reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Minima - chodzi o to, że jak bolą to pewnie znaczy że w piersiach będzie pokarm.
:szok: co to za herezje? :-D to, że bolą oznacza, że jesteś wrażliwa na progesteron i jego wahania w organizmie i tyle.. Znam kobiety, które w ogóle nie miały bolących piersi w ciąży, a karmiły do 2-3 r.ż. dziecka, nie ma reguły..
Lucy gratuluję i witam się:-)
Uwierzycie? Napisałam posta, padłam jak nieżywa na kanapę i zasnęłam:-p.. Obudził mnie okropny smród tostowanych kanapek mojego męża blee..:baffled:
 
Basia28 tak mamy trojeczke :biggrin2:. Dzieciaczki sa male, przed najmlodszym jeszcze dluuuuga droga, aby chodzic zaczal. Wiesz jak na swiecie pojawil sie pierwszy synus to nie wiedzialam w co rece wlozyc i podziwialam kobiety, ktore maja wiecej jak jedno dziecko. Ale teraz kiedy mamy trojke to wiem, ze im wiecej obowiazkow tym latwiej sie mozna zorganizowac. I wyznaje zasade, ze najwazniejsze to poswiecac czas dzieciom, a obowiazki domowe- doszlam do wniosku, ze we wszystkim perfekcyjna nie musze byc i nie zawsze wszystko dam rade ogarnac. Fakt latwo nie jest zapanowac nad wszystkim przy trojce dzieci i z kolejnym w ciazy, zwlaszcza jak mdlosci i inne objawy daja o sobie znac, brzuch pobolewa i daje znac, zeby zwolnic, ale wtedy to jedynym wyjsciem jest powtarzanie sobie "dam rade, usmiech na twarzy i dam rade" :). Jak bylam w ciazy z pierworodnym to moglam sobie pozwolic na lezenie i spanie i walczenie z mdlosciami, a teraz nie ma takiej opcji, bo dzieci skupiaja na sobie cala moja uwage . Jest tesciowa i bardzo pomaga i maz jak jest w domu to pomaga, wyrecza. Przyznam, ze najlatwiej jest kiedy on jest w domu i w weekendy. A pod koniec dnia jak juz dzieci spia to oboje padamy na cycki :biggrin2:. Ja juz nie pamietam kiedy nam sie udalo film jakis obejrzec, bo tylko zaczynamy i po 20 min spimy :biggrin2:.

Lucy82 witaj :-)

Glowa mnie dzisiaj boli, ze szkoda gadac :).
 
Ostatnia edycja:
Witaminka podziwiam!! mój mały nie dostał się do przedszkola i już się martwię jak sobie poradzę jak już będę na zwolnieniu z nim i z ciążą, a potem z dwójkom...
 
hEJ dziewczynki, mój drugi post i bez humoru bede pisac więc sory jak by co. Poszłam wczoraj do lekarza potwierdzić fasolkę i nic. Pani Doktor stwierdziła ze nic tam nie ma i trzeba czekac bo jest za wczesnie żeby mogła mi potwierdzić. Mało tego to powiedziała tez ze taka bete jaką ja mam równie dobrze mógłby miec facet z rakiem jądra.Nie wiem czy taka jej natura czy chciała sie wyzyc na mnie no ale humor mi skutecznie zabiła
 
Jus20sto a jaką masz betę i w którym dniu po owulacji? Robiłaś drugi raz, żeby sprawdzić przyrost? Nic dziwnego, że nic nie widziała, skoro tak wcześnie poszłaś na usg.
 
jus20sto za wcześnie poszłaś na USG dlatego też nic nie było widać. Ja maluteńka kropkę - ciałko żółte zobaczyłam w 5tc. Nie martw się, w becie tez najważniejszy jest przyrost zatem dobrze byłoby powtórzyć wynik bety po 48h
 
reklama
czyli co powtórzyc bete teraz tak? kurde ja rodziłam ostatnio 8 lat temu nie pamietam juz jak to jest bo dwa moje bable wykryte były w 10-12 tygodniu
 
Do góry