reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Baśka - ale po co i luteine i duphaston? To nie to samo? Choc ja lekarzem nie jestem wiec sie nei znam. Ale dobrze że wypuscili Cie, dbaj o siebie i duzo odpoczywaj.

bredzelek - mam dzis identycznie z bolem głowy - od rana totalne osłabienie formy, ból gardła i głowy. Dobrze ze moge odpoczywać spokojnie w domu bo w pracy bym chyba nie wyrobiła.

Witajcie nowe dziewczyny :)
 
reklama
Witam.Dziewczyny jestem od wczoraj w domu.Dostałam receptę na Asmag,Duphaston i Luteinę.25.06 na 11.30 mam się zgłosić do przyszpitalnej poradni ginekologiczno-położniczej i myślę że tam już zostanę do końca ciąży bo tak pisze na wypisie ze szpitala że mam być pod ich opieką a z moim ginem się pożegnać chyba muszę na jakiś czas.

super ze juz w domku! ja bralam lutke i duphaston do 14 tyg, przeszly mi plamienia i ladnie wchlonal krwiak:tak: Bedzie dobrze!!




Dzieki dziewczyny:zawstydzona/y::-D, a ktora jeszcze?? Musi byc dwoch moderatorow:tak:
 
Hej! Ja od wczoraj do końca tyg na zwolnieniu lekarskim. Byłam na usg genetycznym i niby ok ale... troche zagmatwane opisałam na prywatnym...
Na obiad robię pierogi ze sklepu bo nie chce mi się nic... a poza tym sama nie potrafię zrobić.
 
Koriander na moderatora!
Basiu jak dobrze, ze juz jestes w domku, sciskamy.
witamy wszystkie nowe przyszle mamusie.
wlasnie zjadlam wielka miske zupy jarzynowej, nie jem nic innego na obiady oprocz zup, i tak tylko wymieniam ogorkowa, pomidorowa, rosol, szczawiowa, jarzynowa i od poczatku. Sniadania i kolalcje to owoce, a miedzy czasie lody:)
mozecie jeszcze raz napisac jak dostac sie do tego prywatnego....
 
Ja właśnie wyeksmitowałam moich chłopaków do teściów a ja sama w domku:-)Odpocząć muszę sobie sama.
Ja tyle że nie miałam żadnego krwawienia ani plamień po prostu skurcze.
Luteina i Duphaston niby to samo skład ten sam ale jak kazali brać to biorę.
A;e już jakoś nie mogę się cieszyć tak jak na początku z tej ciąży czuję strach że coś może się wydarzyć złego:baffled:
 
Ostatnia edycja:
koriander dwoch musi byc,o nawet nie wiedzialam.W watku mam z Austrii jestem tylko ja :nerd: i to tylko dlatego,ze najdluzej na BB siedze...we wrzesniu minie mi 7 lat :-)
ewa to wypoczywaj i kozystaj ze zwonienia
kasia&filip oj jak za mna jarzynowa chodzi a tu nie maja fajnych mieszanek a ja uwielbiam z brukselka...osatanio wogole cos z mrozonkami wyboru nie ma :no:
Baska wypoczywaj,wypoczywaj skoro sama jestes :tak:

Ja tez o ten prywatny mam pytanie.Przyjmujecie wg jaks kryteriow kto dluzej na forum czy jak?? I tez juz nie pamietam ktora z was za niego odpowiedzialna jest :zawstydzona/y:
 
Witajcie :) Mam na imię Agnieszka lat 27 :) jestem w 11tyg. 3 dzień.
Od roku staraliśmy się o dziecko. W listopadzie miałam podejrzenie endometriozy. W styczniu laparoskopie, która nie potwerdziła diagnozy. No i się udało :)
czuję się dobrze, jedynie co mi dokucza to niskie ciśnienie i ból głowy. Mdliło mnie przez jakiś czas ale bez wymiotowania :)
Dziś mam wizytę u doktorka o 18.. i wielkiego starcha..

hej... witaj...:)
ja tez miałam laparo, ale moja niestety potwierdziła endo...
ale udało sie :) i jesteśmy w ciąży ;)

kurde, tak jak widze jak sprzedają truskawki i czereśnie to mało ślinotoku nie dostaje.. dzis nie daruje, kupie całe opakowanie ;)

a tak wogóle to łeb mnie boli i mam dość...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry