reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Winki nawet tak nie mysl! Musi byc dobrze, trzeba myslec pozytywnie i wysylac dobra energie do malenstwa :)

A ja przytylam 5kg!! Nie wiem jak to sie stalo, lekarka mowi ze to woda, ale ja nigdy nie mialam wiecej jak 2 dodatkowe kg przed @ heh moje spodnie rozmiar 8 juz sa niewygodne wiec zaopatrzylam sie w nowe ;)

Zupka chinska mi chodzi po glowie....
 
reklama
U mnie strasznie leje ciągle bez przerwy a ja robię już 3 pranie.
Ja w ciągu trzech tygodni 1kg na plusie jestem i sama nie wiem jak to się stało bo mało jadłam i wymiotowałam.Ale chyba mi już mdłości mijają bo już o wiele lepiej się czuję.I po tym Relanium już brzuszek mnie nie boli.
Dziub kusisz tą zupką chińską oj kusisz:happy:
 
Nie no ja spokojnie wchodzę w spodnie. W poprzedniej ciąży zaczęłam nosic ubrania ciążowe ok 12 tygodnia więc jeszcze mam czas :tak:
U nas już nie pada więc spacer zaliczony no ale o posiedzeniu w grodzie możemy zapomniec :confused2:
Nie wiem dlaczego ale cały czas myślę, że dziś niedziela i jutro do roboty musze iśc...a tu taaaka niespodzianka :happy:
 
Winki ?

A u mnie piekne slonko,do tego 17st-w koncu cieplo.
Bylam na cmentarzu,potem z mlodym w makusiu,he-taka ochote mialam zjesc tam.

Teraz sobie szydełkuje.
 
hej

ja tak samo na nic nie moge patrzeć..sama nie wiem na co mam ochotę
:sorry:

zjadłam 2 naleśniki

zazdroszczę grilowania...kiełbacha z grilaaa o mniam
:-D

Winki ??? mam nadzieję że kciuki pomogły ...

pogoda beznadziejan popadało i mokro...


 
Kochane kobiety.

Kciuki pomogły. Jaka ja jestem głupia. Jest dzidzia i jest serduszko !!!!!
Dziecko moje ma obecnie 3,4 mm i jest o 4 dni młodsze niż myślałam. Ale pani mówi ze to zupełnie normalne.
Nie wie czemu krwawie ( bo jak pisałam to technik usg a nie lekarz). , ale wg niej wszystko wyglada dobrze. Oczywiście poryczalam sie.
Niestety nadal troche krwawie więc wciąż sie martwię ale o wiele , wiele mniej.
Wróciłam pózniej bo jak juz byłam w Kopenhadze i piękne słoneczko było to sobie troche po sklepach pochodzilam i kupiłam sobie torebkę. Potem to tylko będzie bobik i bobik.

Dziekuje bardzo za kciuki i pozytywne myśli. Bardzo pomogły.
 
winki, ja też sprawdzałam co i rusz kiedy się odezwiesz. Ciesze się ze wszystko dobrze. Trzymaj się dzielnie. Doskonale rozumiem Twoje obawy i stres. Głowa do góry, serduszko bije, jest dobrze. Jak na ta chwilę to sprobuj sie relaksowac i odpoczywac duzo :)
 
reklama
Winki o jak super,ciesze sie z toba-ktory ty masz tydz?
Wlazilam co chwile na watek,aby twoj wpis zobaczyc.
Super i serduszko widzialas-pieknie.
 
Do góry