reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Hej! Cięzko za Wami nadążyć... Dużo piszecie:)

Ja dziś leniu****ę, leżę sobie. No i właśnie, leżąc sobie kichnęło mi się i poczułam okropne gwałtowne kłucie w jajniku podczas kichnięcia... Macie tak czasem? Czytałam w pewnym artykule, że to normalne. Nie powiem, wystraszyło ;p
 
Dziub moze bliznaki :). Moj maz zawsze chcial miec blizniaki i to jednojajowe :). Teraz tez mial nadzieje na blizniaki, a ja mowilam przed wizyta aby sie zastanowil czego sobie zyczy, ale jedno serduszko widzielismy :). Akurat teraz balabym sie blizniakow, chyba bym zemdlala z wrazenia i musieliby mnie cucic przez kilka dobrych godzin :).
Nikusia u nas temperatury obecnie siegaja okolo 30 stopni :).
Pauletta no 6 tygodniowy macierzynski to nie jest satysfakcjonujace na pewno, bo to wyglada tak, ze po okresie pologowym kobieta wraca do pracy, ale najczesciej nie ma wyboru. Placone ma tylko za te 6 tygodni. Rozlaka z takim malutkim dzieckiem jest straszna. Zwlaszcza dla matek karmiacych, ale czasem nie ma wyboru. Jesli sytuacja materialna na to pozwala niektore kobiety biora jeszcze dodatkowo kilka tygodni urlopu, ale jest on calkiem bezplatny, wiec malo kto sie na to decyduje...a i tak pracodawcy wydzwaniaja do nich, aby wracaly do pracy. A jesli ktos ma taka sytuacja finansowa, ze moze sobie pozwolic aby kobieta siedziala w domu z dziecmi i nie pracowala to tak robi. U nas tak jest. Ja nie pracuje, siedze z chlopcami w domu. Mamy opiekunke, ale ona nie przychodzi codziennie, tylko od czasu do czasu. A tak to jest tesciowa teraz u nas i pomaga. Maz prowadzi wlasny biznes, ja mu pomagam i to prawda, ze jak ktos ma dobrego szefa to sie dogada. On kobiety w ciazy jeszcze nigdy nie zwolnil, bo wie jak jest.
Basia ja mam juz brzuszek widoczny :), co mnie i meza cieszy :). No i ciezej ukryc :).
Winki widze, ze cos sie dzialo. Ciesze sie, ze wszystko dobrze, az mi sie buzka cieszy :). Cudnie, ze serduszko bije, teraz juz tylko pozytywne myslenie :).

Co do ciuszkow. To ja sie mieszcze w moje stare ciuchy, ale czesciej chodze w ciazowych spodniach, legginsach, bo mi wygodniej, a mam tych ubran troche z poprzednich ciaz.
A co do zachcianek na chemie i fast foody to u mnie sa. Wczoraj maz przywiozl hot dogi z naszej ulubionej knajpki, takie z kapusta... mniam :). Wogole mam ochote na parowki i je wcinam i snickersy i lody cytrynowe i oliwki ze sloika. I jeszcze na makaron z serem z pudelka :), normalnie robie sama, gotuje makaron i potem na to ser, ale teraz mam ochote tylko na ten z pudelka :).
A mdlosci sa, ale jakos dajemy rade :).
 
madaaa tak, jest to normalne.
winki pokaz torebke? nalezała Ci sie!!!!
koriander jak sie czujesz?

mnie od wczoraj ćmiła głowa, ale wiecie co 2szklanki pepsi i przestało! a myslalam ze to placebo!
 
Madaa ja tak mam jak kichne,takze to norma.

Witaminka wow no zachcianki masz superowe,he,az milo poczytac.

Ja tez leze sobie,dzisiaj moj zjezdza po dwoch tyg,w koncu.
 
Bożesz Witaminka makaron z serem z torebki - toż to największe ohydztwo na świecie. Chemia to mało powiedziane. A i jeszcze jedno którego smaku nigdy nie zapomnę to: peanut butter and jelly u Was w US dzieciaki za tym przepadają fuuuuuuuuuu
W którym stanie mieszkasz, jeśli to nie tajemnica.

Winki - gratulacje :-)

Moje spodnie też już trochę przymałe i lekko mnie gniotą, więc w poniedziałek synek do przedszkola a ja na szał zakupów :-D Muszę sobie jakieś spodnie ciążowe sprawić bo z poprzedniej ciąży wydałam.
 
Ostatnia edycja:
Winki - SUPER WIEŚCI...i widziałaś serduszko łał...JA DNI ODLICZAM :tak:
Madaaa -
ja to się normalnie boję kichac :sorry: serio.. a jak już to się trzymam za brzuch jakby miało mi to pomóc...no ale psycha działa nie :confused2:

Witaminko - to super, że masz możliwośc posiedziec, ze swoimi dziecmi. Ja mogłabym już dziś nosic ciązoqwe ciuchy, marzę o wystającym brzuszku :tak:
Pięknaszyszunia - pepsi dobra na wszystko ;-):-)
Koralikowa - to szał będzie jak małż wróci ;-):-)
K.M.B - masz jakieś sprecyzowane ciążowe sklepy czy tak po prostu... Ja na razie latałam po stronach internetowych no ale jakoś dziwnie - chyba jednak przymierzyc bym wolała :confused2:
 
Dzięki:) Potraficie podtrzymać na duchu lepiej niż niejeden lekarz:)

Jak tylko będę czula, że kichanie się zbliża to złapię się za nos! :p
 
Winki wpadlam do domu i od razu na BB! No to super :) i serduszko, i jakie duze bobo! Juz sie nie martw, relaks, komedia, herbatka i odpoczywaj :)

Witaminka Hot Dog z surowka mmmmm zjadlabym! Na razie zaspokoilam sie kupnym Trifle (galaretka z owocami, budyn i bita smietana). Czemu nic normalnego mi tak nie smakuje? Musialam sie powtrzymac, zeby nie polknac wielkiej michy, a z normalnym jedzeniem- 2 kesy i mnie odrzuca :szok:

Nie no ja tez brzuszka jeszcze nie mam, bardziej wzdecie bym rzekla, ale te moje 5 kg gdzies sie musialo umiejscowic i w moich rurkach mi niewygodnie, szczegolnie przy siadaniu. Na brzuszkowe ubranka jeszcze poczekam ;)

Uciekam siac rzodkiewke, salate, szczypior i buraczki! Przez ciaze przegapilam kwiecien... Coz, lepiej pozno niz wcale!:nerd:
 
reklama
Madaaa nie kichaj z wyprostowanymi nogami, jak czujesz ze kich sie zbliza od razu podwin nogi, kolana do brzucha, a jak stoisz to sie zegnij :) Ja tak czasem mialam i bez ciazy..
 
Do góry