reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
wlasnie jak ja czekalam ze swoim "PMS" na swoj okres, to mialam nadzieje ze moze jednak tym razem to on nie nadejdzie i czytalam czytalam i wyczytalam ze w ciazy pojawia sie bialy sluz i jak zobaczylam go pewnego dnia tak troche to nie moglam uwierzyc i w tym dniu mialam 2 krechy :) hehe
no generalnie chodzi o to ze mozna gdzieniegdzie wyczytac to jako pewny objaw ciazy :)
 
Ja też miałam biały śluz i czasem mam nadal:)

Laperedhil,a jak się czujesz? Źle znosisz początki ciąży?

Ja mam doła strasznego ;/ ehh
 
To prawda z tym białym śluzem, też miałam go na samym początku. U mnie jednak pierwszym objawem ciąży było uczucia ciągnięcia w pachwina. Mówiłam do męża że chyba przeholowałam na fitnessie bo to podobne uczucie. Potem pojawiły się wyczulone zapachy i krwawiły mi dziąsła przy myciu zębów. I co dość dziwne, miałam bardzo suchą i swędzącą skórę na całym ciele. Ale dermatolog powiedziała, że to hormony ciążowe mogą powodować (wtedy byłam już po teście)
 
reklama
Magda_88 dzięki :) właśnie słyszałam, że w Polsce dużo dziewczyn jest
na Acard. Tylko ja się trochę obawiam, w końcu aspiryny w ciąży się
nie powinno brać! Bierzesz całą tabletkę 75mg czy mniej?
Nie wiem niestety z czego krwiak, na zagnieżdżenie już chyba za późno.
Dokładnie tak samo zaczęło mi się poronienie poprzednio :(


Ja nie pracuje, po przeprowadzeniu do Anglii zostawilam świat
korporacji na rzecz bycia "perfekcyjna panią domu" ;)


Laperedhil gratuluje Fasolki!
Ananaska blada kreska, ale jest! Super!!!
AniołekBB witaj i gratuluję!!
Smerfna85 będzie dobrze!!
KiciaKim witaj! Mamy podobny termin porodu :) ja mam 6 grudnia :)
Saszka super, czekamy na wieści :)

sciskam wszystkich i życzę spokojnego wieczoru!
Arwen
 
Do góry