
reklama
Hej dziewuszki:-)

witaminka bedzie dobrze, ty twarda sztuka jestes :tak: Trzymam mocno kciuki za udany i bezproblemowy przelot, a na miejscu mam nadzieje ze troche odpoczniesz, nacieszysz sie rodzina i krajem, nasluchasz jezyka za wszystkie czasy i szybko do nas wrocisz :-)&&&&

Maua she wspolczuje, ja ostatnio alergie mialam na pylki jako nastolatka, potem mnie czyms odczulili i przeszlo...ale chyba istnieja jakies leki dozwolone w ciazy? trzymaj sie

oregano ja tez mam dwa minusy na toxo wiec tak jak w poprzedniej ciazy musze uwazac..teraz jest trudniej bo mamy ogrodek i ciagle cos tam przy nim robie ;-)

michalina jak usg?&&&

niezapominajka udanej randki :-) Warto takie rzeczy pielegnowac, to cos wspanialego po latach nadal moc do siebie "powzdychac" :)

vici jak twoje ciacho? Moja babcia robila takiego jakby biszkopta z wisniami, ubøstwialam go :))

KMB wspolczuje takiej traumy dot. porodu, mam nadzieje ze tym razem wszystko przebiegnie wg planøw :tak:
oregano rowniez tobie udanej randki!
xanne polecam zurawine i duzo duzooo plynow do picia na poczatek, jak wyszlo badanie moczu?
 
Ojej dziewczyny wspolczuje alergii,to wszystko teraz na raz pyli,kwitnie bo wiosna spozniona przyszla.
witaminka ty lepiej naciesz sie Polska a nie zagladaj na forum ;-) i jeszcze raz udanego urlopu :tak:
laperedhil to grilujemy jutro razem :cool2: nie chce mi sie obiadu robic ...i jak ciasto robilas czy dopiero jutro??
koriander ciacho dobre-jak zwykle tam nie ma sie co nieudac :-D tym razem wersja wisniowa ale jeszcze morelowa za mna chodzi...ogolnie wrzucam tam co mam nieraz nawet czekolade i wychodzi straciatella.Lubie je bo przez ten olej to wilgotne jest a nie suche jak normalny biszkopt.
 
Ja mam alergie na pylki... Niestety już 3 ciaza i każda zahaczla o sezon pylenia... Jestem na tabletkach , spray do nosa i krople, funkcjonuje normalnie . Nie rozumem dlaczego nie dają leków niektórym , przecież skoro męczy sie matka to i dziecko... Nawet gin w Pl mi tak powiedział ze to okrutne...

Witaminka udanego urlopu ;)

Żadko tu zaglądać bo was nadrobić to trzeba godzin ;)

Pozdrawiam cieplutko
 
a co tu dziś taka cisza?

u mnie dziś odpoczynek od kichania, od razu lepiej funkcjonuję choć głowa mnie dziś tak bolała, że musiałam pożreć 2 paracetamole :-( jak nie urok to sraczka, ale cóż- takie uroki ciąży.
a poza tym to strasznie długo męczy mnie wrażliwość na zapachy. Liczyłam, że pozbędę się jej tak samo szybko jak w ciąży z Córą a tu nic takiego się nie zapowiada. Masakra!

a teraz zajadam makaron z truskawkami- mniam :-D

miłego wieczorku Kobitki i Maluszki:-)
 
Dziewczyny, czy Wy też macie takie problemy ze wzdęciami? Cokolwiek nie zjem to mi brzuch wysadza. Tragedia. W dodatku zaparcia :-( Ma któraś jakieś sposoby na to?
 
reklama
duzo pij i jedz jablka :) moze sliwki suszone? mi tez mieta na brzuszek pomaga jak napuchnie jak balon :-p
ale ja mam naszczescie jak w zegarku :-D a przed ciaza mialam roznie, bo ja z IBS sie meczylam az do ciazy :-D
 
Do góry