reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

My dzis mielismy wizyte. Napisalam w odpowiednim dziale. Wszystko w porzadku. Pecherzyk jest :-). Maz byl ze mna... no szczesliwi oboje jestesmy :-).
Laperedhil w kazdej z poprzednich ciaz mialam najrozniejsze sny od pieknych rozczulajacych kiedy dzidzia sie rodzi po jakies horrory, koszmary i najdziwaczniejsze cuda :tak:. A w koncowce przed porodami cierpialam na bezsennosc, a jak juz zasypialam to wtedy snily mi sie najdziwaczniejsze sny, np ze rodze na schodach i to blizniaki.
Baska28 ja mam super pomysl na obiad – spaghetti mojej roboty, mniam :-).
Ale teraz bym akurat tego nie skosztowala, bo mdli i mdli :). Za to wczoraj o 22 maz jezdzil do maca i przywiozl mi cheesburgera, frytki, lody i skake'a :-D.

Co do diety to ja w poprzednich ciazach nie zalowalam sobie niczego, no co mialam zachcianki to jadlam, bo wiedzialam, ze jesli ja mam na cos zachcianke to znaczy, ze malenstwo tego potrzebuje. Nie przejmowalam sie waga i teraz tez nie mam zamiaru, bo dzidzia najwazniejsza. W trakcie ciaz chociaz jadlam duzo to wiecej jak 12kg nie przybralam, po poprzedniej ciazy to co mialam na plusie to zdarzylo spasc przed zajsciem w obecna. Zobaczymy jak bedzie teraz z waga, ale nie bede sie nia przejmowac, narazie chudne, bo mlodsci. A wystarowalam z waga 50kg (160cm). :-)

Co do witamin to zelazo, kwas filiowy i magnez mam brac.
Cosiek gratulacje i witaj wsrod nas :tak:
 
reklama
Witam wszystkie mamusie :) Jestem tu zupełnie nowa mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona ;) w środę idę do ginekologa potwierdzić ciążę ale myślę że jest to tylko formalność biorąc pod uwagę aż 6 testów pozytywnych :) To moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe i niewiadome mam nadzieję że pomożecie mi się odnaleźć ;) Pozdrawiam
 
Angi witaj!!!, ja też dopiero dzisiaj tu zawitałam, a który tydzien u ciebie?

Mi tak na wieczór brzuch "wysadza" jakbym co najmniej w 6 miesiącu była, aż wstyd bo to dopiero 4 tydzień, nie wiem czemu mi tak robi. W dzien jest ok tylko na wieczor tak mam :(
 
Ostatnia edycja:
witaminka2013 dzięki :) muszę się przyznać że strasznie mi się dłuży czas do środowej wizyty u ginekologa chciałabym już wiedzieć tak na pewno i znać konkretną datę porodu :) Ale według moich obliczeń powinno to być jakoś przed świętami Bożego Narodzenia (czyli pewnie czekają mnie święta w szpitalu ale co tam ;P)
 
cosiek tak jak już wspominałam dopiero na środę mam ustaloną wizytę więc dowiem się wszystkiego dopiero ale według moich obliczeń będzie to gdzieś 4 tydzień :) a u Ciebie?
 
ja miałam 6 marca ale po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych miałam bardzo nieregularne miesiączki więc tak naprawdę dowiem się dopiero z usg który to tydzień mam nadzieję że zrobi mi od razu w środę usg bo nie mogę się już doczekać :) to Twoje pierwsze dziecko? :)
 
reklama
Angi jak 6 marca to ja myslę że już 6 tydzien zaczynasz
Mi na szczęście piersi już odpuściły, ale jeszcze parę dni temu myslałam że nie wyrobie
To moja druga ciąża, mam już 3-latniego urwisa w domu:tak:
 
Do góry