reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Cosiek podbijam, dziewczyny mają rację. Ja w na początku 5 tyg miałam widoczny tylko pęcherzyk. Było za wcześnie. A potem wyobraźnia działa, płata figle i nie potrzebny stres.

Ja miałam w nocy potworny ból brzucha jak się obudziłam, strasznie mnie kuło, chyba już nie mogę spać na brzuchu. Robię to nieświadomie:) Było mi do tego niedobrze z głodu bo przecież dzidzia miała prawo być głodna bo ostatni posiłek jadłam AŻ O 21,30:) zjadłam i poszłam do kibelka, położyłam się na plecach i jak ręką odjął:-)
 
reklama
Cześć dziewczynki :) Znowu niewyspana, mimo że dużo wcześniej chodzę spać... :-( W pracy po 2 godz najchętniej poszłabym do łóżka :sorry2: Ale pocieszam się, że niedługo to minie. Mdłości też zaczynają się powolutku pojawiać, bo wcześniej nie miałam tego objawu (wszyscy byli zdziwieni), ale rozdrażnienie już nie jest takie mocne jak wcześniej, a i ból podbrzusza też się zmniejszył :tak: Dziś wzięłam sobie wolne w pracy, bo mam umówioną wizytę u endokrynologa (od roku mam stwierdzoną subkliniczną niedoczynność tarczycy). Dobrze się składa, bo odebrałam przed chwilą wyniki badań i nie są one najlepsze :-( Pewnie lekarka przepisze mi większą dawkę leku..
 
Ja spędziłam z synem 2,5h na placu zabaw.Niedawno wróciliśmy on zjadł mleczko i zasnął.Ja sobie zrobiłam herbatkę z cytrynką i zajadam chrupki czekoladowe tak na sucho.
Na obiad mam dziś ziemniaki i schabowe ale z racji tego że mąż wraca po 19 to zawsze wtedy robię obiad no a nam wcześniej.
Ania_87 udanej wizyty lekarskiej;-)
 
Cosiek ja tez uwazam, ze lepiej jak poczekasz jeszcze te 2 tygodnie. Ja nie moglam sie teraz doczekac i bylismy podgladac i widzielismy pecherzyk, bo na serduszko jeszcze za wczesnie, ale szlam na tamta wizyte w dusza na ramieniu, bo siebie znam i wiedzialam, ze sobie stresu tylko doloze, maz tez mowil, zeby jeszcze poczekac, ale ja musialam isc i zoabczyc. A teraz cierpliwie niecierpliwie poczekam do 27.04 na kolejna wizyte. To moja kolejna ciaza, wiec wiem, ze trzeba na spokojnie, bo na wszystko przychodzi czas, a co ciaza to inaczej to wszystko wyglada. Zobaczysz wszystko bedzie dobrze, a z wizyta poczekaj jeszcze, aby sobie stresu nie potegowac :tak:.


Ania_87 powodzenia na wizycie :tak:


A u mnie mdlosci, mdlosci, niewyspanie, moglabym spac i spac :-).
Podbrzusze troche pobolewa, w pachwinach tez.
No i zajadam tosty z dzemem :-).
 
witaminka ależ mi narobiłaś smaka na te tosty z dżemem:tak:
Ty masz już trójkę dzieciaczków tak?I jak Ty dajesz z nimi radę będąc w ciąży?Bo ja z moim jednym nie ogarniam czasem tego wszystkiego zwłaszcza jak rano mam mdłości:dry: W jakim wieku masz dzieciaki?
 
Jagódko - gratuluję bety :)

Ja mam dzisiaj dzień intensywnych mdłości :/ Przed chwilą wypiłam herbatkę z cytryną i zjadłam trochę winogronek i jak na razie jest lepiej. Ale na jak długo? :/

Na obiad naleśniki ze szpinakiem i sosem czosnkowym, mniam! :)

Dzisiaj w nocy pobiłam rekord w wycieczkach do łazienki :/ Co godzinę! Nie wysypiam się przez to! Masakra! W ciągu dnia to samo! Mój pęcherz chyba wyczuwa kiedy idę spać i po pół godz. drzemce boleśnie daje o sobie znać :(

Co do zmian nastroju - zdecydowanie coś w tym jest. Wzruszam się i płaczę z byle powodu :(
 
Ale jestem padnięta:confused: totalnie nie mam energii, śpię na stojąco. Od rana w pracy, potem od ortopedy - niecały miesiąc temu skręciłam nogę:sorry2:, żeby skierował mnie na rehabilitacje, oczywiście nie wszystko mi teraz wolno, ale coś tam wymyślił. Potem szybkie zakupy i dopiero po 18 byłam w domu:baffled: a pracuję od 7, także cały dzień na wysokich obrotach, długo tak nie pociągnę. Brzuch mnie jakoś dziwnie dziś bolał, wzięłam no-spę. Oby do weekendu;-)
 
Witam Wszystkich wieczorową porą,

byłam u lekarza, założona została karta ciąży i dostałam skierowanie na USG na 24.04. No i czekam...
Denerwuję się gdyż mam bardzo małą macicę (12,8 cm3) i nie wiem jak to się rozwinie.
Pytałam doktor o ból piersi, a ona że mam się cieszyć, że boli:szok:. To co skoro nie mam mdłości to mam się martwić. Aj za wiele to dla mnie...
 
Jagódka - Bidulka :( Współczuję! Ja siedzę w domu, a i tak jestem zmęczona - domowe obowiązki, nudności i częste wycieczki do toalety robią swoje. Jestem koszmarnie nie wyspana przez ciągłe sikanie!
Ja też biorę no-spę z tym że ja po ostatnich skurczach 3x dziennie :/ Wolałabym nie brać, wiadomo, ale jeżeli to ma powstrzymać skurcze to biorę...

A tak apropo nadwrażliwości i wzruszeń:
Aww - KWEJK.pl
Popłakałam się! :(

Minima - chodzi o to, że jak bolą to pewnie znaczy że w piersiach będzie pokarm. Co do mdłości - niektóre kobiety w ogóle ich nie mają, inne mają tylko poranne, jeszcze inne wieczorne i poranne, są też takie które mają je cały dzień. Nie ma reguły. Nie martw się na zapas :) Z resztą... mdłości mogą jeszcze przyjść, także na prawdę ciesz się że ich jeszcze albo w ogóle nie masz :) Co do macicy niestety nie znam się na tym, nie jestem lekarzem, ale wydaje mi się że macica się jeszcze rozciągnie.
 
reklama
Do góry