reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
No własnie w tym problem, poszukuje lekarza jakiegos dobrego a nie takiego konowała jak moja pani doktor, problem w tym ze u nas na naszym zadupiu albo takowych nie ma albo są tylko sie skutecznie schowali :p
 
Witam.Ja już ok.7 się obudziłam a raczej mnie syn obudził:baffled:
W nocy tez kiepsko spałam bo brzuch mnie bolał i ciągle latałam sikać:dry:


witaminka podziwiam Cie.Wiesz jak Kamil się urodził to mąż pracował w delegacji i choć mieszkaliśmy z teściami to sama ciągle siedziałam z małym i wszystko robiłam sama koło niego.Teściowa nigdy nie pomogła nawet jej o to nie prosiłam.Jedynie jak miałam jakiś wyjazd do lekarza lub na zakupy to ona z nim zostawała ale na godzinkę góra dwie.Teraz też tak jest że ciągle z nim sama jestem.Tyle tylko że od pazdziernika 2012 mieszkamy na swoim mieszkaniu.Mąż już pracuje na miejscu ale gdy wychodzi do pracy jest 4.45 a wraca po 19 to tyle co zjemy posiedzimy i o 21 wszyscy razem idziemy spać.Mały chodził do przedszkola ale przestało mi ono odpowiadać bo przeklinał i w ogóle stał się bardzo nie grzeczny.Brat męża teraz nie pracuje i zajmuje się Kamilem jak jeteśmy w pracy ale od września znowu zaczyna pracę i nie wiem co wtedy bo tak samo jak syn Ewa81 też się nie dostał do przedszkola i załatwiłam mu inne ale od stycznia dopiero i nawet nie pewne czy go przyjmą bo mają dużo dzieciaków:baffled:

Jus20sto zmień lekarkę bo ta baba to jakaś wredna czarownica:wściekła/y::no:
 
Tez tak uważam jak jagódka, lec powtórzyć betę i zapomnij o tej lekarce. Oni maja nam pomagać i leczyć a nie nas dołować i swoje żale wylewać na niewinnego pacjenta!

Baśka_28 ta noc dla mnie też była ciężka co 2 godziny biegałam do toalety, a gdy o 5.00 zadzwonił budzik myślałam że go wyrzucę przez okno;-)
 
Smerfna widzę, że też wstajesz tak wcześnie. Mój budzik dzwoni o 5:30, ale ja rano czuję się nawet wyspana, koło 12 mam kryzys i zaczynam ziewać. Po pracy jestem wypluta, a ok 19 zasypiam na stojąco. Wczoraj nie miałam sił nawet z dzieckiem w grę pograć..
 
hej

sluchajcie mnie głowa strasznie boli od wczoraj,boli non stop...mnie nigdy nie boli a teraz nawala...oczywscie musi to byc z ciążą związane...ale masakra

justa tak jak pisza dziewczyny za wczesnie poszłaś...ja czekam do 5tc i wtedy idę i tez nie wiem czy coś już bedzie widać ale nastawiam się że musi i bedzie
:-)

witaminka a w jakim wieku masz dzieci jesli mozesz zdradzić ?
:-)

.jagódka widzę że z Lublina jesteś :-) ja tez rodowita Lublinianka
:-)
 
Witam, melduje, że zyję i wszystko u mnie ok, czasem tylko mnie kuje w okolicach jajników i troszke mnie to martwi, ale jestem dobrej myśli, wizyta u lekarza dopiero za 8 dni, ale zleci :)
Justa ja też uważam, że poszłaś za wcześnie, wiec nie dziw się, że nic nie było widać, powtórz bete czy przyrasta i umów się do lekarza na wizyte na 6 tydzień ciąży, wtedy już powinno być widać dzidziusia a może i dawet serduszko, bo ja mam nadzieje, że w przyszłym tyg już będzie widoczne.
Witaminka, podziwiam Cię, że dajesz sobie radę z taka gromadką i jeszcze w brzuszku nosisz czwarte :) Szacun :)
Ja w tygodniu wstaję ok 6 rano, posiedzę 20 minut na lapku popijając mięte, bo kawę odstawiłam, potem mycie ubieranie i na 8 do pracy:)

pozdrawiam i miłego dnia :)
 
Dzięki dziewczyny za dobre słowa, zapisałam sie na piatek do innego lekarza a nóz widelec cokolwiek sie zmieni.
Ja dzisiaj cierpie na ból zębów, czego efektem są wagary moich starszych potworów bo nie dałam rady ich zawieśc do szkoły. Mam dzisiaj troche spraw do załatwienia dobrze że słoneczko w końcu świeci :d
 
Justa, ale po co się teraz zapisałaś? Jeśli na usg, to nadal jest za wcześnie, dopiero ok 6 tygodnia cokolwiek widać. Najlepiej iść do lekarza jak beta jest powyżej 1000
Ananasko, tak jestem stąd i nadal tu mieszkam:tak:
 
reklama
Cześć dziewczynki :-) Byłam wczoraj u endokrynologa, lekarka przepisała mi większą dawkę oraz tabl z jodem. Mam wrócić do niej za ok 6 tyg. Powiedziała, że mam dużo szczęścia, że tak szybko zaszłam w ciążę (w 3 cyklu), bo większość kobiet z niedoczynnością tarczycy stara się bardzo długo.
Dziś znowu jestem niewyspana, do roboty na 11 i nie wiem do której :dry: Cieszyłam się, że nie mam mdłości, ale chyba za wcześniej.. Wczoraj po wizycie od lekarki zwymiotowałam cały obiad, a dziś odkąd wstałam z łóżka mam okropne mdłości :-( Nawet specjalne opaski na nadgarstek nie pomagają.. Nie wiem jak dam rady dziś wytrzymać w pracy.. :-(

Justa tak jak dziewczyny pisały, poczekaj jeszcze parę dni i wtedy idź :-) Ja pójdę za 2 dni, i mam nadzieję, że to nie będzie za wcześnie.
 
Do góry