reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Szyszunia chętnie się podzielę zupka:tak:
Oregano to fajnie Ci się udało tanio kupić te truskawki.
Dziewczyny wiadomo że w PL są ciężkie czasy jeśli chodzi o prace i większość ludzi wyjeżdza za chlebem poza granicę naszego kraju.Mój mąż ma pracę tutaj ale też składał papiery żeby wyjechać do pracy do Niemczech i czeka na odpowiedz z tymże on sam pojedzie i w domu będzie co 10dni na 4dni.
 
reklama
Magda głowa do góry :) dasz radę a wiek to jeszcze nic nie znaczy. Ryzyko roznych problemow w obecnych czasach i u mlodych kobiet jest spore. tylko mniej sobie z tego zdajemy sprawe.
oregano ja juz tez na zwolnieniu i dzis kapuśniak serwuje :) W ogole ostatnio to mam ochote tylko na zupy. Od miesa mnei odrzuca, zawsze jest jakies takie suche. W zupach jest dobre :)

I wlasnie lunęło u nas. Jak siedze w domu to taka pogoda mi nie przeszkadza :) Zreszta osobiscie na razie nie tesknie za upałem, bo wtedy nie mam czym oddychac i sie mecze tylko.

I czekam na męża i na wlasciwy obiad to mnie gdzies zabiera, bo dziś mamy 2 rocznice ślubu :)
 
Magda witaj :-). Zobaczysz wszystko bedzie dobrze, a potem jak juz maluszke na swiecie sie pojawi to bedziesz przezczesliwa :).
Aniaa23 ja tez sie czasem zastanawiam czy warto sprzatac to wszystko, ale pod koniec kazdego dnia ogarniamy, mam tesciowa i meza do pomocy :). Kupilismy takie skrzynie na zabawki i stoja i w salonie i u chlopcow w pokojach, wiekszosc zabawek wrzucamy tam i spokoj, a potem jak rano wstaja to wszystko wyciagaja i od nowa.:). W ogrodzie tez zabawki :) hehe.

Lucere wiec wszystkiego co najlepsze w rocznice Waszego slubu, szczescia szczescia i jeszcze raz szczescia :)

Co do mieszkania na obczyznie to taka jest prawda, ze lepiej sie wiedzie. Mam kontakt ze znajomymi z PL i slysze od nich rozne rzeczy, o tym jak trudno prace znalezc, jakie zarobki i socjal itd. Niestety tak jest. W US zyje sie nam dobrze. Z jezykiem problemu nie mam, ale ja nie pracuje, wczesniej studiowalam w NY, moj maz Brytyjczyk wiec on problemow z jezykiem nie ma zadnych, umie mowic z amerykanskim akcentem, ale w domu przy dzieciach i ze mna to tylko mowi w swoim british, uwielbiam ten akcent :). Od znajomych i w pracy i tak slyszy, ze w mowie slychac jego brytyjski akcent. On ma tutaj firme i dobra prace i na chwile obecna jestesmy przekonani, ze tutaj w przyszlosci bedzimy dalej mieszkac. Chyba ze do UK nas wywieje. W PL bylismy juz razem, jemu nawet sie podobalo, zwlaszcza tamta zielen itd ale nie rozwazamy mieszkania tam. Ja zazdrszcze mojemu mezowi tego, ze on teskni za swoja ojczyzna, bo ja za swoja nie, u mnie nigdy nie bylo lez na lotnisku jak opuszczalam PL....
 
Ostatnia edycja:
wszędzie pada, a w Warszawie sucho od rana...
Lucere, jeżeli jesteś z tej podwarszawskiej Zielonki, to u mnie też zaraz pewnie lunie. Też czekam na mężą, zaraz powinien być :-)
 
witaminka2013 - dziekujemy :) i jeszcze dużo dzieci byśmy sobie życzyli :D

oregano - tak własnie z tej zielonki podwarszawskiej, czyli do Ciebie dojdzie też pewnie niedługo :)
 
lucere duzo szczescia i wielu kolejnych udanych lat!:tak: My tez z czerwca - bardzo szczesliwy miesiac:-D

wita british jest bardzo sexy, az ciarki po plecach czasem chodza:-D
szyszunia nie daj sie chorobie!!! zdrowka:tak:

Co do tesknoty to ja za krajem nigdy nie tesknilam, za rodzina i przyjaciolmi tak. Teraz bardzo mnie uderza na ulicy (przynajmniej w Toruniu) jacy Polacy sa niezadowoleni, zmeczeni, pelni obaw...
 
Myślałam, że padnę jak zobaczyłam skąd jesteś hehehe. Ja też z Gorzowa Wlkp., tzn mieszkałam tam przez 34 lata. Teraz z racji pracy mego m przeprowadziłam się do Bydgoszczy.
Może się znamy? Do jakiej szkoły średniej chodziłaś?
O rany... Jaki ten świat jest mały! Ja chodziłam do ekonomika, a wcześniej do podstawówki 13. Znamy się? Z jakiej części Gorzowa Ty jesteś?
 
reklama
O rany... Jaki ten świat jest mały! Ja chodziłam do ekonomika, a wcześniej do podstawówki 13. Znamy się? Z jakiej części Gorzowa Ty jesteś?

Ja ze Staszica chodziłam do 16 i do III LO.
A znasz jakieś laski które w 13 grały w siatkówkę lub kosza. Ja grałam w siatkówkę. Chodziłam do klasy sportowej w III LO z dziewczynami z 13.
 
Do góry