reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

łooooo matko :baffled: ile stron nic nie napiszę bo muszę przeczytać... ile nowych osób... grudzień rośnie w siłę..
Ja weekenduje dzisiaj gości mieliśmy, wczoraj też bo M ma urodziny, a jutro idziemy na grilla spotkać się ze znajomymi i tak sobie teraz włączyłam forum nadrobić poczytać a tu tyle stron...
 
reklama
Przede wszystkim Winki- gratulacje! :-)

K.M-B
- kiedyś w Zarze była kolekcja ciążowa, w Gdańsku jej już nie ma, ale może w innych miastach? A poza tym w Gdyni jest fajny sklep Happy Mum- może i u Was? Ja tam nie kupowałam, bo całą poprzednią ciąże przechodziłam w swoich ciuchach, ale kolezanki chwaliły, że super! Ciuchy na prawdę ładne, nie jedna kobieta bez ciąży by się skusiła;)

Witaminka- pierwsze tygodnie ciąży (aż wstyd się przyznać) miałam dziką ochotę na zupki instant i chipsy. Po prostu szał! Teraz mi trochę przeszło, ale zamiast tego kupuję parówy i wogóle mam chętkę na wszelkie kiełbaski. Z grilla zjadłam ostatnio trzy pod rząd:szok:

Anulk@- nie strasz mnie tym chłopcem:p Ja chcę teraz dziewuchę! ;) A też na słodycze mam wstręt!

Jezuuuuuu dzieczyny ale mam mdłości, normalnie nie mogę!!!! A do tego nie mam na nic siły i ciągle śpię. Mały Filip tak urwisuje, ze głowa mała:/ I co najważniejsze to dziecko w ogóle nie siedzi, nie wiem jak ja to przetrwam;)
 
Pauletta ja to samo :( mdlosci mam koszmarne!! Calodniowe, tylko nasilaja rano a najgorsze sa wieczorem. Wczoraj przed snem myslalam, ze zwariuje! Nie wiem jak mi sie udalo Bez wymiotow (czego sie panicznie boje, jestem normalnie stworzona do ciazy..) coli nie mialam, doradzcie co jeszcze moze pomoc, najlepiej poza jedzeniem.fuj! Wczoraj pomyslam, ze jak mi tak zostanie na cala ciaze, jak niektorym kobitom, to ja nie dam rady tfu tfu...
 
dzień dobry, u Was mdłości a u mnie kolejny dzień zachciewajek:baffled: dziś na śniadanko 3 grzanki z masłem i dżemem truskawkowym i zagryzłam to 1 grzanką z serem żółtym keczupem, czy to normalne:confused::-D
miłego i suchego dnia;-)
 
Ostatnia edycja:
haha i od rana jedzonko :-D
szyszunia normalne :p w tym stanie :D
ja mam albo mdlosci i nic nie jem, albo tez takie zachciewajki ze glowa mala :szok:
wcinam parowki, banany i sok pomaranczowy masowo :)
 
Paulettta - u nas Zarze nie widziałam, ale może przeoczyłam, a Happy Mum mam najbliżej w Toruniu :baffled:
Muszę jeszcze zerknąć do Mothercare, ale pewnie też nic nie będzie bo u nas jest dość mały ten sklep i nawet wózków na miejscu nie mają, a łóżeczko to chyba jedno stoi.
 
Dziub- w pierwszej ciąży śmiałyśmy się z koleżanką, że nie ma czegoś takiego, jak poranne mdłości. Sa tylko wieczorne;P I faktycznie miałam odrobinę wieczorem po jedzeniu...Teraz mam za swoje! Jak tylko się obudzę rano to od razu mi niedobrze i kręci mi się w głowie! Ale to chyba dobrze co? Dużo hormonów, a to dobrze dla ciąży?:confused:

Laperedhil- to tak, jak ja;) W tej chwili znowu mam chęć na cziza z maka;P Boziuuu moja dzidzia znowu chyba dostanie dawkę fast foodów dzisiaj....

Czy jest ktoś na forum z Trójmiasta:)?
 
hej

u mnie mdłości ciąg dalszy...już mam dość...wczoraj już nie wiedziałam na co mam ochotę bo na nic nie mam..i nagle olśnienie...wysłałam M na CPN po hot doga w sosie czosnkowym
:-Dkebab taki pyyyszny był zamkniety wiec tym dzaidostwem sie musiałam nacieszyć:sorry2::-D

winki cieszę się że z dzidzią ok :-) strachu sie najadłaś jak i my wszystkie
:szok:

co do ubran ja chodzę w leginsach non stop i najwygodniej mi :-) czekam do brzuszka i kupuję jeansy ciażowe :-)

robię dziś ciasto marchewkowe na zamówienie syna...moze chociaż to w siebie wepcham..na słodycze mnie odrzuciło...a ja taki zawsze żarłok słodyczowy...




 
Dziub idź do apteki i kup peptac tylko nie mietowy bo jest ochydny. Mi lekarz przepisał 4 razy dziennie przed jedzeniem i 4 raz na noc jako ostatnia rzecz , mi pomoga, mam nadzieje ze i tobie pomoże .

Tymczasem miłego dzionka !
Ja uciekam sie obrabiac bo już mam plecy wszędzie i ze wszystkim
 
reklama
U mnie zachcianek ostatnio brak, na początku faktycznie nie miałam ochoty na słodkie (chłopiec?) to teraz raczej wszystko. Mdłości też już rzadziej, choć wczoraj mnie sponiewierało :baffled: Mam większy problem z wypróżnianiem. Jak kiedyś mogłam codziennie, to teraz co 3 dni. Już nie wiem co mam jeść żeby było mi "lżej"...
Co do ciuszków, to już mam na oku spodnie ciążowe z H&M. W niektórych sklepach są przecenione po 40zł trzeba tylko upolować :-)
 
Do góry