reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Paulettta - deczko się martwię ale dziewczyny tu na duchu podtrzymują i każą się cieszyc brakiem mdłości...więc sataram się myślec pozytywnie.
Winki80- &&&&&&&&&& trzymaj się !!!!
Koriander - jedzeniowy temat dla ciężarówek to taki wiesz ;-) w pierwszym trymestrze numer jeden ... Za chwilę będziemy gadały o ciuchach, w które się przestaniemy mieścic :tak:
 
Winki80, nie rozumiem tego, że wcześniej nie robią usg, to przecież nieludzkie traktowanie kobiet, które mocno się denerwują! To musiał wymyślić jakiś mężczyzna! Przecież wcześnie można zobaczyć co jest źródłem krwawienia (czy to np krwiak i dostaje się całkowity zakaz wstawania z łóżka aż się wchłonie). Trzmaj się ciepło i napisz szybko jak poszło
Nikusia82, mówiłaś coś o ciuchach? Mi zostały jedne spodnie w które się dopinam, ale przed ciążą nosiłam do nich pasek, którego teraz nie potrzebuje. Mam też dwa staniki, które mi się uchowały sprzed okresu odchudzania. Dzięki temu mam w czym chodzić. :-)
 
O temat ciuszków?:sorry:
Ja już wchodzę tylko w leginsy i getry bluzki jeszcze pasują.
Dziewczyny czy Wam już widać brzuszki?bo ja już mam taki widoczny i obojętnie czy zjem czy nie taki sam wielki.
Jak uda mi się zrobić dobrą fotkę to wrzucę na odpowiedni watek.
 
reklama
Hej piękne:)

U mnie dzis pogoda w kratke i nie mam ostatnio ochoty na wyjscie z domu a zdałoby sie z mała pospacerować...ale to moze jutro:)))
Obiadek sie robi karkóweczka sosik grzybowy i kluski slaskie mmm:D:D:D

winki mocno trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!!!

Mi ciężko powiedziec cos o brzuszku bo zawsze byłam otyła ale widze ze robi sie okrąglejszy:D:D:D
 
Do góry